Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#201 2006-02-28 18:37:57

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Fringillo ten pierwszy - miodzo. Drugi taki wołeczkowaty. Bracia Fiennes też mi odpadają big_smile Z Colinem - wiadomo. Ale Brat Pitt - i owszem. Szczególnie jako Achilles. I jak mówił tym seksownym głosem "Tu sei bellissima" Potem coś o labokach i ljokach było big_smilebig_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#202 2006-02-28 20:58:51

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No nie, łamiesz mi serce, James nazwać wołkiem zbozowym! No, ale w nim sie trzeba powoli rozkochiwać, stopniowo odkrywając wszystkie jego uroki: spojrzenie, kpiący uśmieszek, to, jak sie kołysze na boki jak chodzi, jak przechyla głowę w zdziwieniu, no i to coś co robi z policzkami... I piekne ciało, rany, jakie on ma ramiona!


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#203 2006-02-28 21:32:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Możliwe. Przyznam, że z wszystkich kandydatur na przystojniakow wystosowanych przez dziewczyny, od Boskiego "C" zaczynając, jednak Twoje były zdecydowanie najlepsze big_smile
Ten blondas jakis taki zniewieściały mi się po prostu wydaje.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#204 2006-02-28 21:53:21

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Czy z mojej mieszanki wyszłoby jakiś Frankenstein nie wiem - może to kwestia proporcji lol A moze wszystko zależy w jakiej akcji widzimy delikwenta - przynajmniej tak jest ze mną. Kazdy z wymienionych w jakiś tam sposób zauroczył mnie w jakimś filmie (bardzo rzadko we wszystkich). Poza tym taki facet musi być widoczny z każdej strony w ruchu - rzadko zachwycam sie zdjeciami: siedzi to to takie i pozuje - to takie niemęskie...
Dlatego sorry, ale Twoje dwa pierwsze typy nie biorÄ… mnie, Fran...
Colin jest poza dyskusją no bo P&P95. Ralf (nie wiem czy nie przez ph?) za bardzo kojarzy mi się z Listą i choć Wichrowe wzgórza, to jakoś mnie nie rusza. I znowu Braciszek Pituś - słodki niewątpliwie, choć tak unika ról amancikow. Jeśli on to "Wichry namiętności", "7", no pewnie Troy też. Przestrzegam przed Faith club miłośniczki urody, bo aktorsko - niczego sobie...

Offline

 

#205 2006-02-28 22:25:04

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

A mi sie w tytm ostatnim bardzo podobał Braduś wink I jeszcze w 7 a najbardziej w 7 latach w Tybecie.

Aine, no nóż się w kieszeni otwiera! Zniewieściały?!


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#206 2006-02-28 22:42:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Aine, no nóż się w kieszeni otwiera! Zniewieściały?!

Noo. Widzisz, ja naprawdę wolę racze męski typ urody, nie chłopięcy. Podejrzewam, że moja psiapsióła byłaby nim zachwycona. Mamy skrajnie różne zainteresowania i gusta. Zawsze świetnie dobieramy dla siebie prezenty big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#207 2006-02-28 22:44:58

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Nie mówie Frangilko, ze mi sie nie podobał - aktorsko, pisałam, ze bez zarzutu. Ale uroda? Wiecznie poobijany... Ale 7 lat w Tybecie coś nie bardzo trawię i coś nie mogę nigdy do końca dooglądać tego filmu. Moze za brrdzo Pituś jest tu aryjski, a ja jestem, skąd jestem....

Offline

 

#208 2006-02-28 22:47:15

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

A co powiecie na Nicolasa Cage'a?

Offline

 

#209 2006-02-28 22:53:12

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

NIEZNOSZE GO!!!!!!!!!!!


Irytuje mnie niesamowicie i nawet jeśli film ma dobry scenariusz, dobre recenzje i ogólnie jest dobry, za żadne skarby się nie zmuszę do oglądnięcia. No wyjątek to Skarb Narodów i tylko dlatego, że Fasolka skakała przed ekranem. W dodatku śliczna jak w żadnym innym chyba filmie.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#210 2006-02-28 22:56:08

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, takiego halo nie spodziewałam się! Widziałaś Twierdzę?

Offline

 

#211 2006-02-28 23:02:59

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, takiego halo nie spodziewałam się! Widziałaś Twierdzę?

Tiaaa. Fajny scenariusz i fajny film zmaścili.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#212 2006-02-28 23:06:13

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Ja też nie lubię nicolasa Cage'a.
Aine, ja tez lubie męski typ urody. Ale w zyciu bym nie powiedziała, że James jest niemęski! Ale jak widać o tez pojęcie względne, bo juz mniej męski mi sie wydaje ten, co go miałas kiedys na ikonce z hiszpańska bródka wink
A poobijanych bardzo lubię, tacy z poobijaną twarzą mnie właśnie kęcą, bo są... męscy!

http://img283.imageshack.us/img283/7572/spikeintervention5sd.jpg

Brada w takich filmach jak Wichry namietności nie lubię, amant z długimi włosami, stanowczo nie, jako wampir tez decydowanie bardziej pasuje mi James wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#213 2006-02-28 23:06:53

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

A co powiecie na Nicolasa Cage'a?

A ja bardzo, ale to bardzo lubię Nicolasa big_smile I w "Twierdzy" i w "Panie życia i śmierci" i w "60sekundach" i wszędzie big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#214 2006-02-28 23:07:35

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Kto? Sean - moim zdaniem extraklasa, jak zwykle. A Cage - miły dodatek - nawet jak ze strachu wymiotuje do umywalki. No i jest generał i to jaki. Muzyka też swoje robi. Swietny film!!!

