Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-10-27 01:07:26

KatA
U┐ytkownik

Wariacje na temat

A moze by tak wzorem innych portali poswieconych Jane zamieszczac opowiadania (opowiadanka) bazujace na jej powiesciach? Ewentualnie pokusic sie o tlumaczenie z angielskiego co ciekawszych seqeli publikowanych na innych forach (oczywiscie za zgoda autorow)?

#2 2004-10-27 08:34:45

dorotka
U┐ytkownik

Re: Wariacje na temat

Pomys┼é taki zosta┼é ju┼╝ przedstawiony , konkretnie przez moj─ů skromn─ů osob─Ö big_smile Ja sama wol─Ö nie straszy─ç innych moj─ů radosn─ů tw├│rczo┼Ťci─ů, ale chetnie podejm─Ö si─Ö t┼éumaczenia . Ale dopiero za jakie┼Ť dwa tygodnie, bo teraz mam za du┼╝o na g┼éowie

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-10-27 08:49:06

Kazik
(Admin)

Bardzo ch─Ötnie utworz─Ö dzia┼é z "fan fiction". Sam na razie nie mam ┼╝adnych takich materia┼é├│w, ale jak co┼Ť nade┼Ťlecie to zamieszcz─Ö.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2004-10-27 11:42:42

Loana
U┐ytkownik

A mo┼╝e tak jeszcze galeri─Ö fanart├│w??? Jaki┼Ť czas temu dosta┼éam li┼Ťcik od fanki P&P ze ┼Ťlicznym portretem postaci z filmu. My┼Ťl─Ö, ┼╝e wi─Öcej dziewczyn rysuje i na pewno warto by┼éoby obejrze─ç takie rysunki.
Co Wy na to?
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2004-10-27 11:52:07

Kazik
(Admin)

Popieram. Przysy┼éajcie. "Niech galeria ro┼Ťnie w si┼é─Ö a fani ┼╝yj─ů rado┼Ťni" wink

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#6 2004-10-29 17:12:35

dorotka
U┐ytkownik

Proponuj─Ö, ┼╝eby zainteresowani fan fiction rozejrzeli si─Ö za jakimi┼Ť fajnymi sequelami, kt├│re warto by┼éoby przet┼éumaczy─ç na polski. Najwi─Öcej jest ich na stronach www.pemberley.com w dziale Bits of Ivory i www.austen.com/derby/homet.htm
Jak ju┼╝ znajdziecie co┼Ť ciekawego to piszcie : dorootka16@o2.pl
Pozdrawiam!

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Stopka forum