Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-02-17 22:38:40

caroline
U¿ytkownik

Gry komputerowe

Gracie w coÅ›?
Macie jakieÅ› ulubione?

Tak mi się temacik nasunął, bo jedną z niewielu gier, która mnie wessała była "Syberia", a właśnie widziałam screeny nowej gry jej twórcy.

Offline

 

#2 2006-02-17 22:42:06

Kazik
(Admin)

Re: Gry komputerowe

"Cywilizacja". Najdłużej w I część, najmniej w II, III mogła być. Podobno jest już czwarta, ale ja nie mam już czasu.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#3 2006-02-17 23:34:00

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Nie. Nigdy nie grałam w jakąkolwiek grę. Nie ciągnie mnie ten rodzaj rozrywki. Staję się za bardzo nerwowa gdy mi coś nie wychodzi podczas grania. Czasem sobie tylko pasjansa ułożę... wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#4 2006-02-17 23:43:46

Diana
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Caitriona, pasjans i freecell to moje ulubione karciano- komputerowe gry! Saper już trochę mniej.


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#5 2006-02-19 19:21:56

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

A fakt zapomniałam o freecell - też jest dobre big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#6 2006-02-19 19:31:35

Georginia
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Nie. Nigdy nie grałam w jakąkolwiek grę. Nie ciągnie mnie ten rodzaj rozrywki. Staję się za bardzo nerwowa gdy mi coś nie wychodzi podczas grania. Czasem sobie tylko pasjansa ułożę... wink

he he widze,że nie jestem sama....ja lubie tylko pasjansa i tylko jak wygrywam...inne gry bleee bo zawsze trace cierpliwosć.....i twierdze ze sa glupie:-)

Offline

 

#7 2006-02-19 20:11:34

niya
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

ee, ja to nie lubie gier, bo mi sie mdlo robi jak sie tak obraz rusza wink kiedys w Wolfenstein gralam - taka straszna gra, co sie Niemcow zabija, jedyne co umialam i co mnie wciagnelo. Zaczelam od tego i na tym poprzestalam ;-)


A co siÄ™ staje to siÄ™ staje tylko raz w tym czasie
I tylko raz w tym miejscu...

Offline

 

#8 2006-02-19 20:40:23

Gosia
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

No coz, grywam, ale moze nie bede sie przyznawac w co.
No wiecie, czasem trzeba odreagowac wink
Niya, Wolfenstein nie byl mi obcy big_smile

A jesli chodzi o takie spokojniejsze, to "Kulki" i rozne ich mutacje, a ostatnio gralam w cos prostego, co mnie wciagnelo: Xmas Bonus (ma 100 leveli).


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#9 2006-02-19 21:03:21

Kazik
(Admin)

Re: Gry komputerowe

A ja zapomniałem jeszcze o "Transport Tycoon Deluxe". Każdy facet lubi pobawić się kolejką. Tam zabawa jest przednia, a w dodatku wydaje ci się że naprawdę zarabiasz grube pieniądze:) Gra jest dosyć stara, ale nie widziałem jeszcze nowszej która miałaby taką miodność grania.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#10 2006-02-19 21:32:36

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Nie grałam, nie gram i nie zamierzam grać, ale z zafascynowaniem patrzę jak robi to mój 10 letni chrześniak. Ponieważ na jego komputerze nie "chodzi" jak trzeba to gra u mnie. Gra jest strategiczna i nazywa się "Kozacy II". Pod jego nieobecnośc spróbowałam grać, ale nie umiałam nawet poruszać żołnierzem, a co dopiero wygrać jakąś bitwę.

Offline

 

#11 2006-02-19 22:52:30

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Ja też nie gram. Chociaż zdarzały mi się chwile słabości.
Swego czasu namiętnie grałam w Wikingów. Ale jak nie mogłam przejść jakiejs sceny, szybko się irytowałam i zmuszałam brata do informacji co dalej robić. Zrezygnowałam gdy doszłam dalej niż on i nie miał mi kto podpowiadać big_smile
No i kurczaki. Wprawdzie jestem niedoszłym weterynarzem i uwielbiam zwierzaki, ale ta gra mnie odpręża. Nabijanie strzelby i te "kokokoko" po trafieniach. Aż sie człowiek lepiej czuje big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#12 2006-02-20 19:22:08

caroline
U¿ytkownik

Re: Gry komputerowe

Też grałam w kurczaki wink Niech je ptasia grypa... smile Po pokonaniu Wielkiego Jaja dałam sobie spokój. Rzeczywiście fajny dźwięk wydają jak dostają w tyłek. big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB