Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-08-14 09:44:53

joana
U¿ytkownik

Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Dla miłośniczek Bollywoodu film z Sharhrukh Khanem w ALE KINO w czwartek 24 sierpnia , godz. 20. 00

Offline

 

#2 2006-08-14 13:40:52

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

to ogloszenie bardziej pasuje mi do tematu o tym co bedzie w telewizji. big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#3 2006-08-14 14:05:40

joana
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Źle się wstrzeliłam? 8)

Offline

 

#4 2006-08-14 14:15:57

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

czy źle? To chyba nie o tą kategorię chodzi big_smile
W sumie ten wątek nie będzie kontunuowany, bo nie ma raczej do tego podstaw, więc bardziej mi pasuje do zapowiedzi telewizyjnych. Tam wystarczy krótka informacja.
Nowy temat to zapowiedź na jakąś dyskusje. Może nie wypalić, ale jednak jest to zapowiedź. W tym przypadku temat jest wyczerpany sam w sobie, a to chyba troche zatraca jasność forum.
Tak mi siÄ™ przynajmniej wydaje big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#5 2006-08-14 15:55:56

elbereth
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Aine, zauważ że już od jakiegoś czasu posty w tym dziale mają właśnie taką konstrukcję: na takim a takim kanale, wtedy i wtedy będzie film... Joana napisała swój zgodnie ze schematem smile Dyskusja może się wywiązać (lub nie) kiedy ktoś obejrzy wspomniany film smile

Niemniej rozumiem, o co Ci chodzi: wszystkie informacje o wyświetlanych w TV filmach powinny być w jednym wątku, tak jak to jest w SPD. Tylko nie kojarzę, czy my na tutejszym forum wogóle mamy taki wątek smile Dlatego już od pewnego czasu wszystko jest wrzucane tutaj. Sama dodałam temat o "Jane Eyre" :oops:


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#6 2006-08-14 16:26:04

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Niemniej rozumiem, o co Ci chodzi: wszystkie informacje o wyświetlanych w TV filmach powinny być w jednym wątku, tak jak to jest w SPD.

Niedokładnie o to mi chodziło. Są czasem takie filmy, które mogą zainspirować dyskusję - tak jak jest w przypadku Jane Eyre (chociaż o ile pamiętam taki wątek chyba był). Dlatego też nie napisałam nic w kwestii Przeminęło z wiatrem, bo i w tym przypadku wrażenia to temat - rzeka.
Natomiast rzucanie wszystkimi nowościami w nowym wątku - to jest moim zdaniem zaśmiecanie. W ich natłoku moga zginąć jakieś ciekawe i ważne tematy.
Na pewno był wątek dotyczący nowości telewizyjnych, a nawet jeśli go nie ma, to warto by stworzyć big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#7 2006-08-14 16:43:03

elbereth
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

Hmm, przejrzałam cały dział i z tematów "zbiorczych", że się tak wyrażę, jest tylko: "Filmy z Colinem Firthem" (i to co najmniej ze trzy razy) smile Ale pomysł umieszczenia takiego właśnie "zbiorczego wątku" jest dobry, więc przy najbliższej okazji się go stworzy, ja myślę big_smile


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#8 2006-08-14 17:19:26

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Lato z Bollywood "Żona dla zuchwałych"

kurcze, tez nie widze, ale pamiętam, że takie coś było, bo często tam zaglądałam (nie chciało mi się czytać telewizyjnego rozkładu jazdy, a tutaj zawsze było wyłuskane coś ciekawego)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB