Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-02-21 22:01:45

caroline
U¿ytkownik

Przepraszam

Z pokoju "Duma i uprzedzenie" zniknął wątek "profanacja???" założony przez AineNiRigani i jest to moja wina.
Próba przesunięcia wątku do "Ogłoszeń" zakończyła się fatalnie. Jest mi bardzo przykro, bo rozmowa była bardzo ciekawa z włoskimi wstawkami. Przepraszam szczególnie Aine, Alison i Arydno oraz oczywiście Kazika, któremu miałam pomóc a narobiłam bryndzy.
Wątku niestety nie uda się odzyskać.
Jeśli Wasza złość jest tak duża jak mój wstyd to doskonale ją rozumiem. Przepraszam jeszcze raz.
Caroline-Ania
sad

Offline

 

#2 2006-02-21 22:38:08

Alison
U¿ytkownik

Re: Przepraszam

Ależ Caroline, ja się nie gniewam, Dziewczyny na pewno też nie, nawet może było mu pisane zniknąć, bośmy tam za bardzo znowu bryknęły od zasadniczego wąteczku ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#3 2006-02-21 23:20:18

Kazik
(Admin)

Re: Przepraszam

To ja Was przepraszam (włącznie z caroline). W końcu za błędy uczniów odpowiada ich nauczyciel smile


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2006-02-22 02:03:06

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Przepraszam

Eee tam i czym się tu przejmować? Złość piękności szkodzi, więc unikam tej zmory jak święconej wody.
Nie martw się, wszystko można uzupełnić. Rzuć tematem, a tak pięknie od niego odejdziemy, że nadrobimy tamten z nawiązką big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#5 2006-02-22 21:38:53

caroline
U¿ytkownik

Re: Przepraszam

Dzięki za wyrozumiałość...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB