Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2005-09-01 17:32:49

caroline
Użytkownik

Do admina

Mam tak? propozycj?, aby dla zachowania przejrzysto?ci na forum przenosi? posty do adekwatnego "pokoju" np dotycz?ce przegrania P&P, których ostatnio pojawi?o si? sporo, do "og?osze?".

Mo?na by te? stworzy? osobn? kategori?, co? w stylu "powitania, po?egnania, pogaduchy", miejsce na swobodne rozmowy nie zwi?zane z tematem pokoju.
Co o tym myslisz adminie i Wy drogie forumowiczki?

#2 2005-09-01 22:51:33

Kazik
(Admin)

Re: Do admina

Nie bardzo mam czas na przegl?danie i porz?dkowanie forum wi?c je?li która? z bywalczy? naszych salonów ma ochot? to mog? nada? jej uprawnienia moderatora i hulaj dusza smile)

Czekam na zg?oszenia, najlepiej mailem na kazik@janeausten.pl.

Ja niestety raz ?e czasem nie za bardzo dysponuj?, a dwa ?e - przyznam bez bicia - wolne chwile po?wi?cam na przygotowanie przeniesienia mojej strony z aforyzmami: [url]www.kazik.iig.pl/aforyzmy[/url] do nowej domeny: [url]www.zamyslenie.pl[/url].

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#3 2005-09-02 16:35:35

dorotka
Użytkownik

Ch?tnie bym pomog?a, ale takie beztalencie komputerowe jak ja chyba ci si? nie przyda, wierz mi big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#4 2005-09-26 10:53:17

sister
Użytkownik

uhhh ja nie mam poj?cia, jak si? robi takie rzeczy, musz? wi?c stwierdzi?, ?e jestem marn? kandydatk?...

Stopka forum