Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-10-07 13:02:37

Kika
U¿ytkownik

jaki naprawdę będzie nowy Pan Darcy?

"Chciałabym związać się z mężczyzną, z którym mogę ciekawie porozmawiać, z którym mogę się pobić, mężczyzną, który będzie dla mnie zagadką i potrafi mnie rozśmieszyć. Odpowiedni mężczyzna to jedna z najbardziej romantycznych rzeczy na świecie, a Matthew gra Pana Darcy'ego z ogromną wrażliwością, która sprawia, że staje się niezwykle interesujący. Świetnie poradził sobie z tą rolą i jestem jego wielka fanką".
to jest fragment wypowiedzi Keiry....
moje odczucia co do Pana D po obejrzeniu zwiastunu były bardzo pozytywne....
a wy co o tym sÄ…dzicie dziewczyny?
wink


gg 2775021

Offline

 

#2 2005-10-07 15:09:31

gullviva
U¿ytkownik

Re: jaki naprawdę będzie nowy Pan Darcy?

ja tez mysle ze "da rade" sprostac temu zadaniu wink ....nawet jesli nie tak sobie Darcy'ego wyobrazalam....uchhhh nie moge sie tego filmu doczekac sad wink


[img]http://img234.imageshack.us/img234/1175/7777dp2.jpg[/img]
Pozdrawiam serdecznie smile

Offline

 

#3 2005-10-08 14:38:30

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: jaki naprawdę będzie nowy Pan Darcy?

Mnie nowy Darcy początkowo bardzo rozczarował. Głównie swoją fizyczno-pospolitą stroną. Ale jestem bardzo otwarta na nową wersję. Keira jako Lizzy pasuje mi dużo bardziej niż Jennifer i naprawdę bardzo bardzo bym chciała aby również Matthew Macfadyen przypasował mi chociaż troszkę. Przeglądam migawki i jestem pewna, że spodoba mi się to jak gra. Mam nadzieję, że przyzwyczaję się do wyglądu. Że tak ujmę big_smile charakter i wewnętrzne zalety ducha sprawią, że nabierze bardziej arystokratycznego wyglądu big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#4 2005-10-10 14:53:14

Kika
U¿ytkownik

Re: jaki naprawdę będzie nowy Pan Darcy?

myślę, że zawsze przy nowej realizacji jakiejś powieści występują porównania do poprzednich ekranizacji, które na dobre zadomowiły się już w sercach widzów.... na pewno nowa wersja DiU wniesie wiele nowego do wszystkich postaci... sama czytając wiele razy powieści JA a w szczególności Dumę dowiadywałam się czegoś nowego o bohaterach, co umknęło mojej uwadze wcześniej.... myślę że obie wersje będą się uzupełniały.... i nie moge się doczekać tego filmu... lol


gg 2775021

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB