Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2008-01-16 19:41:16

Kulka
U¿ytkownik

''Rozważni i romantyczni. Klub miłośników Jane Austen''

Czy ktos wie jaki tytuł nosi książka którą Prudie chcila by przeczytał ja jej mąż Dean w tym filmie.Skonczylo sie na tym iz to ona zaczela mu ja czytac...dokladnie scena w lozku...Dzieki temu naprawila swoje malzenstwo...

Ostatnio edytowany przez Kulka (2008-01-16 19:43:48)

Offline

 

#2 2008-01-17 15:18:33

Loana
U¿ytkownik

Re: ''Rozważni i romantyczni. Klub miłośników Jane Austen''

Perswazje. Miala je omawiac jako ostatnie w ciagu i w koncu nie omowila.
A jak juz o tym, jakim cudem przeczytanie tej ksiazki mialo naprawic jej malzenstwo? Bo cos chyba zgubilam, nie rozumiem, czemu po przeczytaniu poprawilo im sie???


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#3 2008-01-17 19:22:21

Ela
U¿ytkownik

Re: ''Rozważni i romantyczni. Klub miłośników Jane Austen''

Wg mnie nie chdziło o tą konkretną ksiązkę, tylko ogólnie, że Dean przeczytał,a zrobł to dla niej i spodobało mu się i wtedy zaczął lepiej rozumieć Prudie i mieli ze sobą więcej wspólnego i nowe tematy do rozmów i może nabrał troche ogłady i poznał jej znajomych i spędzali ze sobą więcej czasu... itd itp.
A może w książce było to opisane? Nie czytałam niestety.

Offline

 

#4 2008-01-18 14:53:19

Loana
U¿ytkownik

Re: ''Rozważni i romantyczni. Klub miłośników Jane Austen''

Nieee, na pewno nie o to. Przeciez to bylo tak, ze bylo zle, on przeczytal z nia i pach, juz bylo dobrze. Zaden proces dluzszy niz przeczytanie ksiazki nie wchodzil tu w gre.
A w ksiazce nie bylo takiego motywu z Perswazjami, ogolnie watek Prudie dosc zmienili.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2008-01-18 15:35:59

Admete
U¿ytkownik

Re: ''Rozważni i romantyczni. Klub miłośników Jane Austen''

Chodziło chyba o danie sobie drugiej szansy - tak jak Anna i kapitan, choć ten motyw był wyraźniejszy w przypadku tej starszej pary.


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB