Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#226 2008-03-01 10:52:39

Tamara
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Gdzies w puszczy Rominckiej jest jakaś wybudowana przez jakiegoś arystokratę pruskiego i o ile wiem - aktualnie nie zamieszkana . Póki nie znajdę czegoś lepszego tam się muszę zatrzymać :smile

Offline

 

#227 2008-03-01 14:55:55

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

a ja za miesiac dokladnie bede obchodzic ostatni 2 krzyzyk. Jakos specjalnie mnie to nie wzrusza, ale zobaczymy za rok.
Osobiscie nie mierze swojego wieku kalendarzem a osiÄ…gnieciami i kilogramami tongue


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#229 2008-03-01 22:22:35

emmanuella
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Tamara napisa³:

Gdzies w puszczy Rominckiej jest jakaś wybudowana przez jakiegoś arystokratę pruskiego i o ile wiem - aktualnie nie zamieszkana . Póki nie znajdę czegoś lepszego tam się muszę zatrzymać :smile

widzialam ta piramide ale musze cie zasmucic jest juz zamieszkana. co prawda wlasciciele nie sa pelni zycia ale zapewne nie bedal chcieli sie dzielic swoim schronieniem

Offline

 

#230 2008-03-02 17:09:43

Tamara
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

O qrcze , to gdzie ja się biedna podzieję??? Nic , idę łowić niewolników :smile

Offline

 

#231 2008-03-03 07:00:55

Loana
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Caitriona, a mi zwrocono na forum uwage (zabijcie mnie, nie pamietam ktorym tongue), ze wlasnie osiagnelam wiek Anny Elliot - 27 lat - czy to nie ladny wiek w takim razie? Anna byla przeciez ladna i madra kobieta i osiagnela to, co chciala smile. Czyli wszystko przed nami! smile

Mike, facetow dlatego kryzys dobija w pozniejszym wieku,bo oni po prostu wolniej dojrzewaja tongue. Zreszta, jak widac nie do konca, jesli na ten kryzys pomaga im zabawka wink.

A mnie bawi, jak mlodziez zapatruje sie na wiek - moja siostra tez mowila kilka lat temu, ze 20stka to okropny wiek, czlowiek sie juz tylko starzeje tongue. A na razie nie slysze, zeby marudzila na te swoje 21 lat, ze jest stara - raczej slysze, ze ona jest jeszcze mloda i nie musi zachowywac sie jak dorosly ;P.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#232 2008-03-04 13:11:58

skrzacik
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Loana napisa³:

Caitriona, a mi zwrocono na forum uwage (zabijcie mnie, nie pamietam ktorym tongue), ze wlasnie osiagnelam wiek Anny Elliot - 27 lat - czy to nie ladny wiek w takim razie? Anna byla przeciez ladna i madra kobieta i osiagnela to, co chciala smile. Czyli wszystko przed nami! smile

czyli idac tym tropem tak jak guwernantka Emmy mam szanse na jeszcze jedno malzeństwo.
to teraz mam zgryza! nie wiem czy sie bedzie mi sie chcialo pakowac drugui raz w ten kierat aczkolwiek ma on swoje calkiem przyjemne strony hmmmmmmmm

Offline

 

#233 2008-03-04 13:51:00

mizzia
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

co do kieratu... Mój tato zawsze powtarza, że aby się piwa napić nie trzeba zaraz całego browara kupować i z perspektywy kobiety będącej już drugi raz zamężną powiem szczerze, że święte słowa ;P.

Wracając do wieku... no cóż... jutro stuknie mi 31 i wcale się tym nie martwię big_smile

Ostatnio edytowany przez mizzia (2008-03-04 13:51:50)

Offline

 

#234 2008-03-04 14:11:45

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Loana - alez oczywiscie, ze na wiek pomagaja zabawki! big_smile Wiek to kwestia tego, jak sie czujemy. Jesli zabawki pomagaja czuc nam sie lepiej, to co w tymz lego? Czy i kobiety nie poprawiaja sobie nastroju zakupami? :-)

Offline

 

#235 2008-03-04 14:42:27

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Wiesz Mike, to wszystko zależy od rodzaju zakupów.
Po staniu w kolejce w piekarni a potem w masarni raczej nie mam poprawionego nastroju, a często wręcz przeciwnie. Szczególnie jeśli zakupy robię przed wyjściem do pracy.

Offline

 

#236 2008-03-04 14:51:21

Mike Moriarty
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

TAo oczywiste. Ale tez nie kazda zabawka poprawi nastroj u faceta. ;-) Kobietom poprawia nastroje Apart i Dior, a facetom Rover i Suzuki. wink

Zreszta, sa i kobiety, ktore lubia dobre samochody na poprawe nastroju.

Offline

 

#237 2008-03-04 18:41:08

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Ja najbardziej się relaksuje w sklepach z artykułami papierniczymi big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#238 2008-03-04 20:31:25

Tamara
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Księgarnia/antykwariat/desa , pasmanteria , papierniak :big_smile

Offline

 

#239 2008-03-04 21:08:18

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Niedawno napisałabym pasmanteria, ale jestem na odwyku wink

Offline

 

#240 2008-03-04 21:08:33

czytelniczka
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Mike Moriarty napisa³:

TAo oczywiste. Ale tez nie kazda zabawka poprawi nastroj u faceta. ;-) Kobietom poprawia nastroje Apart i Dior, a facetom Rover i Suzuki. wink

Zreszta, sa i kobiety, ktore lubia dobre samochody na poprawe nastroju.

SÄ… kobiety lubiace samochody na poprawÄ™ nastroju - byle nowe i w miarÄ™ porzÄ…dne( to ja ).
Ale poprawić nastrój moze urocze sam na sam z nim .... (i to też ja )

Offline

 

#241 2008-03-04 21:32:10

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Księgarnia i antykwariat mnie stresują, bo jest przynajmniej o kilkanaście książek więcej niż mogę sobie na to pozwolić.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#242 2008-03-05 07:40:22

pak4
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Jeszcze dodam jedną cechę sklepu, w którym dobrze się robi odstresowujące zakupy -- fachowy i kompetentny sprzedawca/sprzedawczyni. Baaardzo rzadki widok, niestety sad

PS. Gorzej jak nam sprzedawca udowodni, że jesteśmy ignorantami...


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#243 2008-03-05 10:30:25

Tamara
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

AineNiRigani napisa³:

Księgarnia i antykwariat mnie stresują, bo jest przynajmniej o kilkanaście książek więcej niż mogę sobie na to pozwolić.

Ja ostatnio w ogóle nie mogę sobie pozwolić , ale chociaż sobie popatrzę...( i poczytam korzystając z okazji):smile

Offline

 

#244 2008-03-05 21:17:50

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Ja nigdy nie znosiłam patrzeć. Kojarzyło mi sie to z głodnymi dzieciakami ktore przez witryne patrza na ciastka - czuje ze wygladam wowczas tak samo...

Paku - ale to dobra wiadomosc. Zawsze lubilam mowic o sobie jako ignorantce. Im dłużej bede to powtarzać, tym dluzej bede sie uczyc. a im dluzej bede sie uczyć tym dlużej bede sie rozwijac i isc na przod.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#245 2008-03-05 21:48:04

Tamara
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Dorfi napisa³:

Niedawno napisałabym pasmanteria, ale jestem na odwyku wink

O matko!!! w szale robótkowym zaniedbałaś pracę i rodzinę , ostatnie talerze sprzedając aby mieć na mulinę???

Offline

 

#246 2008-03-06 07:19:42

pak4
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Aine: oczywiście, że się znowu czegoś nauczyłem. Tyle, że: 1) czułem się głupcem, co może z filozoficznego punktu widzenia jest najlepszym stanem ludzkiej egzystencji, ale z punktu widzenia nastroju dnia, bynajmniej; 2) zachęciłem się do wydania kolejnych pieniędzy smile


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#247 2008-10-12 23:34:26

Aune
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Ostatni post z marca... uuu. No to reanimujÄ™ temat smile
Jak już wspomniałam w powitaniach, mam 23 lata, także można rzec, że stara krowa ze mnie tongue 19 stycznia stuknie mi śliczna parzysta liczba 24... i tak by już mogło pozostać na stałe. O starości myślę z lekkim niepokojem. Mniejsza nawet o wygląd i niedomagania, ale najgorsze są choroby wewnętrzne, które pojawiają się w okresie mniej więcej od 40-stki w zwyż... no ale zarzućmy ten smutny wątek. Cieszmy się młodością, drogie panie i panowie.


Ubodzy łudzą się, że wszystkie ich problemy dałoby się rozwiązać za pomocą pieniędzy, a bogaci martwią się, bo zobaczyli już, że to nieprawda.

Offline

 

#248 2008-10-13 21:35:57

czytelniczka
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Aune napisa³:

Ostatni post z marca... uuu. No to reanimujÄ™ temat smile
Jak już wspomniałam w powitaniach, mam 23 lata, także można rzec, że stara krowa ze mnie tongue 19 stycznia stuknie mi śliczna parzysta liczba 24... i tak by już mogło pozostać na stałe. O starości myślę z lekkim niepokojem. Mniejsza nawet o wygląd i niedomagania, ale najgorsze są choroby wewnętrzne, które pojawiają się w okresie mniej więcej od 40-stki w zwyż... no ale zarzućmy ten smutny wątek. Cieszmy się młodością, drogie panie i panowie.

Aune -głowa do góry.Nie jest tak źle .Mówie to , bo dosięgnęla mnie ta magiczna liczba.Powiesz może , że jestem wyjątkiem, otóż wcale nie.Moje otoczenie też dobrze się ma.Wszyscy mamy na to taką receptę: pracujemy porządnie , bawimy się , czytamy książki , chodzimy do kina , czasem zajmiemy się rękodziełem ( ja haftem) , panów kochamy i tyle.
Pozdrawiam

Offline

 

#249 2008-10-13 21:43:11

Akaterine
Administrator

Re: Ile mamy lat?

Dżizas, Aune napisała tak, jakby życie kończyło się po 24 urodzinach, mam nadzieję, że to była ironia, bo ostatnio słyszę cały czas takie rzeczy, że nic tylko po studiach rzucić się do Wisły wink


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

#250 2008-10-13 21:49:56

Marija
U¿ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Nic, tylko oczekuję zmasowanego ataku chorób 8-(
Też nie sądzę, aby było aż tak tragicznie w tej "starości" wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB