Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#201 2006-03-08 17:39:50

Kaziuta
U┐ytkownik

Re: Matthew Macfadyen

Aha w zwi─ůzku z powy┼╝szym dorzucam cos na z─ůb ode mnie.
W sernikach tez jeste┼Ťmy w rodzinie niez┼ée ale nie b─Öde robi─ç konkurenji. To mo┼╝e by tak rybki (bo ja ze Szczecina jestem).Specjalno┼Ťc naszego domu to np. szczupak nadziewany, albo w galarecie, albo kuleczki rybne w galarecie, albo rybka w sosie grzybowym, ┼Ťledziki r├│znej ma┼Ťci itd, itp

#202 2006-03-08 17:45:22

Alison
U┐ytkownik

Matko, tyle pysznego ┼╝are┼éka, co tam b─Ödziemy pa┼Ť─ç Angolka, co i tak tego pewnie nie doceni, same se zr├│bmy pyszno┼Ťciow─ů imprezk─Ö ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#203 2006-03-08 17:56:27

Kaziuta
U┐ytkownik

Super ja jestem za. Zamiast wynajmowac jak─ů┼Ť Pszczyn─Ö mo┼╝e by tak gdzie┼Ť na prywatnym gruncie z osobistym ┼╝are┼ékiem.

#204 2006-03-08 17:57:50

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja mog─Ö przywie┼Ť─ç domow─ů, wiejsk─ů w─Ödzon─ů szyneczk─Ö i ew. bimber big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#205 2006-03-08 18:42:10

Margarett
U┐ytkownik

mo┼╝na do┼éo┼╝y─ç troche ┼Ťl─ůskiego zanieczyszczonego powietrza i b─Ödzie jak w domu smile

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#206 2006-03-08 19:12:19

Gosia
U┐ytkownik

Matko, tyle pysznego ┼╝are┼éka, co tam b─Ödziemy pa┼Ť─ç Angolka, co i tak tego pewnie nie doceni, same se zr├│bmy pyszno┼Ťciow─ů imprezk─Ö

No wlasnie, tyle halasu, a przeciez to nie Colin wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#207 2006-03-08 19:17:53

caroline
U┐ytkownik

Gosia, nie fikaj! :twisted: big_smile
To jest temacik Mateuszka. Boszsz, alez ten Colin nachalny do kazdego topika si─Ö wepchnie, chyba mu ta szyneczka i bimberek zapachnia┼éy wink A brzuszek ro┼Ťnie hehe big_smile

#208 2006-03-08 19:29:12

AineNiRigani
U┐ytkownik

No wlasnie, tyle halasu, a przeciez to nie Colin wink

Herezji nie b─Ödzie big_smile

#209 2006-03-08 19:54:50

Gosia
U┐ytkownik

chyba mu ta szyneczka i bimberek zapachniały

Dziwisz sie? wink

A brzuszek ro┼Ťnie hehe

Jaki brzuszek? On przeciez jest bosko zbudowany! wink

Aine, dzieki big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#210 2006-03-08 20:12:00

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ja juz widze oczyma duszy t─Ö pi─Ökn─ů delegacj─Ö witaj─ůc─ů go na lotnisku (Balice maj─ů po┼é─ůczenie z Londynem, a nu┼╝ w┼éa┼Ťnie tu zawita? wink ). Jak znam ┼╝ycie to zrobi te swoje pi─Ökne oczy w s┼éup i zwieje od razu - czy on wie, biedaczek, jak my tu do niego wzdychamy?
A tutaj co┼Ť w ramach przygotowa┼ä: rozmarzylam si─Ö .....
http://www.matthew-macfadyen.co.uk/media.html

#211 2006-03-08 23:20:18

GosiaJ
U┐ytkownik

Matko, tyle pysznego ┼╝are┼éka, co tam b─Ödziemy pa┼Ť─ç Angolka, co i tak tego pewnie nie doceni, same se zr├│bmy pyszno┼Ťciow─ů imprezk─Ö ;-)

Nie chc─Ö nic m├│wi─ç, ale po takim ┼╝are┼éku to Mateuszek si─Ö t┼éu┼Ťciutki zrobi i przestanie by─ç taki s┼éodki.
Mo┼╝e lepiej same zjedzmy wszystko, a do MM sobie powzdychamy? ;-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#212 2006-03-08 23:22:12

GosiaJ
U┐ytkownik

Ja juz widze oczyma duszy t─Ö pi─Ökn─ů delegacj─Ö witaj─ůc─ů go na lotnisku (Balice maj─ů po┼é─ůczenie z Londynem, a nu┼╝ w┼éa┼Ťnie tu zawita? wink ). Jak znam ┼╝ycie to zrobi te swoje pi─Ökne oczy w s┼éup i zwieje od razu - czy on wie, biedaczek, jak my tu do niego wzdychamy?

Sadzisz, ┼╝e da rad─Ö zwia─ç przed nami? ;-)

#213 2006-03-08 23:49:16

Trzykrotka
U┐ytkownik

Sadzisz, ┼╝e da rad─Ö zwia─ç przed nami? ;-)

big_smile Bez szans jest, bez szans, zw┼éaszcza jak go we┼║miemy z zaskoczenia. Tylko - um├│wmy si─Ö - delikatnie r─Öce wyci─ůgamy, ┼╝eby nie uszkodzi─ç, nie oszpeci─ç big_smile . I dzielimy si─Ö r├│wno!

#214 2006-03-09 10:08:50

milosz
U┐ytkownik

Od razu m├│wi─Ö ┼╝e tipi na lotnisku rozbij─Ö - b─Öd─Ö pierwsza i si─Ö nie dziel─Ö :mrgreen:

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#215 2006-03-09 11:37:45

Caitriona
U┐ytkownik

...b─Öd─Ö pierwsza i si─Ö nie dziel─Ö :mrgreen:

Hej milosz - taka zach┼éanna jeste┼Ť? A fe! wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#216 2006-03-09 19:09:40

GosiaJ
U┐ytkownik

big_smile Bez szans jest, bez szans, zw┼éaszcza jak go we┼║miemy z zaskoczenia. Tylko - um├│wmy si─Ö - delikatnie r─Öce wyci─ůgamy, ┼╝eby nie uszkodzi─ç, nie oszpeci─ç big_smile . I dzielimy si─Ö r├│wno!

Oczywi┼Ťcie - b─Ödziemy go traktowa─ç bardzo delikatnie, w ko┼äcu nie chcemy, ┼╝eby ucierpia┼é ;-)

#217 2006-03-09 20:27:15

AineNiRigani
U┐ytkownik

Od razu m├│wi─Ö ┼╝e tipi na lotnisku rozbij─Ö - b─Öd─Ö pierwsza i si─Ö nie dziel─Ö :mrgreen:

Eeee nooo. Kap┼éanki Boskiego "C" komun─Ö zak┼éadaj─ů, dziel─ů si─Ö niemal wszystkim (chocia┼╝ oczami nie chcia┼éy big_smile), a wy to co? Co to Mateusz ma egoistyczne fanki czy jak?

#218 2006-03-10 09:55:49

milosz
U┐ytkownik

Eeee nooo. Kap┼éanki Boskiego "C" komun─Ö zak┼éadaj─ů, dziel─ů si─Ö niemal wszystkim (chocia┼╝ oczami nie chcia┼éy big_smile), a wy to co? Co to Mateusz ma egoistyczne fanki czy jak?

Czy ty aine slyszala┼Ť jak on recytuje sonet 29 Szekspira - no normalnie, wszystko bym mu odda┼éa jakvy mi tak na ┼╝ywo recytowa┼é wink
Albo mówił (tym swoim głębokim glosem) "I'm a spy".....................
O mamo - nie podzil─Ö si─Ö :oops: lol lol

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#219 2006-03-10 13:00:26

Georginia
U┐ytkownik

odpowiedzi z┼éo┼Ť┼éiwe mog─ů by─ç nast─Öpuj─ůce np..." nie ma si─Ö czym dzieli─ç" :twisted:
BTW czasy: ka┼╝demu sprawiedliwie ju┼╝ dawno min─Ö┼éy, komuna si─Ö skonczy┼éa,teraz mamy drapie┼╝ny kapitalizm,wy┼Ťcig szczurow, kt├│ry szczurek szybszy ten wygrywa.
W┼éa┼Ťciwie co to za radocha si─Ö kim┼Ť dzieli─ç, m─Ö┼╝ami/sympatiami te┼╝ si─Ö dzielicie?

#220 2006-03-10 23:13:19

Trzykrotka
U┐ytkownik

W┼éa┼Ťciwie co to za radocha si─Ö kim┼Ť dzieli─ç

No a gdyby - gdyby si─Ö okaza┼éo, ┼╝e rzeczywi┼Ťcie nie ma si─Ö czym dzieli─ç to mog┼éyby┼Ťmy, siostry, chocia┼╝ siedzie─ç dooko┼éa niego w k├│┼éku i niechby nam recytowa┼é... i recytowa┼é... I by┼éoby i po r├│wno i sprawiedliwie i solidarnie.
Liga rz─ůdzi, liga radzi, liga nigdy ci─Ö nie zdradzi! big_smile

#221 2006-03-10 23:31:19

Alison
U┐ytkownik

W ko┼äcu Kopernik te┼╝ by┼éa kobiet─ů ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#222 2006-03-10 23:34:11

Trzykrotka
U┐ytkownik

O w┼éa┼Ťnie, by┼éa! big_smile Wi─Öc ja nawo┼éuj─Ö do siostrzanej solidarno┼Ťci przynajmniej na lotnisku, z tymi ruskimi pierogami big_smile

#223 2006-03-10 23:39:02

Alison
U┐ytkownik

Proponuj─Ö zostawi─ç ch┼éopa w spokoju bo ┼╝onaty jest i ma ma┼ée dziecko. Co mu b─Ödziem m─ůci─ç. We┼║my to ca┼ée ┼╝are┼éko i zr├│bmy imprez─Ö na p┼éycie pod go┼éym niebem, b─Ödzie pi─Öknie i smacznie zarazem, a Szekspira pu┼Ťcim z dyskmena ;-)

#224 2006-03-12 22:49:31

Trzykrotka
U┐ytkownik

A ja wyczyta┼éam, ┼╝e on t─Ö ┼╝one odbi┼é poprzedniemu m─Ö┼╝owi. :cry: To mi si─Ö jako┼Ť ┼Ťrednio podoba.
Ale co tam: to ich problem. A ja przypominam o Spooks - dzi┼Ť o 24.00!!

#225 2006-03-13 19:18:05

Bonduelle
U┐ytkownik

Co do jego żony - faktycznie tak było, ale nie demonizujmy Mateuszka - kiedy poznał Keeley, nie miał zamiaru jej uwodzić czy rozbijać małżeństw.. tak wyszło.

Stopka forum