Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2007-06-21 11:30:38

Dione
U¿ytkownik

Problemy techniczne

Nie znalazłam takiego wątku, więc pomyślałam, że się przyda. Zawsze mogą się pojawić problemy lub pytania dotyczące działania strony.

Na poczatek chcę zgłosić problemy ze stroną wczoraj około 14-tej - 15-tej. Pojawiał się komunikat: error MySQol (czy coś podobnie). To znaczy serwer czy jak?


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#2 2007-06-21 11:41:35

Vasco
Administrator

Re: Problemy techniczne

Tak, a konkretniej baza danych na serwerze. Niestety, nie tylko między 14 a 15, ale praktycznie cale przedpołudnie, a wieczorem jeszcze taka "czkawka" była... Interweniuje w "serwerowni", ale niewiele to pomaga ostatnio. Z moich obserwacji wynika, że spory w tym udział mają wszelkie wyszukiwarki, które chodzą po całem stronie i trochę ją "przytykają".

Offline

 

#3 2007-06-21 11:49:52

Dione
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

Acha...
Vasco, żebym jeszcze zrozumiała co napisałeś roll
Ale wierzę że Ty wiesz o co chodzi i jak tylko będzie to możliwe, zrobisz z tym porządek.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#4 2007-06-21 12:16:24

Vasco
Administrator

Re: Problemy techniczne

smile

Ja, niestety, mogę tylko zgłaszać problemy do "nadzorcow" sad

Offline

 

#5 2007-06-21 13:33:08

megg
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

A ja wczoraj późnym wieczorem chciałam wysłać artykuł (tłumaczenie recenzji z najnowszego "Mansfield") i mi wyskoczyła informacja, że serwer jest przeładowany (chyba, po angielsku było, a na poziomie techniczno-komputerowym moja angielszczyzna jest kiepska;) )

Offline

 

#6 2007-06-21 15:11:54

Vasco
Administrator

Re: Problemy techniczne

To mailem mi, mailem wink [U góry w ogłoszeniu jest podany]

Offline

 

#7 2007-06-22 19:08:55

ewa
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

Przez kilka dni w tym tygodniu nie moglam dostac sie na strone, ani rano, ani popoludniu, ani wieczorem. Tez mialam komunikat o przeladowaniu serwera, czy ma znaczenie to ze jestm pare tys km od Polski?


I dwell in Possibility
A fairer house than Prose
More numerous of Windows
Superior for Doors

Offline

 

#8 2007-06-22 22:20:44

Vasco
Administrator

Offline

 

#9 2007-06-23 09:51:55

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

łaaaał, to my tak utechnizowani jestesmy?
Åšwiat to globalna wioska...


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#10 2007-06-29 11:08:47

Dione
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

Ten serwr jest fuuj! Trzy dni mnie nie chciał na forum wpuścić mad


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#11 2007-07-21 22:31:32

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Problemy techniczne

Nie wiem czy to tu mam wpisać, ale nie mogę zmienić avatara. Ma 100x100 i 4kB i ne chce mi go stronka przyjać.
smile

edit: oki, już mam inny avek; wychodzi na to że na zmianę trzeba trochę poczekać wink

Ostatnio edytowany przez Caitriona (2007-07-22 19:40:10)


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#12 2009-07-19 12:06:12

Akaterine
Administrator

Re: Problemy techniczne

To nie problem, ale pytanie techniczne dotyczące strony kierowane do Vasco wink. Czy na stronie głównej na samym dole pod wszystkimi artykułami dałoby się zrobić linka "poprzednie" lub coś takiego, żeby można było przeglądać wszystkie newsy po kolei? Bo trochę mi tego brakuje, bo żeby zobaczyć jakieś artykuły, które były wcześniej, trzeba wejść w "Archiwum artykułów", a następnie zjechać na dół na "wszystkie artykuły", a i tak listę przegląda się mniej wygodnie niż tak, jak jest to na stronie głównej.


"The more I know of the world, the more am I convinced that I shall never see a man whom I can really love."

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB