Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-10-25 15:12:12

Kazik
(Admin)

Rangi użytkowników - jakie?

Użytkownikom na forum w zależności od ilości postów przydzielane są tzw. rangi. Im więcej umieszczonych wypowiedzi tym wyższa ranga (czyli więcej gwiazdek pod imieniem). W chwili obecnej ustaniowe są typowe rangi tzn. "nowy na forum", "bywalec","stały bywalec". Może ktoś z Was ma jakieś pomysły na nazwy rang związane z twórczością Jane, z tamtą epoką? Będę wdzięczny za propozycje


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#2 2004-10-26 12:19:28

dorotka
U¿ytkownik

Re: Rangi użytkowników - jakie?

Trochę się zastanawiałam nad tymi rangami i przychodzi mi do głowy tylko jedno - na upartego można by nazwać nowe nabytki "debiutantami" , bo tak chyba mówiono na panny wchodzące do towarzystwa. wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2004-10-26 13:52:06

Kazik
(Admin)

Re: Rangi użytkowników - jakie?

No właśnie, jeszcze problem płci - w tamtych czasach wyrażnie rozróżniano określenia stosowane wobec kobiet i mężczyzn. Co prawda to forum odwiedzać będą prawie wyłącznie kobiety, ale tych nielicznych panów, wliczając siebie;) , też nie chciałbym dyskryminować


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2004-10-27 23:48:36

Loana
U¿ytkownik

Re: Rangi użytkowników - jakie?

Hej! Można tu prosić o zmiany rang? Bo ja już nie chcę być Bywalcem, ja chcę być ŚWIATOWCEM ;P Ale pomysł z debiutantem bardzo mi się podoba. Może dalej będzie "panna po debiucie", "mężatka" itd, tak jak rangowano kiedyś kobiety? na pewno byłoby to zabawne tongue.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2004-10-28 09:04:46

Kazik
(Admin)

Re: Rangi użytkowników - jakie?

Żeby wskoczyć na wyższą rangę trzeba zamieścić odpowiednią ilość postów. Tak więc cierpliwości smile
A rangi "mężatka" chyba nie zrobię - jak by to wyglądało przy moim imieniu... wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB