Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2004-10-27 00:32:56

KatA
Użytkownik

Brzydki Colin...

Jesli komus brakuje brzydkiego Colina to sugeruje film (puki co zdjecia) Nanny McPhee z Emma Thompson. Oj prztylo sie pare kilo... Wlasciwie jak sie dobrze przypatrzec to Mr. Colins jak zywy.

#2 2004-10-27 08:30:33

dorotka
Użytkownik

Re: Brzydki Colin...

Gdzie mo?na obejrze? te zdj?cia? Bo ju? mam pewne wyobra?enie jak móg?by wygl?da? Colin w roli Mr Collinsa , mo?e si? utwierdz? w nim po obejrzeniu jego brzydkiego wizerunku big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-10-27 13:28:58

KatA
Użytkownik

To jego autoryzowana stona a na niej bardzo duzo materialow z roznych jego projektow. Co ciekawe nie ma nic z P&P (czyzby mial dosc?)http://firth.com/

#4 2004-10-27 14:01:16

dorotka
Użytkownik

pewnie ma do?? ci?g?ego uto?samiania go z panem Darcym, a w szczególno?ci z t? nieszcz?sn? "mokr? koszul?" . No w?a?nie - mo?e jestem ma?o kobieca czy co?, ale nie widz? nic szczególnego w tej jego mokrej koszuli. Pisz?c to troch? si? boj? czy fanki Colina mnie nie zlinczuj? yikes

#5 2004-10-27 14:40:42

ula
Użytkownik

big_smile koszula jak koszula wink mo?e gdyby si? k?pa? bez hmm jak to ogl?dnie wyrazi? - dolnej cz??ci garderoby big_smile mo?e zrobi?by wi?ksze wra?enie.
ps. mam na mysli oczywi?cie skarpetki wink

#6 2004-10-27 15:17:21

dorotka
Użytkownik

no w?a?nie, przecie? nic nie wida? przez t? koszul? to z czego oni robi? tak? afer?? Pocieszam si? tym, ?e podobno jego ?ona go wy?mia?a po zobaczeniu tej sceny big_smile

#7 2004-10-27 15:34:06

ula
Użytkownik

Tego nie wiedzia?am, ale jej si? nie dziwi? smile ja równiez ?mia?am si? w g?os jak ogl?da?am w dodatkach kr?cenia tej sceny, jak Darcy skacze na materac smile

#8 2004-10-27 17:38:43

dorotka
Użytkownik

nie mia?am mo?liwo?ci obejrze? dodatków, bo moja kopia nie nale?y do legalnych wink a szkoda, bo filmy o tworzeniu ekranizacji s? fantastyczne, mo?na spojrze? z innej perspektywy na ulubione dzie?o

#9 2004-10-27 19:49:43

Loana
Użytkownik

Hej, robicie mi smaka tymi dodatkami... Ja chcia?abym, ?eby w ko?cu wydali P&P w Polsce!!! Niestety, nie sta? mnie na wydanie moich dwutygodniowych poborów (tyle mi wychodzi, jak kiedy? obliczy?am, ile musia?abym wyda? na sprowadzenie oryginalnego DVD) na DVD z zagranicy, a na sieci nigdzie dodatków nie widzia?am. szkoda, bo na pewno s? ?mieszne i pogl?dowe. Ale mówi si? trudno, mo?e kiedy? jednak wydadz? takie DVD...
Co do w?tku z koszul?, to ja w?a?nie naczyta?am si? tyle przed obejrzeniem filmu na ten temat, ?e by?am lekko rozczarowana t? scen?. Tzn najbardziej podoba?o mi si? zachowanie Darcego, bo koszul? to mia? jak?? zwyk??, a w tych pantalonach to nawet ?miesznie wygl?da?. Ale ?liczn? mink? wtedy zrobi? (aaaaa, Mr Darcy.... tongue).
I nie chc? nigdy ogl?da? brzydkiego Colina, bo nie lubie sobie psu? postaci. Obieca?am sobie kiedy? nie ogl?da? ?adnego filmu z tym aktorem, poniewa? jego rola jako Mr Darcego by?a wspania?a i nie chcia?am, aby kojarzy? mi si? za jak?? inn? postaci?. Przyrzeczenie z?ama?am, ogl?daj?c "Dziewczyn? z per??" (polecam, Colin mówi mniej ni? w P&P, ale jest taki wyrazisty) oraz "Love Actually" 9"To w?a?nie mi?o??", to te? polecam, ?wietna komedia, a Colin ma tak? s?odk? rol? smile ).
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#10 2004-10-27 20:19:31

dorotka
Użytkownik

Oj tak w "To w?a?nie mi?o??" mia? fantastyczn? rol?, by? przeuroczy big_smile Taka sierotka troch?, szczególnie mi si? podoba? jego skok do jeziora big_smile
A tak w ogóle to widzia?am zdj?cia z tego filmu "Nanny MCPhee" - Colin wygl?da troche jak hobbit i jest grubiutki!

#11 2004-10-28 11:54:23

ula
Użytkownik

Jest jeszcze film "Miasteczko Hope" te? lekka komedyjka romantyczna gdzie Collin gra zranionego narzeczonego i wpl?tuje si? w zwi?zek z e zwariowan? amerykank? smile no i przecie? jest jeszcze wspó?czesna parodia P&P i rola Marka Darce'go w Bridget Jones wink

#12 2004-10-28 12:02:32

fringilla
Użytkownik

Taaak, Colin wygl?da w Nanny McPhee rzeczywi?cie koszmarnie, ale i tak go uwielbiam.
A u mnie w rankingi jego najpaskudniejszych ról wci?? na czele jest Lord Wessex z "Zakoczanegp Szekspira". Ten kolczyk w uchu, brrr.
Ale co by nie mowi?, jest znakomitym aktorem.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#13 2004-10-28 12:09:46

dorotka
Użytkownik

Masz racj? ten kolczyk by? oble?ny. W "Dzienniku Bridget Jones" rozk?ada mnie jego ?osiowy sweterek. big_smile Ciekawe czy d?ugo musieli go przekonywa? do za?o?enia tego wdzianka

#14 2004-10-28 12:17:12

ula
Użytkownik

hi hi hi my?l?, ?e je?eli zdo?ali go przekona? do samej gry w tym filmie, to sweterek chyba by? ju? by?k? z mas?em wink

#15 2004-10-28 12:52:55

fringilla
Użytkownik

To by? podobno warunek Helen Fielding. Hehe

Pozdr. Agata
gg 5739618

#16 2004-10-28 13:06:14

ula
Użytkownik

Nie dziwi? si? , bo któ? móg?by zagra? lepiej Marka Darcego jak nie sam Mr. Darcy smile

#17 2004-10-28 22:07:54

Anonymous
Gość

A czy ktos z was widzial fotke Colina z Jennifer: Colin jakies 100 kilo plus was?

#18 2004-10-29 00:31:48

KatA
Użytkownik

O jaka Jennifer chodzi?

#19 2004-10-29 13:42:17

ula
Użytkownik

KatA no raczej o Jennifer Ehle, t? która gra?a Elizabeth Bennet wink

#20 2004-10-30 22:06:58

KatA
Użytkownik

Wiec o jaka fotke chodzi i co znaczy "jakies 100 kilo plus was"

#21 2004-10-31 10:25:10

dorotka
Użytkownik

Podejrzewam, ?e musia? baaardzo grubo wygl?da? big_smile

#22 2004-11-01 16:55:24

Ismena
Użytkownik

wczoraj widzia?am Love acually- podstawowy minus- ma?o Colina sad , czy nie wydaje wam si? czasami, ?e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie?mia?y, chocia? nie powiem, to jest urocze...

#23 2004-11-01 22:40:47

KatA
Użytkownik

Ja ciagle w sprawie zdjecia. Kojarze tylko jedno zdjecie "prywatne" pary aktorskiej z "Dumy". Colin ma na nim w?sy (bleee) ale gruby na nim nie jest. Ciekawa jestem jakie zdj?cie Gosc mia? na my?li.

#24 2004-11-02 22:11:33

fringilla
Użytkownik

czy nie wydaje wam si? czasami, ?e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie?mia?y, chocia? nie powiem, to jest urocze...

No nie wiem, ja tam mam go wci?? w pami?ci jako Valmonta...
Choc fakt faktem dawno to ju? by?o.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#25 2004-11-03 10:09:24

Loana
Użytkownik

Ismena napisa?a:   
"czy nie wydaje wam si? czasami, ?e Colin Firth gra Colina Firtha, zawsze jest taki zdystansowany i nie?mia?y, chocia? nie powiem, to jest urocze..."

Obejrzyj "Dziewczyn? z Per??" , tam dopiero by? zdystansowany. A nie?mia?y to nie to slowo, jakim bym opisa?a Colina w filmach, w których go widzia?am. Raczej taki oddalony od towarzystwa, ma?omówny. Mimo wszystko robi na mnie wra?enie cz?owieka do?? oboj?tnego na otoczenie. Na szcz??cie w P&P zagra? dobrze i to wra?enie si? zmniejszy?o. Ja nie znam Colina w cywilu, nie interesuj? si? tym, bo i po co tongue. Dla mnie on jest postaci? z filmu, nie musz? wiedzie? jaki jest naprawd?. A posta?, któr? zagra? w P&P jest dla mnie idea?em m??czyzny, a przecie? nie ma idea?ów smile.
Swoj? drog?, ciekawe, co tak odrzuca facetów od tego filmu (oprócz nielicznych chwalebnych wyj?tków jak nasz Wspania?y Ksi??e Regent smile )? Bo przecie? je?li mówi?, ?e Mr Darcy jest idea?em, to mogliby si? po?wi?ci? i zobaczy?, jak daleko im do niego wink

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Stopka forum