Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#301 2008-04-19 20:33:40

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Mam doła giganta...
Mam wino...., mam ser pleśniowy..., czekolady nie mam, ale mam kakao...., mam płatki kukurydziane..., mam cukinię...., mam paluszki krabowe.... - upiekę sobie cukinię z płatkami, paluszkami, kakao, pod pierzynką z sera, otworzę wino.... i będę walczyć z przygnębieniem, które mnie coraz bardziej ogarnia... Jakiś film może sobie zapodam... albo i nie...


A jak mi się nie uda przegnać depresji, to zwinę się w kłębek i sobie przez pół nocy pobeczę....


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#302 2008-04-19 21:40:43

karotka
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Biedna Dione...i nie ma cię kto utulić...przeżyjesz jak zwykle- jak chcesz się podołować jeszcze badziej to polecam piosenkę: for blue skies zespołu strays don't sleep-niestety ja jestem masochistką : P

Offline

 

#303 2008-04-19 22:59:30

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Dla mnie najbardziej dołujący jest film "Usłane różami". Nie wiem czemu. Wystarczy, że obejrzę, a przez tydzień chodzę jak jedno wielkie nieszczęście.

Idę sobie poryczeć....


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#304 2008-04-20 01:09:31

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Dionus poplacz, czasem pomaga. Byle nie za dlugo. Potem przypomnij sobie ze z drugiego kranca Polski macham do Cie lapka. Przez cala noc niemal...


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#305 2008-04-20 15:25:34

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Biedastwo, musiałaś sobie łapkę nadwyrężyć yikes
Wprawdzie sobie nie poryczałam, ale za to się znacznie posunęłam w tekście obiecanej historyjki. Doszłam prawie do meritum, a przerwałam pisanie, bo mi literki zaczęły się na ekranie plątać (popiły się, czy co?). No to sobie poczytałam na halsztuku nowelkę, w której Darcy poślubia Lizzy choć ona go jeszcze nie kocha (nie wiem czemu, strasznie mnie ten tekst przygnębia, kończy się szczęśliwie, ale taki dołujący jest) i pociągając nosem poszłam spać. A dziś strajkuję i nigdzie nie wychodzę.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#306 2008-04-20 15:47:11

karotka
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Dione napisa³:

No to sobie poczytałam na halsztuku nowelkę, w której Darcy poślubia Lizzy choć ona go jeszcze nie kocha

Nie znam, cóż to jest? : )

Offline

 

#307 2008-04-20 16:15:23

Tamara
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Oj Dione biedactwo!!! To pogoda przedwiosenna i skaczące ciśnienie niech je wszystkie bogi... Zrób dziś koniecznie coś wyłącznie dla przyjemności i żadnych rzeczy z obowiązku! :pociesza i przytula:

Offline

 

#308 2008-04-20 16:16:55

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Jeden z fanfikolkow wydany bodajze na Amazonie - w sumie pomysl bardzo oryginalny big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#309 2008-04-20 16:23:56

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Może i oryginalny, ale jak się to czyta, to depresja sama człowieka chwyta i nie chce puścić. A już niektóre pomysły i wymysły Darsika i Lizzy są takie, że chciałoby się ich tylko chwycić i za uszy wytargać. A zarazem tak bardzo ich jest człowiekowi żal.... Nie, ja nie powinnam takich rzeczy czytać neutral Jestem na to za wrażliwa neutral Taa, zdecydowanie za wrażliwa...


Zrobiłam sobie kawusię z mleczkiem tongue


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#310 2008-04-20 17:36:16

Tamara
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

A masz jakieś ciacho do tego? Garfield nie przeżyje samej kawusi... wink

Offline

 

#311 2008-04-20 19:38:05

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

toz pisalam - ze pomysl oryginalny. Z reszta to tak roznie big_smile
Zdecydowanie ciacho. Czekoladowe.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#312 2008-04-20 19:56:06

karotka
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

AineNiRigani napisa³:

Jeden z fanfikolkow wydany bodajze na Amazonie - w sumie pomysl bardzo oryginalny big_smile

Że co? neutral

Offline

 

#313 2008-04-20 20:58:42

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Zamiast ciacha, zrobiła spaghetti tongue


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#314 2008-04-20 21:02:42

Vasco
Administrator

Re: SÄ… takie dni....

Ja mam humor dość dobry, z kolegami po meczu kupiliśmy 0,7 czegoś na B. Fuj! Zagryzałem oczywiście Wedlem mleczną toffi wink

Offline

 

#315 2008-04-20 21:29:22

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Vasco - moje szczere wyrazy wspolczucia... tongue


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#316 2008-04-20 21:33:08

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Vasco napisa³:

Ja mam humor dość dobry, z kolegami po meczu kupiliśmy 0,7 czegoś na B. Fuj! Zagryzałem oczywiście Wedlem mleczną toffi wink

Vasco bój się boga, czekolada do piwa yikes To profanacja, choć całkiem przyjemna tongue


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#317 2008-04-20 23:26:12

Tamara
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Po czekoladzie piwo jeszcze bardziej gorzkie się robi , błe . Ale piwo w objętości 0,7???

Offline

 

#318 2008-04-20 23:53:42

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

ta gorycz jest w piwie najlepsza. Musze Wam przyznac, ze jak jestem na wszelkiego rodzaju dietach, nie brakuje mi czelukady ani inkszych slodkosci, jeno tego chmielowego napoju Bogów...


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#319 2008-04-20 23:54:48

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Dodam tylko ze ja mam cala niedziele do dupy. Jak kazda zreszta - po niedzieli zwykle bywa pośmierdziałek, czyli trza isc do pracy.
Jak ja nie lubie swojej pracy!! Wrrrr!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#320 2008-04-21 07:46:39

pak4
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

?
Ja przerabiam ostatnio tylko płytkie doły. I w sumie rzadko. Bycie osobnikiem pozbawionym wrażliwości ma swoje dobre strony big_smile

Aine: ostatnio wizytowałem pewne miejsce pracy. I usłyszałem od dykrektora, że jest dobrej myśli. Mówił: "Jestem optymistą. Jest tak źle, że może być już tylko lepiej!"


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#321 2008-04-21 14:08:24

Vasco
Administrator

Re: SÄ… takie dni....

Hmm, to 0,7 to nie było piwo!!! Piwo było po 0,7, a zagryzane wszystko czekoladą, która oczywiście z tego wszystkiego mi najbardziej smakowała smile

To wszystko miało miejsce w niedziele. W sobotę miałem doła po meczu w Poznaniu sad

Offline

 

#322 2008-04-21 17:01:19

Nancy18
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Pooky wszystkich zdołowanych przytula,Dione buziak :**


To piękne, gdy człowiek może być dumny ze swojego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne.

Offline

 

#323 2008-04-21 18:32:26

Dione
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Tamara napisa³:

Po czekoladzie piwo jeszcze bardziej gorzkie się robi , błe . Ale piwo w objętości 0,7???

Czasem zdarzy siÄ™ taka "nietypowa" butelka...

A ja dziś mam całkiem niezły humor. Wreszcie mój mebel jest gotowy i przywiozą mi go w środę big_smile big_smile

Koniec z materacem!!! big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez Dione (2008-04-21 18:38:08)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#324 2008-04-21 20:00:59

Tamara
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

Znaczy tapczanik czy łoże jak się patrzy? Oj , będzie kocisko miało na czym sie wylegiwać big_smile

Offline

 

#325 2008-04-22 21:25:48

Nancy18
U¿ytkownik

Re: SÄ… takie dni....

To jesli mozna ja sie tu tez wyzale. to nie zdaza sie pierwszy raz,kiedy ja czuje sie opusczona przez wszystkich,zostawiona sama sobie. Jestem taka osoba ktora nie ma grupy przyjaciol,odpechnieta przez wszystkich. Ludziom zalezy na kontaktach ze mna , kiedy czegos potrzebuje, a ja staram sie nie odmawiac. Wydaje mi sie ze dla nie ktorych jestem niczym wiecej niz zabawka do towarzystwa.


To piękne, gdy człowiek może być dumny ze swojego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB