Jane Austen

Ogród Jane Austen

Nowa miotła

Witajcie!

Wiecie już, że ktoś przejmie prowadzenie www.janeausten.pl

Tak to ja. Facet, do tego na pewno bardziej podobny do p. Collinsa niz do p. Darcy'ego... Cóż, w tej kwestii niewiele da się zrobić (w sensie naprawić...).

Jestem osobą spoza Waszego środowiska, mam nadzieję, że z czasem zdobędę odrobinę Waszej sympatii. Pierwszym powodem, dla którego chciałem zająć się www.janeausten.pl była chęć ocalenia tego co się na niej znajduje. Nie jestem wielkim fanem, nie przeczytałem po 100x każdej powieści. Nie znam filmów na pamięć. Lubię Jane Austen, a ściślej mówiąć ekranizacje Jej powieści. Ale obiecuję nadrobić zaległości!Przetrwanie strony jest już faktem. Na pewno zajmę się stroną techniczną, działaniem strony, jej promocją w internecie. W planach mam całkowite przerobienie strony (przejście z PHP-Nuke na autorskie rozwiązania).

Wiem, że jeżeli pomożecie, to strona ta ma szanse stać się jeszcze lepsza! Codziennie zaglądają tu dziesiątki nowych osób. Zachęcam wszystkich do zarejestrowania się, przejrzenia naprawdę pokaźnych zbiorów, dyskutowania na forum, pisania artykułów. Słowem: czynnego brania udziału w życiu strony.

Wiem, że wiele z Was bardzo zabolało zamknięcie forum i zapowiedź likwidacji strony. Pozwólcie, że nie będę się odnosił do całej tej sprawy. Pojawiłem się po całym tym zamieszaniu. Pamiętajcie jednak, proszę, że Kazik pracował nad stroną kilka lat, poświęcił jej sporo wysiłku. No i ostatecznie nie wykasował strony, tylko oddał ją komuś innemu - mnie. Ja mu za to publicznie dziękuję!

Na koniec chciałbym do Was zaapelować o niekasowanie swoich kont z forum www.janeausten.pl. Powód jest techniczny. W momencie usunięcia użytkownika znikną wszystkie jego wpisy!!! Takie jest phpBB. Jeżeli taka osoba brała udział w jakiejś dyskusji, stanie się ona niekompletna! Zostaną pytania bez odpowiedzi i... odpowiedzi bez pytań. Jeżeli ktoś z Was nie zamierza tam pisać - ok, rozumiem, ale bardzo proszę o niekasowanie swoich wpisów.

Pozdrawiam!
Vasco

PS. Poza forum na tej stronie, możecie także dyskutować na forum dotyczącym Elizabeth Gaskell i serialu North and South (forum.northandsouth.info). Znajdziecie tam także dział Austenalia.

Vasco, 2006-06-10 01:46:28


Komentarze:

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2023

Template Licence