Jane Austen

Ogród Jane Austen

Latynoska Rozważna i romantyczna

Fina Torres kieruje pracami nad współczesną, latynoską wersją powieści Jane Austen Rozważna i romantyczna zatytułowaną Sense and Senibilidad, której producentami są Camelot Pictures i Odd Lot Entertainment. Akcja tworzonego filmu będzie się toczyć w Los Angeles wg scenariusza, który Torres napisała z Luisem Alfaro (Electricidad).

Gary Gillbert, szef Camelot będzie współpracować z Deborah Deborah Del Prete i Gigi'm Pritzker. Linda McDonough z Odd Lot będzie co-produncetem.

Torres, zawdzięcza karierę Keith Redmond z Anonymous Content i prawniczej firmie z Lichter, Grossman, Nichols & Adler, ponieważ stworzyli jej reżyserską przyszłość wspierając jej debiut w 1985 r. - dramat Oriana, którym kierowała jako reżyser i scenarzysta. Współpracowała z Penelope Cruz w 2000 r. jako reżyser Kobiet na topie.

Fina i Luis potrafią stworzyć chwytający za serce scenariusz na podstawie klasycznej powieści - powiedział Del Prete. Jesteśmy bardzo podekscytowani wizją Finy i spieszno nam ją wesprzeć w przeniesieniu wspołczesnej wersji dzieł Jane Austen na wielki ekran.

Źródło: The Hollywood Reporter

Tłumaczenie: Gunia

Vasco, 2007-02-20 12:19:14

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2023

Template Licence