Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#276 2007-05-08 16:18:33

Dione
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja się dostosuję do wszystkiego. Jeśli mam być w piatek to będę tak kolo 22-giej, jeśli w sobote to w okolicach 15-tej. Mam też pociąg nocny i jestem w Kraku około 9-tej, ale sama za żadne skarby nie pojadę nocnym pociągiem. No chyba że jeszcze ktoś jedzie z Olsztyna lub okolic (jak Gdańsk czy Białystok)


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#277 2007-05-08 22:11:40

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Kiedyś w niedzielne dopołudnia na Wawelu rozdawali darmowe bilety. Może dalej tak jest? I każda grupa była z przewodnikiem.
W każdym razie jak nas tyle będzie to może uda się załapać na bilety grupowe w innych muzeach?

Offline

 

#278 2007-05-09 07:56:03

Loana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dione, a ja mam inną propozycję smile. Będę jechała nocnym pociągiem z Wrocławia do Krakowa. A pociągi z Gdańska zwykle przejeżdżają przez Wrocek. Więc może przyjechałabyś w piątek do mnie do Wrocławia i razem pojechałybyśmy nocnym do Krakowa, co? Byłybyśmy na rano w Krakowie smile.
Dzwonie dzisiaj zobaczyć, co z tym 7osobowym pokojem. Dam znac jak sie dowiem.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#279 2007-05-09 08:39:38

Loana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Oki, zadzwoniłam i zarezerowałam. Z moich obliczeń wynika, ze mamy 4 osoby pewne (a jesli nie macie nic przeciwko, to jeszcze moj kolega chce jechac i nie boi sie spac w pokoju pelnym dziewczyn tongue), wiec cena za nocleg nie powinna przekroczyc 45zl. A jak sie zgodzimy na dokoptowanie nam obcych osob, to nawet taniej.
Zarezerwowałam pokój 7osobowy tutaj: http://bydgoska.bratniak.krakow.pl/html/ na noc 26/27 maja. Jeśli chodzi o noc z piątku na sobotę, to nadal nie jestem pewna, na ile osob mam rezerwowac. Jak sie w koncu to ustali, to sie zarezerwuje pokoj mniejszy i te dziewczyny, ktore tam beda spaly, beda sie potem mogly do nas przeniesc.
Tutaj jest mój telefon: 609*588*933. O wszelkie szczegoly mozna pytac mnie mailowo lub telefonicznie. Zaznaczam, ze bardzo powaznie traktuje ten wyjazd i licze na to, ze rowniez zostane potraktowana powaznie smile.
Aine, bardzo prosze CiÄ™, zebys zrobila nam ogolna wycene wycieczki. Wez prosze pod uwage (jesli znasz ceny oczywiscie) koszty przejazdow na miejscu, tzn. tramwaje i autobusy. Masz moze mape Krakowa? Jak nie, to ja sobie na miejscu kupie.
Jesli chodzi o dojazd do hostelu to wysle Wam mapke, ktora dostane, z zaznaczonym dojazdem.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#280 2007-05-09 15:23:29

fringilla
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dziewczyny, ja jednak przyjade w sobote rano. Zawsze to jeden nocleg poza domem mniej, co jest istotne ze względu na dzieci i kasę tongue Pociągi z warszawy do Krakowa mam niemal co godzinę, więc w zalezności od waszych planów i grafiku mojego męza jakis ranny wybiore, to tylko niecałe trzy godziny. Tylko te ceny biletów roll

Aine, a jak z twoją sobotnią wizytą w Warszawie? Ja pracuje, obsługuje Kongres rodzin, ale na pewno uda mi sie wygospodarowac czas na spotkanko z tobą. Daj znać.

Ostatnio edytowany przez fringilla (2007-05-09 15:33:27)


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#281 2007-05-10 14:45:06

Dione
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Loana napisa³:

Dione, a ja mam inną propozycję smile. Będę jechała nocnym pociągiem z Wrocławia do Krakowa. A pociągi z Gdańska zwykle przejeżdżają przez Wrocek. Więc może przyjechałabyś w piątek do mnie do Wrocławia i razem pojechałybyśmy nocnym do Krakowa, co? Byłybyśmy na rano w Krakowie smile.
Dzwonie dzisiaj zobaczyć, co z tym 7osobowym pokojem. Dam znac jak sie dowiem.

To tylko posprawdzam jaki mam dojazd do Wrocławia i się odezwę.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#282 2007-05-10 15:00:28

Dione
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Mam coś o 13:20. Mogę dojechać na 20:58. Tylko muszę cennik posprawdzać. Loana zspisałam sobie Twój numerek tel. , więc jak będę wiedziała więccej to się odezwę.


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#283 2007-05-10 18:27:43

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Fringillo, przyznaje szczerze - nie wiem.
Mam duze problemy z polaczeniami (albo za drogo, albo pora kretynska).
Rzuc mi strzalke na numer 506961806, zebym byla z Toba w kontakcie (bo jutro pewnie prosto po pracy bede jechac, wiec do kompa sie nie dobiore)

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2007-05-10 18:33:22)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#284 2007-05-11 18:51:59

elbereth
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

ja w takim razie sie dostosuje - moge byc w sobote, w godzinach popoludniowych. wszelkie plany wycieczkowe tez mi pasuja smile w razie czego: 889188247

ps.przepraszam za brak polskich znakow, klawiatura mi fiksuje


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#285 2007-05-15 09:57:26

Dione
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Czy mi się wydaje, czy lista do Krakowa się trochę wydłużyła?


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#286 2007-05-15 17:12:49

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dione
Fringilla
Aine
Loana
Elbereth
Pak (?)
Dorfi*

o kimś zapomniałam?


* już uzupełniłam big_smile

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2007-05-15 20:08:20)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#287 2007-05-15 18:19:45

Dorfi
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

O mnie, ale ja nie nocujÄ™ smile

Offline

 

#288 2007-05-15 19:48:23

pak4
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja na 75%. Dojazd miałbym OK (rano o 9:07 w Krakowie (dworzec), wyjazd 14:20, względnie 17:45).


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#289 2007-05-16 09:02:13

Loana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Czyli pak4 nie nocuje? Czy wyjazd w niedziele masz?
Ze mna mozliwe, ze pojawi siÄ™ jeszcze jedna kolezanka i kolega, ale nie sÄ… pewni, wiec ich nie podaje na razie.
Mam potwierdzona rezerwacje pokoju 7osobowego, mam nadzieje, ze bedzie nas tyle, zeby sie to oplacilo smile.
Aine, jak tam plan wycieczek? Masz juz cos?
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#290 2007-05-16 09:20:40

pak4
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Nie -- nie nocuję. "Nie mogę przeciągać w domu struny" -- że powiem prawie jak Marija.


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#291 2007-05-16 17:40:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Loana, jak możesz!!!
Plan wycieczki jest gotowy niemal od 1,5 mies (jak tylko padło hasło)
Proponuję Drogę Królewską, tylko nadal nie wiem jak z muzeami - chcecie? Oczywiscie nie wszystki - te najwazniejsze - Czartoryskich, Sukiennice, może Zamek (jak sie uda - ale tam jest ciężko się dostać i dość droga opłata jest). Dzwon Zygmunta z panoramą Krakowa big_smile

ProponujÄ™ wycieczkÄ™ z rana, bo potem jak juz siadziemy - to sie nie wydobedziemy - wiem coÅ› o tym big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#292 2007-05-17 15:24:38

Loana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Chcemy jakies muzeum, nie za duzo, ale cos na pewno. Pewnie, ze lepiej jechac z wycieczka rano. Musimy sie umowic na miescie jak przyjedziemy - chyba nie ma sensu od razu wbijac sie do hostelu (zwlaszcza, ze tam doba nie jest od rana chyba), tylko z malymi plecaczkami mozemy wedrowac. Jakie miejsce proponujesz Aine? Musi byc dosc blisko dworca, zebysmy trafily albo mialy blisko, zeby kogos odebrac, no i najlepiej, zebysmy sobie tam usiadly, czekajac na reszte smile. I fajnie by bylo, gdyby mieli tam kawe ;P.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#293 2007-05-17 16:36:11

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja proponuję plac Matejki, pod pomnikiem Grunwaldzkim. to jest niejako początek Drogi Królewskiej (aczkolwiek do kościoła św. Floriana nie musimy zaglądać big_smile)
Moja trasa zakłada podziwianie kościołów przede wszystkim z zewnątrz (wewnątrz jedynie Katedra i Mariacki).
Od Placu Matejki, Floriańska do Czartoryskich, powrót na Floriańską i do Rynku, jeśli Panie (i Pan) chca - możemy zahaczyć o sukiennice (ale nie radze kupować, bo drożyzna przeraźliwa big_smile), potem Muzeum w Sukiennicach, Uniwerek, i Grodzką do Wawla big_smile
Potem proponuję wrócić do Ryneczku na obiad i dalej - hulaj dusza piekła nie ma big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#294 2007-05-17 17:00:10

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dodam, że te muzeawybrałam góównie ze wzgl. na piekne zbiory malarstwa (ktore wszyscy lubimy), no a a ja osobiscie lubie Czartoryskich ze wzgl. na broń big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#295 2007-05-17 18:09:39

pak4
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Co do wnętrz kościołów, to chyba rozsądne założenie, choć ja kiedyś byłem w Krakowie z pewną panią historykiem sztuki (żona kolegi, który się rozchorował i nie wybrał na koncert wink ), która polecała jakieś sklepienie krzyżowe. Ale co to był za kościół nie pamiętam -- poszukam kiedyś na własną rękę wink No i polecała Boga Stworzyciela u Franciszkanów.

A Muzeum w Sukiennicach i Czarotyskich też chętnie odwiedzam.


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#296 2007-05-18 12:30:31

Dione
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja tylko mam mały postulat do wyprawy: Poproszę pieć minut w jakiejś wielkiej bibliotece (np uniwersyteckiej, lub przy jakims ogrodzie botanicznym). Podbije ze delegację i będę mogła trochę kosztów sobie zwrócic.

Niegrzeczna dziewczynka się ze mnie zrobiła wink


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#297 2007-05-18 14:29:01

pak4
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

No... ja się kiedyś wybierałem do Warszawy na koncert i niewinnie zapytałem w pracy, czy nie ma tam czegoś do załatwienia wink W efekcie byłem na koncercie w ramach delegacji smile


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#298 2007-05-18 18:01:34

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

No ja bym wiele malowideł polecała (chociaż witraże u Franciszkanów, rzeczywiscie piękne - możemy looknąć. Nie zjamie nam to dużo czasu, a i rzeczywiscie niepowtarzalne big_smile)
Możemy też wejsc do ogrodu botanicznego (ale z mapą. Ja tam nie lubie tego krakowskiego. jakiś taki mało klimatyczny jest...). Dorfi - masz rację!!! Trzeba sobie radzić w życiu big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#299 2007-05-21 21:26:14

fringilla
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Z bólem serca musze zrezygnować z udziału w spotkaniu. Strasznie mi przykro, naprawdę, ale siły wyższe - przy dwojce dzieci zawsze cos wyskoczy, zwłaszcza, jak trzeba zorganizowac im opieke pod nieobecność mamuśki sad
Mam nadzieje, że nastepnym razem nie nawale.
Tym bardziej mi przyktro, że nie udało nam sie spotkac z Aine podczas jej bytności w warszawie.
Ech, zawsze cos musi nawalić w misternym planie sad


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#300 2007-05-21 21:46:11

Marija
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Matki dzieciom tak mają: wszystko pięknie, zanim dojdzie do konkretów hmm.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB