Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-10-25 15:12:12

Kazik
(Admin)

Rangi u┼╝ytkownik├│w - jakie?

U┼╝ytkownikom na forum w zale┼╝no┼Ťci od ilo┼Ťci post├│w przydzielane s─ů tzw. rangi. Im wi─Öcej umieszczonych wypowiedzi tym wy┼╝sza ranga (czyli wi─Öcej gwiazdek pod imieniem). W chwili obecnej ustaniowe s─ů typowe rangi tzn. "nowy na forum", "bywalec","sta┼éy bywalec". Mo┼╝e kto┼Ť z Was ma jakie┼Ť pomys┼éy na nazwy rang zwi─ůzane z tw├│rczo┼Ťci─ů Jane, z tamt─ů epok─ů? B─Öd─Ö wdzi─Öczny za propozycje

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#2 2004-10-26 12:19:28

dorotka
U┐ytkownik

Re: Rangi u┼╝ytkownik├│w - jakie?

Troch─Ö si─Ö zastanawia┼éam nad tymi rangami i przychodzi mi do g┼éowy tylko jedno - na upartego mo┼╝na by nazwa─ç nowe nabytki "debiutantami" , bo tak chyba m├│wiono na panny wchodz─ůce do towarzystwa. wink

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-10-26 13:52:06

Kazik
(Admin)

No w┼éa┼Ťnie, jeszcze problem p┼éci - w tamtych czasach wyra┼╝nie rozr├│┼╝niano okre┼Ťlenia stosowane wobec kobiet i m─Ö┼╝czyzn. Co prawda to forum odwiedza─ç b─Öd─ů prawie wy┼é─ůcznie kobiety, ale tych nielicznych pan├│w, wliczaj─ůc siebie;) , te┼╝ nie chcia┼ébym dyskryminowa─ç

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2004-10-27 23:48:36

Loana
U┐ytkownik

Hej! Mo┼╝na tu prosi─ç o zmiany rang? Bo ja ju┼╝ nie chc─Ö by─ç Bywalcem, ja chc─Ö by─ç ┼ÜWIATOWCEM ;P Ale pomys┼é z debiutantem bardzo mi si─Ö podoba. Mo┼╝e dalej b─Ödzie "panna po debiucie", "m─Ö┼╝atka" itd, tak jak rangowano kiedy┼Ť kobiety? na pewno by┼éoby to zabawne tongue.
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2004-10-28 09:04:46

Kazik
(Admin)

┼╗eby wskoczy─ç na wy┼╝sz─ů rang─Ö trzeba zamie┼Ťci─ç odpowiedni─ů ilo┼Ť─ç post├│w. Tak wi─Öc cierpliwo┼Ťci smile
A rangi "m─Ö┼╝atka" chyba nie zrobi─Ö - jak by to wygl─ůda┼éo przy moim imieniu... wink

Stopka forum