Jane Austen

Ogród Jane Austen

Strona przetrwa!

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych losem strony że znalazła się dobra dusza - pełna zapału, z pomysłami, obeznana z kwestiami technicznymi, no i zainteresowana twórczością Jane - która już niedługo przejmie prowadzenie tej strony. Jest nią Rafał, informatyk, w środowisku Atari znany jako Vasco, w Internecie obecny od wielu lat, współtwórca portalu www.atari8.info.Za ok. tydzień Rafał - Vasco przedstawi się Wam i rozpocznie prowadzenie strony. A ja już teraz w jego imieniu chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do współpracy z nim. Adres kontaktowy: vasco@janeausten.pl. Ufam, że osoby życzliwe stronie przeleją swoje ciepłe uczucia także na Vasco i pomogą mu w rozwijaniu strony.

Dla Jane Austen w Polsce kończy się epoka pionierów, nadszedł czas fachowców. Wierzę, że przed stroną otwierają się nowe możliwości, i że zasiedlą ją nowe rzesze fanów.

Long Live Jane Austen!

Pozdrawiam (chyba już po raz ostatni)
Kazik

P.S. Jednocześnie informuję, że zarejestrowani użytkownicy, którym nie odpowiadają zmiany na stronie, mogą w każdej chwili zgłosić chęć usunięcia swoich danych.

kazik, 2006-06-02 09:55:26


Komentarze:

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2023

Template Licence