Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2005-10-31 23:08:31

fringilla
Użytkownik

Re: Co ze zjazdem fanek???

Admete, no co ty, do Warszawy z ka?dego miejsca w Polsce ?atwo jest dojecha?. Zw?aszcza jak ju? sie dotrze do Krakowa wink A Warszawa nie jest taka z?a...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#52 2005-10-31 23:13:21

AineNiRigani
Użytkownik

Dosta? si? ?atwo, gorzej wydosta? big_smile
Jeju, pami?tam, jakie mia?am z tym ostatnio problemy. :evil: :evil: :evil: Zrazi?o mnie to na pewien czas

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#53 2005-10-31 23:24:32

Admete
Użytkownik

Taaa...w?a?nie b?de w okolicach Warszawy w d?ugi weekend. To ca?a wyprawa. :-)

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#54 2005-11-02 17:03:44

dorotka
Użytkownik

Je?li to ma by? par? noclegów to ja podo?am. Nie jestem zbyt wymagaj?ca, a takie schroniska to genialne miejsce, tyle dziwnych ludzi si? tam kr?ci, jak sobie pomy?l?, ile obserwacji mog?abym napisa?, to a? mnie moje dziennikarskie ja wygania do Wa-wy wink Kiedy si? spotykamy??? big_smile

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#55 2005-11-08 11:15:22

fringilla
Użytkownik

Dziewczyny, proponuj? wyznaczy? termin zaczyna? dogadywa? szczegó?y.

Premiera DiU przewidziana jest na piatek 13 stycznia. W tym dniu w Warszawie zaczynaja si? ferie zimowe. Nie mam co prawda ?adnych planów, ale zawsze mo?e cos wyskoczy?, zw?aszcza w weekend. J?sli bardzo sie niecierpliwicie, mo?e by? to weekend premiery, j?sli nie zrobi Wam to ró?nicy, mo?emy o dwa tygodnie przesun?c. Ale to tylko moja sugestia, ja sie dostosuje do wi?kszo?ci.
Pytanie kolejne: ile noclegów, ile dni? Czy spotykamy sie juz w piatek, czy w sobot?, jeden nocleg, czy dwa? i co planujemy oprócz wypadu do kina? Ja jako Warszawianka, moge podj?? sie organizacji wszelkich innych rozrywek, czekam tylko na sugestie.
smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#56 2005-11-10 19:45:07

dorotka
Użytkownik

Ca?y weekend. W pi?tek mog? dojecha?, ko?o 15 chyba by?abym w stolicy.

Domagam si? zwiedzania Wa-wy. Kiedy? musz? zobaczy? stolic? wink Oprócz tego - nie wiem. Jakie? atrakcje macie w zanadrzu? wink

#57 2005-11-10 21:57:31

fringilla
Użytkownik

Ca?y weekend. W pi?tek mog? dojecha?, ko?o 15 chyba by?abym w stolicy.

Domagam si? zwiedzania Wa-wy. Kiedy? musz? zobaczy? stolic? wink Oprócz tego - nie wiem. Jakie? atrakcje macie w zanadrzu? wink

Zwiedzanie da si? za?atwi? smile Opracuj? program wycieczki.
Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na ka?da kiesze? wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#58 2005-11-10 23:42:15

AineNiRigani
Użytkownik

Atrakcji ci u nas dostatek, tylko nie na ka?da kiesze? wink

Zale?y co kogo interesuje. Ja sp?dzi?am bardzo mi?e i TANIE dni w "stolycy". Z Gazet? Wyborcz? ze spisem wszystkich muzeów (kiedy s? darmowe wej?cia big_smile). Zdo?a?am zwiedzi? prawie wszystko co chcia?am (z Stadionem w??cznie), zrobi? zakupy i zebra? jeszcze materia?y do pracy magisterskiej!!! lol lol

#59 2005-11-10 23:48:40

demi
Użytkownik

moge zadac bardzo g?upie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???
bo ja jako? nigdy nie pa?a?am do niego mi?o?cia i naprawd? bardzo rzadko tam zagl?dam , a w?asciwie od dwóch lat to chyba tam nie by?am

#60 2005-11-11 07:26:55

AineNiRigani
Użytkownik

moge zadac bardzo g?upie pytanie: co ludzi tak fascynuje w stadionie???

Mnie zafascynowa?y buty. Okaza?o si?, ?e wzie?am sobie fatalne buty. Stopy mi strasznie spuch?y, tak ?e ka?dy krok by? dla mnie tortur?. By?am gotowa wyda? maj?tek na zwyk?? szmaciaki.
Moj? psiapsió?k? interesowa?a cz??? medialna big_smile

#61 2005-11-11 11:47:21

fringilla
Użytkownik

Ja tez na stadion nie chadzam, bo po pierwsze trzeba rano, po drugie, pe?no kieszonkowców i w ogóle dziwnie... Ale od czasu do czasu warto podjecha? po jakie? konkretne zakupy - niektóre rzeczy naprawd? mozna tam kupic duzo taniej niz w innych miejscach i nie mówi? tu o podróbkach markowych ubra?, tylko po prostu sporo tam hurtowników, a i op?aty mniejsze ni? np. pod pa?acem, wi?c i ceny ni?sze. Ale teraz je?d?? do pracy ko?o stadionu i coraz bardziej przekonuj? si?, ?e warto tam zajrze?, np. po to, zeby kupic sobie czapk? albo zapas rajstop. smile
Reasumuj?c, bazar jak ka?dy inny, tylko wi?kszy i mi?dzynarodowy. I prawie w centrum miasta.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#62 2005-11-11 11:58:48

demi
Użytkownik

wiecie, ja po prostu zapyta?am, poniewa? ka?dy kto przyje?d?a do mnie do Wawy to koniecznie chce i?? na stadion, nawet nie na zakupy tylko po prostu ?eby go zobaczy?.I ciekawi mnie ten fenomen.
A ja zakupów na stadionie nie robi?, poniewa? nigdy nie moge dosta? tam na siebie ?adnych rozmiarów.jako osoba bardzo wysoka, a przede wszystkim o d?ugich nogach mam wogóle problemy z kupieniem ubra?, bo zawsze wszystko jak nie za krótkie to za w?skie, bo taka troch? nie "standardowa" jestem jak na ubrania sprzedawane czy to na stadionie, czy nawet w wi?kszo?ci innych sklepów.
a wracaj?c do zjazdu, to je?li tylko wtedy b?d?, a postaram si? byc, to s?u?e swoj? skromn? osob? jako powiedzmy "przewodniczka" cho? jako osoba mieszkaj?ca tu dopiero 5 lat to nie wiele wiem tak naprawd?.

#63 2005-11-11 12:12:44

fringilla
Użytkownik

Demi, bo to w?a?nie jest swego rodzaju fenomen! Ja teraz je?d?? tramwajem od ronda Waszygntona do Alei Zielenieckiej, czyli wzd?uz stadionu i to akurat w porach, gdzie zaczynaj? sie zwija? i mówi? Ci, to zupe?nie inny ?wiat, specyficzne ?rodowisko.
A co do zakupów, to wiadomo, ?e w takicj miejscach ma sens kupowanie tylko takich rzeczy, których nie trzeba mierzy?.

Ja jestem Warszawianka z dziada pradziada, podejmuj? si? wi?c opracowac program wycieczki i s?uzyc za przewodnika smile
W dalszym ci?gu czekam tylko na Wasze sugestie.
No i wci?? nie ustali?y?my terminu.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#64 2005-11-11 12:48:55

demi
Użytkownik

nikt si? nie wypowiada na temat terminu i my?la?am ?e zgodzi?y?my sie na 13 stycznia, na dat? premiery filmu. mi ze tak powiem jest wszystko jedno, poniewa? nie mam poj?cia co ja b?de robi? w styczniu, i dopasuj? si? ze swoimi planami które na razie s? skrystalizowane tylko na przysz?y tydzie? do ka?dego terminu, je?li oczywi?cie zostanie on odpowiednio wcze?nie ustalony
wi?c dziewczyny wypowiedzcie si? co o tym sadzicie

a co do stadionu to mo?e masz racj? z tym w?a?nie ?e to jest jedyny tego rodzaju obiekt w Polsce w sumie, drugiego takiego targowiska nie ma. Co do zakupów to wiele z moich kolezanek kupuje tam mase ciuchów, niektóre to w?a?ciwie tylko tam si? ubieraj?, i wszystko wcze?niej mierz? co ciekawe:)

#65 2005-11-11 12:54:05

AineNiRigani
Użytkownik

Szczerze powiedziawszy, osobi?cie nie znosz? zakupów. No chyba ?e chodzi o 6 par? butów i 14 torebk? w tym miesi?cu ( lol ). Ale z Anul? zawsze idziemy na uk?ady. Wtedy umówi?y?my si?, ?e ja pojad? z ni? na stadion (pó?niej okaza?o si?, ?e i ja potrzebuj? big_smile), a ona pójdzie ze mn? do Muzeum Wojska Polskiego big_smile Basi by?o wszystko jedno big_smile

#66 2005-11-11 13:01:17

AineNiRigani
Użytkownik

U mnie 13 stycznia odpada. Od 31 do 13 lutego - s?u?? uprzejmie big_smile
Wprawdzie nie mam jeszcze dok??dnego grafiku uczelni (mam jedynie do którego? tam stycznia, ale najwy?ej zrobi? sobie waksy big_smile)

#67 2005-11-16 18:38:02

dorotka
Użytkownik

Jak dla mnie, najlepszy by?by weekend 13-15 stycznia lub 27-29 stycznia big_smile Pomi?dzy urz?dzam osiemnastk? wink

#68 2005-11-25 14:09:14

Marianna
Użytkownik

Drogie studentki (je?li takowe bior? udzial w tej dyskusji), uwa?am,?e nale?y przy ustalaniu terminu wzi?? równie? pod uwag? termin sesji. Ja zaczynam 30 stycznia, wi?c dla mnie weekend 27-29 stycznia odpada sad

#69 2005-11-25 16:23:52

AineNiRigani
Użytkownik

Widz?, ?e przy styczniu nie mo?emy doj?? do porozumienia.
Proponuj? jaki? d?ugi weekend z ?wi?tem pa?stwowym. nie wiem kiedy jest najbli?szy big_smile
A mo?e Sylwester?

#70 2005-11-25 19:04:44

fringilla
Użytkownik

No je?li mamy w planach obejrze? DiU to Sylwester odpada wink
Proponuj? luty.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#71 2005-11-25 23:05:43

AineNiRigani
Użytkownik

No tak zapomnia?am o filmie :evil: Skandal!!! :evil: :evil:
W lutym mam ferie 13-26 luty, wiec mnie pasi. Wprawdzie mam lany, ale wszystko ozna zmienic

#72 2005-11-25 23:48:20

fringilla
Użytkownik

Mo?e byc prze feriami, w ko?cu mamy sie spotkac w weekend.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#73 2005-12-04 16:38:48

dorotka
Użytkownik

Jak ja tu dawno nie by?am! Nied?ugo zapomnicie o mnie wink
Nie jestem pewna, czy w lutym b?d? mog?a pojecha?. Ale to nic pewnego, póki co, musimy si? zorientowa?, kto planuje spotkanie i wtedy b?dziemy dochodzi? do idealnego terminu drog? eliminacji wink
Pozdrawiam!

#74 2005-12-09 20:13:17

gullviva
Użytkownik

i mnie tu dawno nie bylo i tak sobie czytam i wam zazdroszcze, bo ja, co by to nie bylo, z przyczyn technicznych nie moge sie udac na spotkanie .w styczniu/ lutym wiec tylko moge czekac na zdjecia i sprawozdanie..... innym razem moze :cry:

[img]http://img234.imageshack.us/img234/1175/7777dp2.jpg[/img]
Pozdrawiam serdecznie smile

#75 2005-12-09 20:39:28

AineNiRigani
Użytkownik

Ja ju? zaczynam sie zastanawiac, czy nie lepiej poczekac do najblizszego wiosennego dlugiego weekendu. Nie mam pojecia kiedy przypada, ale moze jeszcze wowczas beda grac DiU. Wprawdzie zaloze sie, ze kazda z nas juz film "rozdziewiczy" indywidualnie (smile), ale wspolne uwagi i wspólny komentartz - jak najbardziej by?by wskazany. Nawet wiecej by sie wychwyci?o.

Stopka forum