Jane Austen

Ogród Jane Austen

Pokazy przedpremierowe - 9 stycznia

W wybranych kinach w Polsce, 9 stycznia, odbędą się przedpremierowe pokazy "Dumy i uprzedzenia". Film będzie można jeszcze przed oficjalną polską premierą, która planowana jest na 13 stycznia, zobaczyć w następujących kinach:Warszawa - Multikino godz. 19.15
Kraków - Multikino godz. 19.15
Gdańsk - Multikino godz. 20.15
Poznań - Multikino godz. 20.30
Szczecin - Multikino godz. 20.00
Wrocław - Helios godz. 20.00

W serwisie Film.onet.pl można wygrać podwójne zaproszenia na wspomniane wyżej pokazy. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

"Duma i uprzedzenie" to adaptacja powieści Jane Austen. Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.

Warto zobaczyć galerię. Zdjęć jest 160!!!

żródło: http://film.onet.pl/0,0,1224311,wiadomosci.html

Gitka, 2006-01-05 21:54:58

www.JaneAusten.pl © Ogród Jane Austen, 2004-2024

Template Licence