Offline

 

#215 2006-02-28 23:10:05

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

jako wampir tez decydowanie bardziej pasuje mi James wink

Rozumiem, że mówisz o "Wywiadzie z wampirem"? Bardzo mi się podobał Pitt w tej roli, ale jeszcze bardziej Cruise. I jest to chyba jedyna jego rola, którą doceniam. wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#216 2006-02-28 23:10:41

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, Caiti! Przywracasz mi wiarę w ludzi - upadłam wręcz pod tymi wykrzyknikami od Aine sad sad

Offline

 

#217 2006-02-28 23:12:44

Caitriona
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

No, Caiti! Przywracasz mi wiarę w ludzi - upadłam wręcz pod tymi wykrzyknikami od Aine sad sad

Aine już tak ma wink Ale to dobrze - pisze co myśli i już.
Każdy ma swoich ulubieńców - my Ania akurat doceniamy Nicolasa big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#218 2006-02-28 23:13:01

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Alke mówimy o grze czy o wygladzie? wink
Bo to zupełnie inne sprawy wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#219 2006-02-28 23:17:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Fringillo, ja jeszcze biorę pod uwagę poprawkę na jeden malutki szczególik. Widzę tylko zdjęcia. A na nich raczej mnie nie pociąga. Colina widziałam na tylu filmach, że nikt mnie już raczej do niego jako faceta nie przekona. Za to świetnie gra gejów big_smile
Co do Urbana, on tam też wyglądał lekko nie tak - zgodze się, ale jest to jedyna forma zniewieściałości jaką akceptuję: długie włosy i hiszpańska bródka. A jeśli jeszcze do tego brwi takie jak trzeba - Aine odtańcuje dzikie tańce


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#220 2006-02-28 23:19:02

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Oczywiście gra na I miejscu. W końcu to pociotek Coppoli to w genach coś mieć musi, a uroda... hmm nie mam nic przeciwko takiemu typowi, choć grzyweczka to mu sie cosik przerzedza... :? :? nawet jakby z lekka zaczęła przechodzić w plecy...

Offline

 

#221 2006-02-28 23:24:48

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Fringillo, ja jeszcze biorę pod uwagę poprawkę na jeden malutki szczególik. Widzę tylko zdjęcia. A na nich raczej mnie nie pociąga. Colina widziałam na tylu filmach, że nikt mnie już raczej do niego jako faceta nie przekona. Za to świetnie gra gejów big_smile
Co do Urbana, on tam też wyglądał lekko nie tak - zgodze się, ale jest to jedyna forma zniewieściałości jaką akceptuję: długie włosy i hiszpańska bródka. A jeśli jeszcze do tego brwi takie jak trzeba - Aine odtańcuje dzikie tańce

Długie włosy nie oznaczają od razu zniewieściałości, ani bródka.
Kieyś szalałam za długowłosymi, wszyscy zresztą kiedyś długie włosy nosili...
Waidomo, zdjęcia nie oddadza wszystkiego, ale poogladac sobie mozna, w sumie mogłabyś jakieś wrzucić smile

Mi jak byłam nastolatką podobali sie Ethan Hawke i Matt Dillon, ci to dopiero zniewieścieli byli!


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#222 2006-02-28 23:27:52

Ania
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Przypomniałyście mi przy okazji Eomerka - Urbana. Kocie jak ta lala, ale gdy w scenie z Aragornem, Gimlim i Legolasem przywołuje konia, nigdy nie wiem czy splunie, czy zagwiżdże

Offline

 

#223 2006-02-28 23:30:48

Diana
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Uwielbiam Cage'a w "Arizona Junior" i "Bez twarzy" oraz chyba w "Oczach węża". Brad natomiast ujął mnie w filmie "Mexican"; ta komedia nie zebrała zbyt pochlebnych recenzji, ale Pitt był tam uroczo niezgrabny i nawet broni nie potrafił utrzymać w rękach. big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#224 2006-02-28 23:32:43

fringilla
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Heh, jak go widzę w tej scenie, jak potem odjeżdząją, to zawsze chce mi sie wzdychać: ci wspaniali mężczyźni na swych wierzchowcach... Swoja drogą, to on coś ma z tym kotem, jeszcze nie widziałam, zeby czlowiek tak kota przypominał!


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#225 2006-02-28 23:32:59

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: LOTRY :D

Alke mówimy o grze czy o wygladzie? wink
Bo to zupełnie inne sprawy wink

Noo, to ważne. Bo grę aktorską Cage'a doceniam, niestety. Ale zupełnie nie trawię jego jako jego. I nic mnie nie przekona, bo antypatia jest mocno zaawansowana.
Ja na przykład wyrózniam 4 grupy aktorów
1). Świetni aktorzy, fajni faceci lub jedno i drugie (Depp, Connery, Bean, Zakościelny, Tom Hanks, Jean Reno)
2). Åšwietni lub dobrzy aktorzy, ale ich nie lubiÄ™ i nie podobajÄ… mi siÄ™ (Cage, Englert, Crowe, DiCaprio, DeNiro)
3). Aktorzy beznadziejni lub tacy sobie, ale mimo to ich lubię (Boski "C", Bloom (chociaz wyrabia się chłopak), Ducascos)
4) Beznadziejni aktorzy których nie znosze (Jim Carrey, Linda, Hasselhoff - czy jak mu tam)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB