Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-10-02 09:49:01

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

UWAGA UWAGA!!!
PIERWSZE ZAJĘCIA: sobota, 7 października, godz.11:30-12:30. Akademia muzyczna przy placu 1 Maja (Jana Pawła II)
Strój luźny, baletki, może być w skarpetkach czy boso.

Uda nam siÄ™ big_smile


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#27 2006-10-02 14:32:18

Marija
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

No, a po pierwszej lekcji opowiedzcie, jak poszło. Bardzo jestem ciekawe, co też będziecie wytańcowywać big_smile

Offline

 

#28 2006-10-05 08:40:10

Karenina
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Koniecznie, prosimy o dokładną relację. A może jakieś fotki, hmmm? lol


Świat widzieć w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydrożnej koniczynie, dłonią ogarnąć Nieskończoność, a Wieczność zamknąć w godzinie...

Offline

 

#29 2006-10-05 09:08:16

Marija
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Koniecznie, prosimy o dokładną relację. A może jakieś fotki, hmmm? lol

Otóż to: mogą być same nogi od stóp po pupę lol

Offline

 

#30 2006-10-06 12:48:18

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Dla wszystkich zainteresowanych (optymistycznie zakładam że ich przybyło, hehe...ale a nóż ktoś tu nowy zajrzy i co?) komunikat:
ZAJĘCIA PRZENIESIONE NA ŚRODĘ, jeśli ktoś chce się zjawić to bliższe informacje chętnie przekażę na maila 8)


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#31 2006-10-12 18:06:21

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Byłyśmy wczoraj tłumnie, a mianowicie w liczbie trzech, na pierwszych zajęciach tańca dawnego. big_smile Uczyłyśmy się tańca który nazwę miał od pawia, (ratunku, Loano, napisz jak on się nazywał bo my z Anią byłyśmy zbyt skupione na krokach :oops: i mamy w głowach pusto) a kroki lewa-prawa-do góry-prawa-lewa-do góry i tym podobne, mnie się podobało. Napisałam "uczyłyśmy się" bo co do tego czy się nauczyłyśmy mam poważne wątpliwości 8) Może dziewczyny coś dodadzą od siebie. Jak będziemy planowały tournee po Europie to damy Wam znać wink


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#32 2006-10-12 18:32:38

pak4
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

To chyba pawana.

Jako osba, która niejednej rzeczy w życiu się uczyła, choć mało czego nauczyła mogę jedynie dodać, że początki zawsze są trudne. Ale życze powodzenia i tournee, nie tylko europejskiego, ale i światowego wink


Oddaj wierzbie
Całą nienawiść, całe pożądanie
Twego serca.

Basho (1644-1695)

Offline

 

#33 2006-10-13 09:09:46

Marija
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

To kiedy się objawicie światu w postaci fotograficznej? big_smile

Offline

 

#34 2006-10-13 14:16:29

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

ja bym proponowała raczej wersję filmową big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#35 2006-10-13 14:28:45

Marija
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

ja bym proponowała raczej wersję filmową big_smile

TelenowelÄ™?? wink

Offline

 

#36 2006-10-17 08:13:02

Loana
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Hej!
Na tancach bylo super smile. Nazw w ogole nie pamietam, sa na razie zbyt obce. Jedynie bola troche lydki po zajeciach, bo sporo nawet jest skakania - osobiscie nie lubie skakac, bo to boli (mam troche za duze gabaryty tongue), ale same tance sa sliczne. I wcale nie takie trudne, chociaz na poczatku nie mozna sie polapac tongue. Zdjec zadnych nie mam, nie wiem, jak dziewczyny. Jak juz sie poczuje bardziej swojsko i rodzinnie na zajeciach, to wezme aparat i porobie zdjecia.
Pan prowadzacy jest super przystrojny i super gibki (czlowiek-guma, tylko sie przebral za zwyklego przechodnia ;P) i naprawde dobrze prowadzi zajecia, az chce sie tanczyc. Jesli jest wiecej dziewczyn z Wrocka to naprawde zapraszam smile. Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily, przyszla do tej pory tylko jedna dziewczyna z Wrocka.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#37 2006-10-17 08:53:44

Marija
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Przystojny człowiek-guma i taneczne skoki?? Nie są to aby zajęcia dla elfów? big_smile

Offline

 

#38 2006-10-17 12:26:36

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Moze w koncu zrobie jakies spotkanie dla fanek JA, na razie proby nie wypalily,

Nooo, zależy gdzie nie wypaliły big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#39 2006-10-17 17:04:53

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

We Wrocławiu no przecież pisze.
Loano, superprzystojny...? 8O Miej się na baczności bo się jeszcze zadurzysz a pan chyba zajęty. 8)
Ale chyba dobrze uczy skoro nas, niekumate, nauczył na tyle że po szkolnych korytarzach pląsamy gayardy i pavanę tańczymy.


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#40 2006-10-17 20:18:49

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

We Wrocławiu no przecież pisze. .

więc ja napisałam, że zależy gdzie nie wypaliły, bo poza Wrockiem było kilka.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#41 2006-10-19 18:21:17

miss-p
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

ja się na tych tańcach czuję jakoś tak nierealnie i zastanawiam się co ja tam robię big_smile ale pozytywne mam wrażenia ogólnie...
niestety jak wracam ze szkoły to nie mam już czasu i ochoty ćwiczyć gayardy :oops: a jak tańczymy na korytarzu to wszyscy się dziwnie gapią.. jakby cos dziwnego było w tańczeniu pawany w szkole smile

Offline

 

#42 2006-10-20 11:17:21

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Ekhem... Na tym szkolnym korytarzu nasza nadgorliwa koleżanka chciała nam poustawiać ręce i nogi jak do poloneza bo coś nie zjarzyła że to nie to samo, :? a ja boję się, że to my tak beznadziejnie tańczymy że nie widać w ogóle co to... Ale co tam, będzie dobrze big_smile
Zapraszamy dżentelmanów, bo brakuje :!:


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#43 2006-10-22 14:24:54

Karenina
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

No to się bardzo cieszę, że Wam się spodobało. Mówiłam, że w tych tańcach można się zakochać na zabój :mrgreen:
A co do mężczyzn....hmm, u nas na tańcach zawsze brakuje kobiet, więc mamy w czym wybierać smile


Świat widzieć w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydrożnej koniczynie, dłonią ogarnąć Nieskończoność, a Wieczność zamknąć w godzinie...

Offline

 

#44 2006-10-22 17:58:04

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

No nie! Czy to w ogóle możliwe? Więcej panów niż pań? Kareninko, kochana, podeślij nam kilku smile


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#45 2006-10-22 18:23:00

Lilia
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Ohhh ale wam zazdroszczę, czemu nie ma takich zajęć w Szczecinie. No ale życzę wam dobrej zabawy, żeby nie było, że jestem jakaś zawistna smile

Offline

 

#46 2006-10-23 18:33:03

miss-p
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

ależ Kasiu jak ci tak bardzo brakuje mężczyzn na tańcach to zawsze mozesz namówić któregoś z naszych kolegów z klasy :twisted: ostatnio tak się patrzyli jakby się chcieli przyłączyć.

Offline

 

#47 2006-10-24 15:28:58

Karenina
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Kasiu, chyba mieliby trochę za daleko do Wrocławia, ale na pocieszenie powiem Ci, że w takim Wrocławiu ogólnie jest więcej mężczyzn niż w Gliwicach big_smile


Świat widzieć w jednym ziarnku piasku, Niebo w przydrożnej koniczynie, dłonią ogarnąć Nieskończoność, a Wieczność zamknąć w godzinie...

Offline

 

#48 2006-10-24 17:38:03

kas1a
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

ładne mi pocieszenie, jak oni nie chcą tańczyć! A co do chłopców z naszej klasy to nawet mi o nich nie przypominaj Panno P. bo jeśli coś mnie powstrzyma od chodzenia na te tańce, to ich pojawienie się tam - napewno. Ble, ale mnie zniesmaczyłaś :?


gg:5910992

Do not delay joy

Offline

 

#49 2007-01-01 15:51:10

princessita
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Pozdrowienia dla Serenissimy ;-) Ja tam czekam az moze jakas grupa powstanie w Gdansku ktora bedzie chciala trenowac tance z Dumy i Uprzedzenia( moje marzenie )
A tak wogle to pawany i gagliardy to XVI wiek, tereny Francji i Italii -tez sa sliczne :-)

Offline

 

#50 2007-01-02 21:59:24

peri
U¿ytkownik

Re: Wrocławianki(anie:)! A może by taniec dworski?

Hej dziewczyny! Jak wasze postępy - napiszcie coś smile


"... strzeż się tak oddać serce ponętom wyśnionym: któż był odblaskiem wody napojony, albo czyż kiedy kto będzie?"
Haffiz "Gazele"

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB