Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-02-19 23:29:55

Alison
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

W dodatkach jest cudna scena tego chłopczyka z tatą (nota bene ten mały gra w Niani McPhee najstarszego syna Colina), a właściwie z ojczymem, który de facto cierpiąc po śmierci zony uruchamia niechcący w laptopie cały pokaz slydów z gołą Claudią Schiffer, na co wchodzi teść, facet gorączkowo usiłuje ukryć to co ma na ekranie, w końcu zwala na małego, który dzielnie bierze wine na siebie z duzym pobłażaniem odnosząc sie do tatusia ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#52 2006-02-19 23:36:11

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Pobłażaniem?
Kochana, on tego nie zrobił za Bóg zapłać. Cennik podał.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#53 2006-02-19 23:42:30

Alison
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Faktycznie zapomniałam! Ale spojrzenie jakie mu rzucił bylo jednak pełne takiej dorosłej pobłażliwości dla dziecinnych wybryków tatusia ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#54 2006-02-19 23:48:22

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Nooo. tutaj się w pełni zgadzam big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#55 2006-02-26 21:21:07

Nastazja
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Nie mogę dość do siebie po zobaczeniu Richarda Armitage w roli Johna Thorntona (N&S).
Ten pan jest niesamowicie męski,ma dzikość w oczach i głeboki,mocny głos. Kiedy patrzy na swoją partnerkę - ja wypijam ziółka. tongue
Jakoże Mr. Thornton i Mr. Darcy mają wiele wspólnych cech,Armitage chyba momentami wzorował się na Colinie F..Może tylko mnie się tak wydaje...


John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Offline

 

#56 2006-02-26 21:52:04

Margarett
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Nikt nie przebije Billego Macka podstarzałego rockmana...i Collina(ale nie Firtha) śpiącego w jednym pokoju z "klepiącymi biede" dziewczynami :twisted:


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#57 2006-02-26 22:58:26

Nastazja
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Bardzo lubię BM. Niemniej on należy do bohaterów sympatycznych i "pociesznych",a panowie Thornton i Darcy pobudzają zmysły.

* Teraz na scenę powinna wkroczyć Bondi i zorganizować bieg na dochodzenie*. tongue


John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Offline

 

#58 2006-02-27 17:18:56

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

Cóż, wypada mi się tylko przyłączyć do zachwytów - pierwszy raz widziałam w kinie kiedyś, potem na dvd, a w tym roku już chyba dwa razy zdążyłam zobaczyć, nie licząc razu przedświątecznego bożonarodzeniowego ;-) Jak zwykle Anglicy wychodzą na mistrzów pozornie bardzo lekkich filmów "o niczym", które jednak przypominają o ważnych rzeczach - filmów nieprzesłodzonych, mądrych, świetnie obsadzonych i zagranych, z doskonałymi dialogami.
Moje ulubione wątki: pisarz Jamie i Aurelia, Juliet (Keiry) i zakochanego w niej Marka, Harry'ego (Rickmana) i Karen (Thompson) - najsmutniejszy chyba, Sama i "Just" Judy - najzabawniesze dialogi... Pewnie wymieniłabym po kolei wszystkie :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB