Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-08-10 20:06:01

Julianna
U┐ytkownik

Colin w "Hope Springs"

Czy kto┼Ť ogl─ůda┼é film "Hope Springs" (polski tytu┼é: Miasto nadziei) w kt├│rym gra Colin? S┼éysza┼éam, ┼╝e to do┼Ť─ç dobra romantyczna komedia, gdzie bohater grany przez s┼éodkiego Colina zostaje porzucony przez swoj─ů narzeczon─ů (ta zdradza go z innym). Chc─ůc wyleczy─ç si─Ö z tej mi┼éo┼Ťci i uniezale┼╝ni─ç emocjonalnie od kobiety, kt├│ra tak wzgardzi┼éa jego uczuciami, wyje┼╝d┼╝a do niewielkiego miasta i tam spotyka kobiet─Ö zgo┼éa inn─ů ni┼╝ ta, kt├│r─ů kocha┼é do tej pory. Taka mniej wi─Öcej jest recenzja tego filmu. A jak Wy go oceniacie? Czy warto ten film kupi─ç? A mo┼╝e kto┼Ť go ma i m├│g┼éby przegra─ç? Prosz─Ö o opinie i pozdrawiam.

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#2 2005-08-21 07:38:41

Anonymous
GoŠ

Re: Colin w "Hope Springs"

Czesc - tu kolejna wieloletnia wielbicielka Colina, po raz pierwszy na tym forum. Widzialam "Hope Springs" w orginale i... podobalo mi sie ale na kolana mnie nie powalilo. Nie jest to film do ktorego chcialabym powracac wiele razy, rozkoszowac sie ogladaniem pewnych scen po wielokroc itd. Mysle, ze jesli mozesz to wypozycz go sobie zanim zdecydujesz sie na kupno.
Pozdrawiam

Luisa

#3 2005-09-02 21:37:04

AineNiRigani
U┐ytkownik

Nie wiedzialam czy zaczynac nowy watek, ale zdecydowalam sie ze temat tak malutki, ze lepiej podczepic pod inny z Colinem
Czy widzial kto┼Ť fragment, albo parodie Benny Hilla (chyba) i programu historycznego, gdzie Colin udajac ameryka┼äski (chyba big_smile) akcent udaje Liama Neesona?

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#4 2005-09-03 10:27:01

moniczek
U┐ytkownik

Nie widzia┼éam, ale ch─Ötnie bym to zrobi┼é─ů. Gdzie to mo┼╝na obejrze─ç??

#5 2005-09-03 16:03:09

dorotka
U┐ytkownik

"Hope Springs" widziałam, takie sobie, choć każda fanka powinna zobaczyć wink
Co do tego drugiego - też bym obejrzała, jaki tytuł?

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#6 2005-09-03 20:54:03

AineNiRigani
U┐ytkownik

Takie cus kiedy┼Ť widzia┼éam. ┼Üliczne big_smilebig_smile Nosi tytu┼é "Saturday Night Live - Colin Firth- Passion of the Christ vs. Benny Hill", ale ┼╝e nie ma tam ani Hilla, a program jest parodi─ů programu na licencji "Atlantide" - efekt jest naprawd─Ö niez┼éy. Colin z na┼╝elowanymi w┼éosami, zaczesanymi do ty┼éu (chocia┼╝ bez ulizania) sili si─Ö na

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2008-09-30 01:38:46)

#7 2005-09-04 09:38:54

caroline
U┐ytkownik

Dla posiadaczek emula i podobnych podaj─Ö link, dost─Öpno┼Ťc jest tragiczna, ale mo┼╝e wesp├│┼é wzesp├│┼é... :-)

ed2k://|file|Saturday%20Night%20Live%20-%20Colin%20Firth-%20Passion%20of%20the%20Christ%20vs.%20Benny%20Hill.avi|23232512|D4EB7C45A18EB98C7AEDD6039E267929|/

#8 2005-09-10 14:45:25

demi
U┐ytkownik

podpinam si─Ö pod ten temat z pytaniem:czy kto┼Ť z was ogl─ůda┼é film z Colinem w roli g┼é├│wnej pod tytu┼éem"Fever Pitch" polski tytu┼é to zdaje si─Ö "Mi┼éo┼Ťc kibica". Polecam, nie jest to kino najwy┼╝eszych lot├│w, nawet dok┼éadnie nie wiem do jakiego gatunku to zaliczy─ç, chyba dramat, nie wiem co pisze na specjalistycznych stronach, w kazdym razie polecam, rola Colina to nauczyciel angielskiego kt├│rego jedynym celem w ┼╝yciu jest ogl─ůdac mecze swojej ukochanej dru┼╝yny pi┼ékarskiej jak─ů jest Arsenal Londyn big_smile
ostrzegam ┼╝e dla kogo┼Ť kto nie lubi pi┼éki no┼╝nej ten film mo┼╝e byc irytuj─ůcy pomimo boskiego Colina, bo rzeczywi┼Ťcie fanatyzm kibic├│w pi┼ékarskich jest sam w sobie arcyciekawym zjawiskiem
ale Colin w rozczochranej fryzurce jest słodki jak zawsze

#9 2005-09-12 10:22:42

fringilla
U┐ytkownik

Ja ogl─ůda┼éam i podoba┼é mi si─Ö, na kolana nie powali┼é, ale by┼é mi bliski. M├│j m─ůz te┼╝ jest typem fanatyka, mo┼╝e nie pi┼éki i mo┼╝e nie do tego stopnia, ale zdecydowanie rozumia┼éam co prze┼╝ywa bohaterka.
To film na podstawie ksi─ů┼╝ki Nicka Hornby'ego, kt├│rego ja bardzo lubi─Ö, on sam napisa┼é do niego scenariusz i to od razu wida─ç, film jest po prostu w klimacie Hornby'ego..
Wy┼Ťwietlaj─ů go od czasu do czasu na kanale Europa, Europa, by┼é chyba w ostatnim tygodniu, je┼Ťli kto┼Ť chce zobaczy─ç, musi ┼Ťledzi─ç program tej stacji.
No a Colin z t─ů czupryn─ů jest boski!

Pozdr. Agata
gg 5739618

#10 2005-09-12 11:27:57

demi
U┐ytkownik

No ja go w┼éa┼Ťnie na kanale Europa Europa dorwa┼éam, rzeczywi┼Ťcie pokazuje on bardzo dobrze co przy┼╝ywa kibic pi┼ékarski, wiem, bo sama nim jestem cho─ç nie w takim stopniu big_smile

#11 2005-09-15 13:25:14

Aga85
U┐ytkownik

A czy kto┼Ť nagra┼é mo┼╝e ten film na kaset─Ö albo ma go na p┼éycie? M├│wie tutaj o "Mi┼éo┼Ťci kibica". Ja niestety nie mam programu 'Europa, Europa', wi─Öc nawet je┼Ťli ten film jeszcze poleci, to i tak nie b─Öd─Ö mog┼éa go obejrzec :cry:
Natomiast je┼Ťli kto┼Ť chce "Miasto nadziei" z Colinem, to mam na DVD i moge przegrac wink

#12 2005-09-15 13:29:50

fringilla
U┐ytkownik

Jak nast─Öpnym razem b─Özie lecia┼é mog─ů Ci nagra─ç. Tylko przegl─ůdaj program TV, bo ja mog─Ö przegapic.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#13 2005-09-15 13:47:45

Aga85
U┐ytkownik

Dzi─Öki wink B─Öd─Ö przegl─ůdac big_smile

#14 2005-10-03 10:13:00

agnes_13
U┐ytkownik

Dziewczyny!! A mo┼╝e za┼éo┼╝ymy ma┼ée k├│┼éko samopomocowe. Mo┼╝e raczej w dziale OG┼éOSZENIA ┼╝eby Ksi─ů┼╝─Ö Regent si─Ö nie wkurzy┼é wink

Gdyby ktos mia┼é HBO, HBO@ lub inne kana┼éy z filmami gdzie pokazuj─ů naszego CF to m├│g┼éby nagra─ç i przekaza─ç wielbicielkom.....
Co wy na to???

Co do Hope Sprins Wczoraj lecia┼é na HBO. Faktycznie nie by┼é powalaj─ůcy (np jak Dziewczyna z per┼é─ů ) ale przyjemny dla oka i CF chodzi┼é BEZ BIELIZNY!!! wink :oops:

Agnes

#15 2005-10-03 19:11:18

AineNiRigani
U┐ytkownik

Rzeczywi┼Ťcie hope Springs nie powala (jestem na ┼Ťwie┼╝o big_smile), chocia┼╝ nie tyle przez braki w scenariuszu. Przyznam, ze ten mi si─Ö nawet podoba┼é. Zw┼éaszcza humor sytuacyjny. Ale brakowa┼éo tego napi─Öcia, tego czego┼Ť, ┼╝e z bij─ůcym sercem czeka si─Ö, a┼╝ powierdz─ů te DWA S┼éOWA big_smile
A tutaj to było takie letniawe. Chociaż sama końcówka strasznie mi się podobała big_smile

#16 2005-10-04 11:01:02

agnes_13
U┐ytkownik

fringilla: Jak nast─Öpnym razem b─Özie lecia┼é mog─ů Ci nagra─ç. Tylko przegl─ůdaj program TV, bo ja mog─Ö przegapic.

Ja te┼╝ b─Öd─Ö smile
informuj─Ö ┼╝e 07 X o 19.00 w HBO leci kolejny film z CF
Mo┼╝na liczy─ç na Ciebie???

Agnes

#17 2005-10-04 11:21:08

gotka
U┐ytkownik

Pomysł z kółkiem samopomocowym jest bomba :-)
Ja bardzo chetnie sie przy┼é─ůcz─Ö. Mog─Ö nagrywa─ç na VHS lub DVD. Problem jest tylko taki, ┼╝e nie mam ani HBO ani CYFRY + (tych kana┼é├│w dodatkowo p┼éatnych) sad

#18 2005-10-04 14:30:32

fringilla
U┐ytkownik

No niestety, je┼Ťli chodzi o C+ i HBO to nie mozna na mnie liczy─ç sad Nie mam tych program├│w. Natomiast jesli chodzi o Fever Pitch na kanale Europa Europa to jestem do dyspozycji.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#19 2005-10-04 23:11:21

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja dodam tylko, ┼╝e Hope Springs b─Ödzie:
6 pa┼║dziernika, godz. 15:45 HBO
12 pa┼║dziernika, godz. 13:15 HBO2
15 pa┼║dziernika, godz. 10:05 HBO
18 pa┼║dziernika, godz. 10:25 HBO2

A 21 pa┼║dziernika o 21:40 na CANAL+ FILM b─Ödzie "Dziewczyna z per┼é─ů"

Niestety nie mam ani jednego ani drugiego. Jak r├│wnie┼╝ mo┼╝liwo┼Ťci nagrania (w jakiejkolwiek fofmie). Wisz─Ö w pr├│zni big_smile

Stopka forum