Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-03-02 19:45:13

Felicity
Użytkownik

Re: Poszukuj? "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Czy kto? móg?by przegra? mi Dum? i Uprzedzenie? W ko?cu:) Pani AineNiRigani chcia?a mi pomóc, ale nic dobrego z tego nie wysz?o. Najpierw dosta?am tylko jedna p?yt? ( cz??? drug?), która na pocz?tku filmu si? zacina, potem mia?am dosta? kolejne nagranie, a dosta?am brakuj?c? cz??? pierwsz?, która równie? nie jest sprawna. To wszystko zapewne wina braku czasu i mojego pecha. Co oczywi?cie rozumiem. Mo?e wi?c która? z Pa? mog?aby to uczyni? dla mnie i przegra? swój egzemplarz? Nie chc? wi?cej naciska? Pani Asmile Za p?yt? i wysy?k? zap?ac?. Bardzo prosz? o odpowied?.

#27 2006-03-02 20:10:03

AineNiRigani
Użytkownik

1. U mnie p?yta dzia?a?a bez zarzutu.
2. DVD przegrywa?am po raz pierwszy i ostrzega?am przed ryzykiem. Oferowa?am równie? divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamowa?).

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2006-03-02 23:00:59

Caitriona
Użytkownik

Oferowa?am równie? divixa, który jest w 100% sprawdzony i sprawny (i nikt jeszcze nie reklamowa?).

O czym mog? za?wiadczy? smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#29 2006-03-03 00:17:52

Felicity
Użytkownik

Dobrze, ?e dzia?a?a bez zarzutu, ale u mnie dwie nie dzia?aj?, nie mówi?c o tym, ?e mia?am dosta? cokolwiek smile
"jesli zadowalaja cie divixy to moge wyslac juz jutro"
"wiesz, zadowoli mnie wszystko co b?dzie dzia?a?"- dla mnie to zgoda:) heheh
To tak jakby? chcia?a odebra? moje s?owa jak zarzut. Po prostu nie zamierzam Ci? wi?cej naciska?. Nie mia?am dosta? wcale tej 1 cz??ci, bo po co mi ona w ogóle by?a. Na szcz??cie nie dzia?a jak druga. A sprawdza?am je na kilku no?nikach, ?eby nie by?osmile Na szcz??cie, gdy? straszne by?oby si? wci?gn?? w akcj? nie mog?c przy tym zobaczy? zako?czenia. Dlatego po prostu pytam. Nie masz czasu, wi?c ja to rozumiem ( praca, inni fani wink ). Mo?e mam pecha i ju?. Ale b?d? próbowa? do skutku.

#30 2006-03-03 08:23:07

Alison
Użytkownik

Dziewczyny, przykro mi to pisa?, ale na troch? musz? zawiesi? dost?pno?? mojego adresu, wi?c prosz? nie nagabywa? Kazika w tej sprawie. W domu chc? mnie prze?wi?ci? za to blokowanie kompa przez u?ywanie nagrywarki (nagrywark? mamy na kompiku mojego syna) i musz? mu troch? da? spokój. Nie odwo?uj? na zawsze tylko tak na troch?, ?eby przesta? sm?dzi?. Z góry przepraszam za rozczarowanie sad

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#31 2006-03-24 22:32:35

Eva
Użytkownik

czy jest kto? tak mi?y i mi powie napisy do Dumy i uprzedzenia z roku 1940, gdzie to znale??? oferuj? w zamian Dum? z 1995 i 2005.Eva

#32 2006-07-18 12:44:43

NieVe
Użytkownik

Ja mam film,jak chcesz to mog? udost?pni?.
Angelix

a czy by?aby? tak dobra i udost?pni?a ten film mi?? big_smile by?abym ci bardzo wdzi?czna.....

gg 6516634
"Dobra ksi??a to rodzaj alkoholu - te? idzie do g?owy" - MAGDALENA SAMOZWANIEC

Stopka forum