Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-07-07 13:29:01

Aga85
U┐ytkownik

Poszukuj─Ö "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Witajcie! Poszukuj─Ö "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zale┼╝y mi na wersji z polskimi napisami. Je┼Ťli kto┼Ť ma i mo┼╝e mi j─ů przegra─ç ( na DVD lub CD ), prosz─Ö o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywi┼Ťcie zap┼éac─Ö za przegranie i pokryj─Ö koszty wysy┼éki. Prosz─Ö o szybki kontakt, bardzo zale┼╝y mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ┼Ťlicznego Colina smile

#2 2005-07-17 23:32:23

angelix
U┐ytkownik

Re: Poszukuj─Ö "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem

Ja mam film,jak chcesz to mog─Ö udost─Öpni─ç.
Nie wiem, ale chyba ju┼╝ gdzie┼Ť widziaam tw├│j login.
Może już Ci wysyłałam ten film.
Angelix

#3 2005-07-18 12:18:43

Aga85
U┐ytkownik

Witaj!
Bardzo Ci dziękuję, ale już udało mi się zdobyć ten film. Jest naprawdę rewelacyjny :-))) Mimo wszystko raz jeszcze dziekuję za dobre chęci ;-)
Pozdrawiam.

#4 2005-11-19 20:56:31

Anonymous
GoŠ

Angelix, ja bym również bardzo chętnie chciała mieć ten film. Czy możliwa byłaby droga pocztowa? Wysłałabym płyty np.
Prosiłabym również o kontakt w tej kwestii.
magdaeo@o2.pl

#5 2006-01-24 13:19:19

aniya
U┐ytkownik

Witajcie! Poszukuj─Ö "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem" z 1995r. Zale┼╝y mi na wersji z polskimi napisami. Je┼Ťli kto┼Ť ma i mo┼╝e mi j─ů przegra─ç ( na DVD lub CD ), prosz─Ö o kontakt na adres: amiga3@o2.pl Oczywi┼Ťcie zap┼éac─Ö za przegranie i pokryj─Ö koszty wysy┼éki. Prosz─Ö o szybki kontakt, bardzo zale┼╝y mi na tym mini serialu. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki "Dumy i uprzedzenia" i ┼Ťlicznego Colina smile

Ja r├│wnie┼╝ dopisuj─Ö si─Ö do tej pro┼Ťby :oops: Zale┼╝y mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Je┼╝eli nie sprawi to k┼éopotu - bardzo prosz─Ö (oczywi┼Ťcie, zap┼éac─Ö za p┼éyty i przesy┼ék─Ö). M├│j mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

#6 2006-01-24 18:22:48

Caitriona
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ dopisuj─Ö si─Ö do tej pro┼Ťby :oops: Zale┼╝y mi bardzo na tym serialu, z polskim napisami lub lektorem (na CD lub DVD).
Je┼╝eli nie sprawi to k┼éopotu - bardzo prosz─Ö (oczywi┼Ťcie, zap┼éac─Ö za p┼éyty i przesy┼ék─Ö). M├│j mail: aniya@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie! smile

Ja tak┼╝e dopisz─Ö si─Ö do tej petycji. R├│wnie┼╝ bardzo mi zale┼╝y na tym serialu i na ┼Ťcie┼╝ce d┼║wi─Ökowej. Je┼Ťli kto┼Ť zechcia┼éby si─Ö ulitowa─ç to podaj─Ö email: erin13@wp.pl Z g├│ry bardzo dzi─Ökuj─Ö smile Czekam na kontakt.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#7 2006-01-24 19:44:04

Mrs_Darcy
U┐ytkownik

Pr├│bowa┼éam ┼Ťci─ůga─ç przez emule - nie. Moja cierpliwo┼Ť─ç tego nie wytrzymuje. tongue Nie mam ca┼éy czas w┼é─ůczonego komputera.
Kazaa - nic nie ma.
Shareaza - tu znalaz┼éam ┼éadnych sze┼Ť─ç odcink├│w DiU '97 i sobie ┼Ťci─ůgam. big_smile

Cho─ç sercem rz─ůdz─ů nierzadko
złoto i drogie kamienie,
lecz słówko uprzejme i gładkie
w wi─Ökszej jest mocy i cenie.
-------------------------------------
Z bajki przybyłam, w bajce żyję i do bajki odejdę...
Damnat quod non intelligunt..

#8 2006-01-25 14:02:23

aniya
U┐ytkownik

Ja niestety nie mam tak dobrze :cry:
Moj Firewall i Norton blokuja dost─Öp do ┼Ťci─ůgania, a nie moge ich wy┼é─ůczy─ç, poniewa┼╝ atakuja mnie r├│┼╝ne wirusy z sieci :?

#9 2006-01-25 17:50:11

Diana
U┐ytkownik

Ale te komputery cuda wyczyniaj─ů! roll Mi znikn─Ö┼éy i rozp┼éyn─Ö┼éy si─Ö w niebyt filmy, kt├│re ┼Ťci─ůga┼éam "osio┼ékiem". Nie ma ich i koniec. Och!!!

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#10 2006-01-25 19:11:01

AineNiRigani
U┐ytkownik

Mam i si─Ö podziel─Ö big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#11 2006-01-25 22:06:33

Caitriona
U┐ytkownik

Czy dobrze rozumiem, ┼╝e jeste┼Ť chetna do podzielenia si─Ö swoim serialem "P&P"? Rozpali┼éa┼Ť we mnie nadziej─Ö.... smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#12 2006-01-26 05:25:53

AineNiRigani
U┐ytkownik

Czy dobrze rozumiem, ┼╝e jeste┼Ť chetna do podzielenia si─Ö swoim serialem "P&P"? Rozpali┼éa┼Ť we mnie nadziej─Ö.... smile

a ju┼Ťci!!!

#13 2006-01-26 18:07:59

Caitriona
U┐ytkownik

O jejkju! Wielkie dzi─Öki!!! big_smile Jak si─Ö z Tob─ů kontaktowa─ç? big_smile

#14 2006-01-26 18:25:40

AineNiRigani
U┐ytkownik

O jejkju! Wielkie dzi─Öki!!! big_smile Jak si─Ö z Tob─ů kontaktowa─ç? big_smile

GG big_smile

#15 2006-01-30 10:05:46

Felicity
U┐ytkownik

A czy ja si─Ö mog─Ö dopisa─ç i skontaktowa─ç z Tob─ů na gg...? smile

#16 2006-01-30 21:17:41

AineNiRigani
U┐ytkownik

A czy ja si─Ö mog─Ö dopisa─ç i skontaktowa─ç z Tob─ů na gg...? smile

A ju┼Ťci, co by nie? GG dost─Öpny dla ka┼╝dego big_smile

#17 2006-02-17 15:42:22

Julianna
U┐ytkownik

AineNiRigani - pom├│┼╝ tak┼╝e mnie i przegraj mi DiU! :-) B─Öd─Ö Ci bardzo wdzi─Öczna. Nie mam gg zainstalowanego, ale czy mo┼╝esz odezwa─ç si─Öw tym temacie do mnie na forum, b─ůd┼║ wys┼éa─ç mi emaila na joanna277@op.pl? Bardzo dzi─Ökuj─Ö! big_smile

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#18 2006-02-22 09:59:51

Beata
U┐ytkownik

AineNiRigani!
Widz─Ö , ┼╝e znalaz┼éam lito┼Ťciw─ů dusz─Ö na tym forum. Czy ja tak┼╝e mog─Ö do┼é─ůczy─ç si─Ö do pro┼Ťby moich poprzedniczek i poprosi─ç o podzielenie si─Ö ze mn─ů P&P z 1995r. ( z polskimi napisami)?
Czy mog─Ö si─Ö z Tob─ů skontaktowa─ç na gg?
Pozdrawiam

Beata

#19 2006-02-23 07:03:43

GosiaJ
U┐ytkownik

Hmmm, nie b─Öd─Ö oryginalna ;-) Widzia┼éam "DiU" ad. 1995 tylko raz, w TVP par─Ö lat temu. By┼éabym niezmiernie wdzi─Öczna, gdyby kto┼Ť zechcia┼é mi przegra─ç serial. Co do szczeg├│┼é├│w - to chyba tutaj? Albo m├│j mail: gogaga@gazeta.pl

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#20 2006-02-23 11:31:39

AineNiRigani
U┐ytkownik

moj GG jest aktualny

#21 2006-02-27 13:20:48

AgusiaBee
U┐ytkownik

AineNiRigani, mog─Ö bardzo poprosi─ç o przes┼éanie mi dumy i uprzedzenia z Firthem? Uwielbiam go... Oczywi┼Ťcie pokryj─Ö wszystkie koszty.. bardzo ┼éadnie prosz─Ö...B─Ödziesz dzi┼Ť wieczorkiem na GG?

#22 2006-02-27 18:32:00

AineNiRigani
U┐ytkownik

Zwykle bywam, chyba ze mi net siadzie.

#23 2006-02-27 21:11:25

Oliwia
U┐ytkownik

Witam:)Mam taka malutka prosbe big_smile Czy moge sie dolaczyc do prosby i poprosic tez o "Dumie i Uprzedzenie"z 1995 roku z boskim Colinem Firthem w roli glownej :oops: Bardzo zalezy mi na wersji nagranej na plycieDVD lub diviks<w skrocie na plycie:>Yezooo moj maz lepiej daje sobie rade na swoim forum niz ja na ktorymkolwiek,a wiec z gory przepraszam za nieudany tekst :oops: Od soboty jestem na tej stronie a juz ja lubie,ciesze sie bardzo ,ze nie jestem jedyna osobka ,ktora uwielbia XVIII wiek i literature z tego okresu,a wszczegolnosci powiesci Jane Austen smile Z niecierpliwoscia czekam na odzew na moja prosbe :)Mma nadzieje ,ze zlituje sie na dmena jakas duszyczka:)Oczywiscie pokryje koszty za plyte iwysylke <za pobraniem> Pozrawiam Oliwia
Ps.Moj emiel oliwia.leszek@wp.pl

#24 2006-02-27 21:19:12

Margarett
U┐ytkownik

C├│┼╝... chyba jestem kolejn─ů osob─ů...jakby tak dobroduszna, zacna Aine zechcia┼éa po┼Ťwi─Öci─ç jeszcze odrobine czasu dla mnie, bo widze, ┼╝e to g┼é├│wnie ona wykazuje si─Ö wielkoduszno┼Ťci─ů je┼Ťli chodzi o nagranie p┼éyty

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#25 2006-02-28 05:54:36

AineNiRigani
U┐ytkownik

Dziewczyny - moj mail jest udost─Öpniony.

Stopka forum