Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-03-05 23:16:00

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

Poza tym - mimo, że może i za słodkie były te oświadczyny i sceneria tak śliczna, że wręcz nierealna i bajkowa, to mnie pozostało w pamięci owo "poślub mnie. Poślub mnie moja cudowna przyjaciółko". ładne to było smile

Offline

 

#52 2006-03-06 13:13:50

milosz
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

Poza tym - mimo, że może i za słodkie były te oświadczyny i sceneria tak śliczna, że wręcz nierealna i bajkowa, to mnie pozostało w pamięci owo "poślub mnie. Poślub mnie moja cudowna przyjaciółko". ładne to było smile

Oj Å‚adne wink

Choć mnie wogóle srednio sie podabaja sceny oswiadczynowe - i w sumie ani w seralu DiU z Collinem ani w DiU z Mathew - :oops: :oops: (tylko na taczkach mnie nie wywozić proszę)- znalazłabym dziesiatki (!?) ładniejszych scen wink


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#53 2006-03-06 14:20:34

Alison
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

W "Przeminęlo z wiatrem" wszystkie oświadczyny i te damskie i te męskie są najlepsiejsze, a i tak Reth wszystkich bije na głowę ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#54 2006-03-06 19:05:17

izek
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

W "Przeminęlo z wiatrem" wszystkie oświadczyny i te damskie i te męskie są najlepsiejsze, a i tak Reth wszystkich bije na głowę ;-)

czyżbyś była na bieżąco z kolekcją GW wink


gg 5425654

Offline

 

#55 2006-03-06 19:09:55

Alison
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

W "Przeminęlo z wiatrem" wszystkie oświadczyny i te damskie i te męskie są najlepsiejsze, a i tak Reth wszystkich bije na głowę ;-)

czyżbyś była na bieżąco z kolekcją GW wink

Nie, "buchnęłam" z netu, ale o tym sza.......


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#56 2006-03-06 19:34:56

izek
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

big_smile


gg 5425654

Offline

 

#57 2006-03-06 19:59:52

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

Choć mnie wogóle srednio sie podabaja sceny oswiadczynowe - i w sumie ani w seralu DiU z Collinem ani w DiU z Mathew - :oops: :oops:

Już coś kiedyś pisałam o ślimakach big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#58 2006-03-06 20:20:26

Alison
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

Choć mnie wogóle srednio sie podabaja sceny oswiadczynowe - i w sumie ani w seralu DiU z Collinem ani w DiU z Mathew - :oops: :oops:

Już coś kiedyś pisałam o ślimakach big_smile

Nieee, tylko już nie wracajmy do ślimaków! Ten wątek nam się wtedy strasznie ślimaczył nieprawdaż? ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#59 2006-03-06 21:00:31

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Oświadczyny w ekranizacjach i książkach Jane Austen

Nieee, tylko już nie wracajmy do ślimaków! Ten wątek nam się wtedy strasznie ślimaczył nieprawdaż? ;-)

wink


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB