Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2004-11-14 19:35:02

ula
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

ajajajajajaj Sania, ja to na prawdę nie wiem, czy dalej możesz ją nazywać koleżanką wink taki afront Ci zrobić, to normalnie niewybaczalne wink A tak poważnie to trzymam kciuki żebyś zobaczyła to do końca, bo wiedzieć jak się skończy a WIDZIEĆ to w tym wypadku stanowi ogromną róznicę big_smile
No popatrzcie i kto by pomyślał, "kumpel" = facet znaczy się, ma ten film i to w całości wink no no, nie zdziw się jak zaczniemy Cię pytać o jego adres wink

a tak na marginesie to:
"you are very welcome here, I am sure".. big_smile

Offline

 

#27 2004-11-14 20:41:50

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

coooo??? przedstawiciel płci męskiej, która zwykła pogardzać tym filmem ma go w domu?!!! jestem w szoku.
Jak jeszcze napiszesz Sania, że on to LUBI, to chyba będziesz zmuszona przez całe grono pań do podania jego numeru big_smile Biedny koleś


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#28 2004-11-14 22:38:52

fringilla
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Koniecznie zaproś go na forum. Jesteśmy tu bardzo spragnione męskiego towarzystwa, a nasz miłościwie nam panujący ostatnio rzadko się udziela :-(


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#29 2004-11-15 20:34:47

sania
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

och,niestety dziewczęta, bardzo mi przykro... Całą jego zasługą w tej kwestii jest starsza siostra.. (zapewniem, ze w innym przypadku nie nazywałabym go "kumplem" a "lubym" wink )

Niestety, jak widać facetom nie mozna ufac,i jeszcze dzis nie dostalam..sad
ale czytam sobie drugi raz i dopisujÄ™ co lepsze angielskie dialogi smile
szczegolnie kocham monologi panny Bingley do naszego Darcy'ego.. wink

cudownie, żeście tak prędko odpisały, dziewczęta... smile
capital, capital!! smile

(btw-jak robicie sobie te magiczne rysuneczki przy imionach? smile )




smile

Offline

 

#30 2004-11-15 21:52:59

moniczek
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

magiczne rysuneczki możesz sobie wybrać w galerii wchodząc w swój profil. I już.

Jak tam, czy ktoś się już nad Tobą zlitował i masz serial w całości?

5 odcinek to mój ulubiony i chyba bym rzuciła czymś ciężkim w telewizor gdyby nagle urwało się odtwarzanie.... :evil:
Więc rozumiem Twój ból gdy to nastąpiło.

Pozdrawiam.

Offline

 

#31 2004-11-16 10:01:38

ula
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

sad no i rozwiały się wszystkie marzenia, wiedziałam że to nie takie oczywiste, facet i P&P wink eeeech

Offline

 

#32 2004-11-16 11:19:36

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

spoko, mój tata chętnie sobie ogląda z moją mamą i ze mną Dumę - jest pod tym względem wyjątkowy smile Rzecz jasna nie ogląda po to by wzdychać do pana Darcy'ego, to byłoby trochę perwersyjne. Po prostu lubi pana Benneta i muszę przyznać, że są do siebie bardzo podobni -z zachowania oczywiście wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#33 2004-11-16 17:52:02

sania
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

wow! dorotko, czyli "Supertata" jednym słowem:)

moniczka,dzieki za pomoc wink hopefully niedlugo sie doprosze o MOJA OSOBISTA KOPIE na vhs.. achhh, jakżeż to będzie piękny dzień!! bądźcie pewne,ze sie pochwale od razu smile hihi

ula,niestety.. ale popytam innych kumpli,jesli sie okaze,ze ktorys lubi DiU, to go tu przyślę wink



smile

Offline

 

#34 2004-11-16 20:26:10

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

niewielka nadzieja, ale popytaj dla dobra nas wszystkich big_smile
ja wolę nawet nie próbować, bo się zniechęcę do moich qmpli. Jak na razie tylko kilku, tych najlepsiejszych wie o mojej miłości do Jane Austen i jej książek, ale i tak wiem, że to nie dla nich...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#35 2004-11-17 10:59:17

Loana
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Hej! Ja mam problem, że jak słyszą kumple o P&P, to się w głowę pukają, bo dziewczynom z mojego kręgu odwaliło na punkcie tego serialu. Ale ostatnio spotkałam chłopaka, który powiedział, że bardzo lubi ten serial. Pierwsze zdziwienie, że w ogóle to oglądał, drugie, że to lubi smile. Spróbuję go tu ściągnąć smile. Bo już wiem, że w moim kręgu faceci nie dadzą się przekonać, żeby to obejrzeć. A dziewczyny mają mały dostęp do neta niestety.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#36 2004-11-17 12:29:47

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

No to życzę powodzenia! My już go tu wszystkie lubimy z pewnością, skoro lubi Dumę big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#37 2004-11-17 13:25:20

ula
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Sania - jaki uroczy uśmiech big_smile a co do rozpytywania kumpli to Loana ma rację, lepiej nie pytaj bo możesz ich stracić wink a w najlepszym wypadku popukają się w głowę i pomyslą, że Ci odwaliło wink
Dorotko - możemy Ci tylko pozazdrościć takiego tatusia. Jeśli faktcznie jest jak Mr. Bennet, to bedziesz mogła na pewno na niego liczyć jeśli Twoja mama bedzie Cię chciała wydać za mąż za niekoniecznie najlepszego Twoim zdaniem kandydata wink

Offline

 

#38 2004-11-17 13:39:31

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Tak, ja też uważam, że to bardzo pocieszające big_smile Na cale szczęście mama nie przypomina Mrs Bennet, co za ulga ...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#39 2004-11-17 13:55:06

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Ja też mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mogę oglądnąć odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek go widziała denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i oglądałam go już tyle razy że znam go prawie na pamięć, ale co z tego jak nie widziałam takich ważnych scen. sad

Offline

 

#40 2004-11-17 15:14:29

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Ja też mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mogę oglądnąć odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek go widziała denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i oglądałam go już tyle razy że znam go prawie na pamięć, ale co z tego jak nie widziałam takich ważnych scen. sad

Offline

 

#41 2004-11-17 16:49:17

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

to ściągnij sobie lepiej na płyty, nie dość, że jakość będzie lepsza, to jeszcze będziesz miała w całości smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#42 2004-11-28 21:55:39

moniczek
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Święta racja! No i koniecznie zrób 2 dodatkowe kopie - jedną do codziennego użytku, a drugą schowaj u znajomych... wink

Offline

 

#43 2004-11-29 12:23:32

Loana
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Święta racja - dziewczyny, róbcie kopie filmów, których nie chciałybyście stracić. Zwłaszcza jak pożyczacie. Dobrze, że ja sobie zrobiłam na kilku kompach kopie, bo oryginał gdzieś mi już wsiąkł tongue. A tak zawsze jestem pewna, że nie stracę filmu, nawet jak przegrywam komuś (zawsze przegrywam z dysku, nigdy z płyty).
Tak przy okazji, już widzę, skąd parę osób znało mój e-mail smile. Dziękuję, że zapoznałyście się najpierw z moją stronką smile, ułatwia mi to życie.
Aha, a propo panów - ostatnio napisał do mnie chłopak poszukujący P&P nie dla dziewczyny/żony/mamy ale dla siebie!!! Czyli jednak zdarzają się tacy smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#44 2004-12-01 14:26:11

KatA
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Dodam do listy jeszcze jednego 30-latka plci meskiej lubiącego film. Co prawda uwaza on, że to przesada oglądać serial kilka razy w ciagu kilku dni (o co moze mu chodzic wink, ale juz po jednym obejrzeniu zrozumial i zapamietal wiekszosc watkow i zawilosci fabuly. Ponadto prowadzimy dysputy! "co by bylo gdyby" i "dlaczego Darcy zrobil jak zrobil". Byc moze takich facetow jest wiecej tylko trzeba poszukac.

Offline

 

#45 2004-12-02 00:34:26

fringilla
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

A ja wracam do pytania postwionego w tytule.
Otóż oglądałam dziś BJ i poza konstatacją, ze film jest rewelacyjny, ponieważ dużo w nim Colina, odkryłam co następuje: na początku pojawia się wredna "przyjaciółka" Bridget, która wystepuje mniej więcej przez minutę, ale wystarczyło mi to, bo rozpoznać w niej Lucy Robinson, czyli Panią Hurst! Chyba jednak zbyt wiele razy... wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#46 2004-12-02 15:31:24

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Dobra jesteś, ja nie poznałam. Chyba za mało oglądałam "P&P" big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#47 2004-12-03 13:03:43

KatA
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Jakos znajomo mi wygladala.

Offline

 

#48 2005-01-06 23:11:42

demi
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Hej.
ja tak troche spóźnioną mam reakcje ale chciałabym napisać że poleciłam P7P kumplowi bo chciałprzeczytać jakąś dorbą książke. I wiecie przebrnął przez nią w całości i powiedział ze jest rewelacyjna. Filmu nie widział bo jest strasznie zabiegany ale to i tak jest postęp,że dał się namówić. A potem przeczytał jescze obie części Bridget smile

Offline

 

#49 2005-01-07 16:03:23

dorotka
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Mogę tylko jedno napisać - zazdroszczę kolegi.
Gdzie się taki skarb uchował?
Po tych wszystkich dziwnych minach facetów na dźwięk "Duma i uprzedzenie" jestem pod wrażeniem... big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#50 2005-01-07 17:48:28

ula
U¿ytkownik

Re: Czy naprawdÄ™ zbyt wiele razy...

Demi a to na pewno jest kolega a nie koleżanka, a może wychowywał siętylko w damskim towarzystwie wink Wybacz, aleTo co mówisz jest tak nieprawdopodobne, że szukam powodu..... wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB