Jane Austen

Ogród Jane Austen

Pytanie konkursowe nr 1

Jak już zauważyliście pewnie, nasza strona włączyła się do promocji książki Karen Joy Fowler "Klub miłośników Jane Austen", opublikowanej przez Wydawnictwo REBIS. Jednym z elementów akcji promocyjnej jest konkurs dla użytkowników naszej strony, w którym do wygrania są promowane książki, ufundowane przez wydawcę.

Planujemy 4 pytania konkursowe. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi nadesłanych na każde z nich rozlosuję 4 książki. Tak więc macie w sumie 16 szans na ciekawą lekturę :)

Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Tych z Was którzy jeszcze się nie zarejestrowali zapraszam do zrobienia tego jak najszybciej. Rejestracja jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

A oto pierwsze pytanie:

Wymień tytuły książek, o których rozmawiają bohaterowie powieści "Klub miłośników Jane Austen"

Odpowiedzi na to pytanie nadsyłajcie na mój email kazik@janeausten.pl (najlepiej używając linku na dole strony) w terminie do następnego piątku, 7 października. W treści listu oprócz odpowiedzi na pytanie podajcie swój nick/login ze strony oraz imię i nazwisko. Prawidłową odpowiedź oraz listę nagrodzonych opublikuję w sobotę, 8 października.

Link do wzorca odpowiedzi

Pozdrawiam
Kazik

kazik, 2005-09-30 23:27:09

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2024

Template Licence