Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-10-27 00:32:56

KatA
U┐ytkownik

Brzydki Colin...

Jesli komus brakuje brzydkiego Colina to sugeruje film (puki co zdjecia) Nanny McPhee z Emma Thompson. Oj prztylo sie pare kilo... Wlasciwie jak sie dobrze przypatrzec to Mr. Colins jak zywy.

#2 2004-10-27 08:30:33

dorotka
U┐ytkownik

Re: Brzydki Colin...

Gdzie mo┼╝na obejrze─ç te zdj─Öcia? Bo ju┼╝ mam pewne wyobra┼╝enie jak m├│g┼éby wygl─ůda─ç Colin w roli Mr Collinsa , mo┼╝e si─Ö utwierdz─Ö w nim po obejrzeniu jego brzydkiego wizerunku big_smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-10-27 13:28:58

KatA
U┐ytkownik

To jego autoryzowana stona a na niej bardzo duzo materialow z roznych jego projektow. Co ciekawe nie ma nic z P&P (czyzby mial dosc?)http://firth.com/

#4 2004-10-27 14:01:16

dorotka
U┐ytkownik

pewnie ma do┼Ť─ç ci─ůg┼éego uto┼╝samiania go z panem Darcym, a w szczeg├│lno┼Ťci z t─ů nieszcz─Ösn─ů "mokr─ů koszul─ů" . No w┼éa┼Ťnie - mo┼╝e jestem ma┼éo kobieca czy co┼Ť, ale nie widz─Ö nic szczeg├│lnego w tej jego mokrej koszuli. Pisz─ůc to troch─Ö si─Ö boj─Ö czy fanki Colina mnie nie zlinczuj─ů yikes

#5 2004-10-27 14:40:42

ula
U┐ytkownik

big_smile koszula jak koszula wink mo┼╝e gdyby si─Ö k─ůpa┼é bez hmm jak to ogl─Ödnie wyrazi─ç - dolnej cz─Ö┼Ťci garderoby big_smile mo┼╝e zrobi┼éby wi─Öksze wra┼╝enie.
ps. mam na mysli oczywi┼Ťcie skarpetki wink

#6 2004-10-27 15:17:21

dorotka
U┐ytkownik

no w┼éa┼Ťnie, przecie┼╝ nic nie wida─ç przez t─Ö koszul─Ö to z czego oni robi─ů tak─ů afer─Ö? Pocieszam si─Ö tym, ┼╝e podobno jego ┼╝ona go wy┼Ťmia┼éa po zobaczeniu tej sceny big_smile

#7 2004-10-27 15:34:06

ula
U┐ytkownik

Tego nie wiedzia┼éam, ale jej si─Ö nie dziwi─Ö smile ja r├│wniez ┼Ťmia┼éam si─Ö w g┼éos jak ogl─ůda┼éam w dodatkach kr─Öcenia tej sceny, jak Darcy skacze na materac smile

#8 2004-10-27 17:38:43

dorotka
U┐ytkownik

nie mia┼éam mo┼╝liwo┼Ťci obejrze─ç dodatk├│w, bo moja kopia nie nale┼╝y do legalnych wink a szkoda, bo filmy o tworzeniu ekranizacji s─ů fantastyczne, mo┼╝na spojrze─ç z innej perspektywy na ulubione dzie┼éo

#9 2004-10-27 19:49:43

Loana
U┐ytkownik

Hej, robicie mi smaka tymi dodatkami... Ja chcia┼éabym, ┼╝eby w ko┼äcu wydali P&P w Polsce!!! Niestety, nie sta─ç mnie na wydanie moich dwutygodniowych pobor├│w (tyle mi wychodzi, jak kiedy┼Ť obliczy┼éam, ile musia┼éabym wyda─ç na sprowadzenie oryginalnego DVD) na DVD z zagranicy, a na sieci nigdzie dodatk├│w nie widzia┼éam. szkoda, bo na pewno s─ů ┼Ťmieszne i pogl─ůdowe. Ale m├│wi si─Ö trudno, mo┼╝e kiedy┼Ť jednak wydadz─ů takie DVD...
Co do w─ůtku z koszul─ů, to ja w┼éa┼Ťnie naczyta┼éam si─Ö tyle przed obejrzeniem filmu na ten temat, ┼╝e by┼éam lekko rozczarowana t─ů scen─ů. Tzn najbardziej podoba┼éo mi si─Ö zachowanie Darcego, bo koszul─Ö to mia┼é jak─ů┼Ť zwyk┼é─ů, a w tych pantalonach to nawet ┼Ťmiesznie wygl─ůda┼é. Ale ┼Ťliczn─ů mink─Ö wtedy zrobi┼é (aaaaa, Mr Darcy.... tongue).
I nie chc─Ö nigdy ogl─ůda─ç brzydkiego Colina, bo nie lubie sobie psu─ç postaci. Obieca┼éam sobie kiedy┼Ť nie ogl─ůda─ç ┼╝adnego filmu z tym aktorem, poniewa┼╝ jego rola jako Mr Darcego by┼éa wspania┼éa i nie chcia┼éam, aby kojarzy┼é mi si─Ö za jak─ů┼Ť inn─ů postaci─ů. Przyrzeczenie z┼éama┼éam, ogl─ůdaj─ůc "Dziewczyn─Ö z per┼é─ů" (polecam, Colin m├│wi mniej ni┼╝ w P&P, ale jest taki wyrazisty) oraz "Love Actually" 9"To w┼éa┼Ťnie mi┼éo┼Ť─ç", to te┼╝ polecam, ┼Ťwietna komedia, a Colin ma tak─ů s┼éodk─ů rol─Ö smile ).
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#10 2004-10-27 20:19:31

dorotka
U┐ytkownik

Oj tak w "To w┼éa┼Ťnie mi┼éo┼Ť─ç" mia┼é fantastyczn─ů rol─Ö, by┼é przeuroczy big_smile Taka sierotka troch─Ö, szczeg├│lnie mi si─Ö podoba┼é jego skok do jeziora big_smile
A tak w og├│le to widzia┼éam zdj─Öcia z tego filmu "Nanny MCPhee" - Colin wygl─ůda troche jak hobbit i jest grubiutki!

#11 2004-10-28 11:54:23

ula
U┐ytkownik

Jest jeszcze film "Miasteczko Hope" te┼╝ lekka komedyjka romantyczna gdzie Collin gra zranionego narzeczonego i wpl─ůtuje si─Ö w zwi─ůzek z e zwariowan─ů amerykank─ů smile no i przecie┼╝ jest jeszcze wsp├│┼éczesna parodia P&P i rola Marka Darce'go w Bridget Jones wink

#12 2004-10-28 12:02:32

fringilla
U┐ytkownik

Taaak, Colin wygl─ůda w Nanny McPhee rzeczywi┼Ťcie koszmarnie, ale i tak go uwielbiam.
A u mnie w rankingi jego najpaskudniejszych r├│l wci─ů┼╝ na czele jest Lord Wessex z "Zakoczanegp Szekspira". Ten kolczyk w uchu, brrr.
Ale co by nie mowi─ç, jest znakomitym aktorem.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#13 2004-10-28 12:09:46

dorotka
U┐ytkownik

Masz racj─Ö ten kolczyk by┼é oble┼Ťny. W "Dzienniku Bridget Jones" rozk┼éada mnie jego ┼éosiowy sweterek. big_smile Ciekawe czy d┼éugo musieli go przekonywa─ç do za┼éo┼╝enia tego wdzianka

#14 2004-10-28 12:17:12

ula
U┐ytkownik

hi hi hi my┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼╝eli zdo┼éali go przekona─ç do samej gry w tym filmie, to sweterek chyba by┼é ju┼╝ by┼ék─ů z mas┼éem wink

#15 2004-10-28 12:52:55

fringilla
U┐ytkownik

To był podobno warunek Helen Fielding. Hehe

Pozdr. Agata
gg 5739618

#16 2004-10-28 13:06:14

ula
U┐ytkownik

Nie dziwię się , bo któż mógłby zagrać lepiej Marka Darcego jak nie sam Mr. Darcy smile

#17 2004-10-28 22:07:54

Anonymous
GoŠ

A czy ktos z was widzial fotke Colina z Jennifer: Colin jakies 100 kilo plus was?

#18 2004-10-29 00:31:48

KatA
U┐ytkownik

O jaka Jennifer chodzi?

#19 2004-10-29 13:42:17

ula
U┐ytkownik

KatA no raczej o Jennifer Ehle, tę która grała Elizabeth Bennet wink

#20 2004-10-30 22:06:58

KatA
U┐ytkownik

Wiec o jaka fotke chodzi i co znaczy "jakies 100 kilo plus was"

#21 2004-10-31 10:25:10

dorotka
U┐ytkownik

Podejrzewam, ┼╝e musia┼é baaardzo grubo wygl─ůda─ç big_smile

#22 2004-11-01 16:55:24

Ismena
U┐ytkownik

wczoraj widzia┼éam Love acually- podstawowy minus- ma┼éo Colina sad , czy nie wydaje wam si─Ö czasami, ┼╝e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie┼Ťmia┼éy, chocia┼╝ nie powiem, to jest urocze...

#23 2004-11-01 22:40:47

KatA
U┐ytkownik

Ja ciagle w sprawie zdjecia. Kojarze tylko jedno zdjecie "prywatne" pary aktorskiej z "Dumy". Colin ma na nim w─ůsy (bleee) ale gruby na nim nie jest. Ciekawa jestem jakie zdj─Öcie Gosc mia┼é na my┼Ťli.

#24 2004-11-02 22:11:33

fringilla
U┐ytkownik

czy nie wydaje wam si─Ö czasami, ┼╝e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie┼Ťmia┼éy, chocia┼╝ nie powiem, to jest urocze...

No nie wiem, ja tam mam go wci─ů┼╝ w pami─Öci jako Valmonta...
Choc fakt faktem dawno to już było.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#25 2004-11-03 10:09:24

Loana
U┐ytkownik

Ismena napisa┼éa:   
"czy nie wydaje wam si─Ö czasami, ┼╝e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie┼Ťmia┼éy, chocia┼╝ nie powiem, to jest urocze..."

Obejrzyj "Dziewczyn─Ö z Per┼é─ů" , tam dopiero by┼é zdystansowany. A nie┼Ťmia┼éy to nie to slowo, jakim bym opisa┼éa Colina w filmach, w kt├│rych go widzia┼éam. Raczej taki oddalony od towarzystwa, ma┼éom├│wny. Mimo wszystko robi na mnie wra┼╝enie cz┼éowieka do┼Ť─ç oboj─Ötnego na otoczenie. Na szcz─Ö┼Ťcie w P&P zagra┼é dobrze i to wra┼╝enie si─Ö zmniejszy┼éo. Ja nie znam Colina w cywilu, nie interesuj─Ö si─Ö tym, bo i po co tongue. Dla mnie on jest postaci─ů z filmu, nie musz─Ö wiedzie─ç jaki jest naprawd─Ö. A posta─ç, kt├│r─ů zagra┼é w P&P jest dla mnie idea┼éem m─Ö┼╝czyzny, a przecie┼╝ nie ma idea┼é├│w smile.
Swoj─ů drog─ů, ciekawe, co tak odrzuca facet├│w od tego filmu (opr├│cz nielicznych chwalebnych wyj─ůtk├│w jak nasz Wspania┼éy Ksi─ů┼╝e Regent smile )? Bo przecie┼╝ je┼Ťli m├│wi─Ö, ┼╝e Mr Darcy jest idea┼éem, to mogliby si─Ö po┼Ťwi─Öci─ç i zobaczy─ç, jak daleko im do niego wink

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Stopka forum