Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-10-27 12:59:32

Loana
U¿ytkownik

propozycja nowego działu

Mam pytanie - gdzie mam pisać wiadomości/prośby itp dotyczące ekranizacji filmowych książek Jane Austen??? brakuje mi takiego działu na forum.
A jak już o tym piszę, to poszukuję osób, które mają na płytach ekranizacje Jane Austen i byłyby skłonne udostępnić mi je lub przegrać (za opłatą).
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#2 2004-10-27 13:07:38

dorotka
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Mam na płytach "Dumę i uprzedzenie", którą , nota bene, ty mi przegrywałaś a poza tym mam "Emmę" (tę z Gwyneth Paltrow). I na tym kończy się moja kolekcja. Acha, jestem na etapie ściągania "Rozważnej i Romantycznej" ,ale mój transfer nie należy do najlepszych. wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2004-10-27 13:15:48

Loana
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Pamiętam. Wysyłałam płyty kilkudziesięciu osobom, ale większość kojarzę z nazwisk lub ksywek tongue.
No to ja może napiszę, co ja posiadam, żeby było jasne, co jeszcze szukam smile.
Posiadam P&P z 1995-serial na płytach i na DVD, niestety, DVD jest przegrywane, dlatego nie ma na nim żadnych dodatków - szukam więc tych dodatków. Na DVD mam Mansfield Park(1999) i Emme (Gwynleth Pathlow), szukam więc tych filmów na zwykłych płytach. Posiadam też soundtracki do P&P i S&S oraz film "Rozważna i Romantyczna" (Emma Thompson). Na tym kończy się moja skromna kolekcja. Poszukuję wszystkich innych ekranizacji smile.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#4 2004-10-27 13:32:31

Kazik
(Admin)

Re: propozycja nowego działu

Właśnie założyłem forum "Ogłoszenia".


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#5 2004-10-27 13:41:08

Loana
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Co za szybkość - jestem zachwycona obsługą na tym forum - DZIEKUJĘ!!!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#6 2004-10-27 13:41:54

Kazik
(Admin)

Re: propozycja nowego działu

Nie ma za co - w końcu to strona dla Was big_smile


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#7 2004-11-12 14:29:38

ula
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

mam propozycję, tylko nie wiem, czy spotka się z zainteresowaniem. Chodzi mi - na wzór strony "pemberley" - o zrobienie zakładki z rekomendacjami książek dotyczących kontynuacji twórczość JA, jak też epoki no i może nawet całej kategorii klasyki brytyjskiej.
Musiałby się tam znaleźć tytuł, autor, krótka recenzja i kto z nas daną pozycję poleca.
No i co Wy na to??

Offline

 

#8 2004-11-12 14:57:46

Kazik
(Admin)

Re: propozycja nowego działu

Nie widzę przeszkód.

(...jak mówił ślepy koń przed wyścigami wink...)


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#9 2005-04-11 14:55:09

aga
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Prosiłabym moderatora o OSOBNE działy dla KAŻDEJ powieści Jane Austen! Mamy na razie "Dumę" oraz "Inne powieści". Proponuję działy dla wszystkich utworów JA oraz osobno dla innych, jak "Listy ", kontynuacje, itp. A w ramach tych działów z kolei na ekranizacje, opisy charakterów, itp. Kolejne działy można utworzyć na tzw.plebiscyty, opisy obyczajów,
prawa itp.

Offline

 

#10 2005-04-15 21:21:14

Marianna
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Ja mam dodatki do P&P 95, ale na DVD, więc chyba nie będę w stanie przegrać, ale kto wie, może da się coś wykombinować.

Offline

 

#11 2005-04-16 12:34:30

dorotka
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Jak wykombinujesz to daj znać. big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#12 2005-04-18 17:51:35

Anonymous
Go¶æ

Re: propozycja nowego działu

Ja za to proponuję założenie działu gdzie by można było rozmawiać o róznych, innych ulubionych książkach (niekoniecznie o XIX-wiecznych romansach :>), bo w końcu tematy do rozmowy o Austen moga się wyczerpać :]
A tak poza tym to witam wszystkich, niedługo się zarejestruje żeby móc podyskutowac o mojej ulubionej autorce! big_smile

 

#13 2005-04-19 16:21:42

dorotka
U¿ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Witaj na forum!
Szczerze wątpię, czy tematy do rozmowy o tej autorce kiedyś się skończą. wink
Ale pomysł jest dobry, ja mogę pisać o książkach do znudzenia
big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB