Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-03-02 19:45:13

Felicity
U┐ytkownik

Re: Poszukuj─Ö "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Czy kto┼Ť m├│g┼éby przegra─ç mi Dum─Ö i Uprzedzenie? W ko┼äcu:) Pani AineNiRigani chcia┼éa mi pom├│c, ale nic dobrego z tego nie wysz┼éo. Najpierw dosta┼éam tylko jedna p┼éyt─Ö ( cz─Ö┼Ť─ç drug─ů), kt├│ra na pocz─ůtku filmu si─Ö zacina, potem mia┼éam dosta─ç kolejne nagranie, a dosta┼éam brakuj─ůc─ů cz─Ö┼Ť─ç pierwsz─ů, kt├│ra r├│wnie┼╝ nie jest sprawna. To wszystko zapewne wina braku czasu i mojego pecha. Co oczywi┼Ťcie rozumiem. Mo┼╝e wi─Öc kt├│ra┼Ť z Pa┼ä mog┼éaby to uczyni─ç dla mnie i przegra─ç sw├│j egzemplarz? Nie chc─Ö wi─Öcej naciska─ç Pani Asmile Za p┼éyt─Ö i wysy┼ék─Ö zap┼éac─Ö. Bardzo prosz─Ö o odpowied┼║.

#27 2006-03-02 20:10:03

AineNiRigani
U┐ytkownik

1. U mnie płyta działała bez zarzutu.
2. DVD przegrywałam po raz pierwszy i ostrzegałam przed ryzykiem. Oferowałam również divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamował).

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2006-03-02 23:00:59

Caitriona
U┐ytkownik

Oferowałam również divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamował).

O czym mog─Ö za┼Ťwiadczy─ç smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#29 2006-03-03 00:17:52

Felicity
U┐ytkownik

Dobrze, ┼╝e dzia┼éa┼éa bez zarzutu, ale u mnie dwie nie dzia┼éaj─ů, nie m├│wi─ůc o tym, ┼╝e mia┼éam dosta─ç cokolwiek smile
"jesli zadowalaja cie divixy to moge wyslac juz jutro"
"wiesz, zadowoli mnie wszystko co będzie działać"- dla mnie to zgoda:) heheh
To tak jakby┼Ť chcia┼éa odebra─ç moje s┼éowa jak zarzut. Po prostu nie zamierzam Ci─Ö wi─Öcej naciska─ç. Nie mia┼éam dosta─ç wcale tej 1 cz─Ö┼Ťci, bo po co mi ona w og├│le by┼éa. Na szcz─Ö┼Ťcie nie dzia┼éa jak druga. A sprawdza┼éam je na kilku no┼Ťnikach, ┼╝eby nie by┼éosmile Na szcz─Ö┼Ťcie, gdy┼╝ straszne by┼éoby si─Ö wci─ůgn─ů─ç w akcj─Ö nie mog─ůc przy tym zobaczy─ç zako┼äczenia. Dlatego po prostu pytam. Nie masz czasu, wi─Öc ja to rozumiem ( praca, inni fani wink ). Mo┼╝e mam pecha i ju┼╝. Ale b─Öd─Ö pr├│bowa─ç do skutku.

#30 2006-03-03 08:23:07

Alison
U┐ytkownik

Dziewczyny, przykro mi to pisa─ç, ale na troch─Ö musz─Ö zawiesi─ç dost─Öpno┼Ť─ç mojego adresu, wi─Öc prosz─Ö nie nagabywa─ç Kazika w tej sprawie. W domu chc─ů mnie prze┼Ťwi─Öci─ç za to blokowanie kompa przez u┼╝ywanie nagrywarki (nagrywark─Ö mamy na kompiku mojego syna) i musz─Ö mu troch─Ö da─ç spok├│j. Nie odwo┼éuj─Ö na zawsze tylko tak na troch─Ö, ┼╝eby przesta┼é sm─Ödzi─ç. Z g├│ry przepraszam za rozczarowanie sad

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#31 2006-03-24 22:32:35

Eva
U┐ytkownik

czy jest kto┼Ť tak mi┼éy i mi powie napisy do Dumy i uprzedzenia z roku 1940, gdzie to znale┼╝─ç? oferuj─Ö w zamian Dum─Ö z 1995 i 2005.Eva

#32 2006-07-18 12:44:43

NieVe
U┐ytkownik

Ja mam film,jak chcesz to mog─Ö udost─Öpni─ç.
Angelix

a czy by┼éaby┼Ť tak dobra i udost─Öpni┼éa ten film mi?? big_smile by┼éabym ci bardzo wdzi─Öczna.....

gg 6516634
"Dobra ksi─ů┼╝a to rodzaj alkoholu - te┼╝ idzie do g┼éowy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

Stopka forum