Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#226 2006-05-10 17:46:08

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Och to zaluj, bo czasami mozna boki zrywac ze smiechu z nieudolnych swatow krewnych-i-znajomych, ktory chca cie uszczesliwic na sile, a szczescie to widza wlasnie w kazdym nowo poznanym mezyczznie.

Mnie jakoś do śmiechu nie bywa. Nigdy.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#227 2006-05-10 19:27:11

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Och to zaluj, bo czasami mozna boki zrywac ze smiechu z nieudolnych swatow krewnych-i-znajomych, ktory chca cie uszczesliwic na sile, a szczescie to widza wlasnie w kazdym nowo poznanym mezyczznie.

Mnie jakoś do śmiechu nie bywa. Nigdy.

Mnie też nie. Ale to w dużej mierze zależy od tego z kim mnie swatają. Gdyby mnie tak chcieli zeswatać z jakimś Thorntonem albo Darcym...wtedy bym sie nie buntowała big_smile

Offline

 

#228 2006-05-10 20:51:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Czy chociazby Mark Darcy (już nawet bym ścierpiała o wyglądzie Colina).
Otherway, ale czy kiedykolwiek ktoś Ci się taki trafił, jak mamy, babcie i ciotki się biorą za swatanie? Jakoś dziwnym trafem ich gusta są zawsze sprzeczne z naszymi wink wink wink


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#229 2006-05-10 21:01:10

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Eee.. to chyba nie macie angielskiego poczucia humoru, girls! big_smile Monty Phyton i te sprawy wink . Ja tam sie smieje z absurdu, a takie swatanie wydaje mi sie baaardzo absurdalnym zajeciem. Nie mowie, ze chca mnie swatac z Collinsami!
Ale ale.... (wybaczcie jestem po lekturze Bridget J.) - jak mama B. chciala ja zeswatac z M. Darcym. to ta sie bardzo zapierala. A gdy zaczeli jej juz dawac spokoj, ona nagle odkryla ze Darcy ja pociaga. Cos w tym jest. Swoja droga usmialam sie niezle, czytajac o terapi na smutki, serwujac sobie kawalek z mokra koszula z Dumy i uprzedzenia big_smile Trzeba wyprobowac.
Pan Darcy dobry na wszystko. Ciekawe czy pomoglby mi w jutrzejszym 8O kolokwium??

Offline

 

#230 2006-05-10 21:06:32

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Czy chociazby Mark Darcy (już nawet bym ścierpiała o wyglądzie Colina).
Otherway, ale czy kiedykolwiek ktoś Ci się taki trafił, jak mamy, babcie i ciotki się biorą za swatanie? Jakoś dziwnym trafem ich gusta są zawsze sprzeczne z naszymi wink wink wink

Wcale nie dziwnym big_smile Ale co tam babcie, ciocie! Gdybyś widziała jakich kandydatów mi mój własny brat podtyka!!!Koszmar!!

Offline

 

#231 2006-05-10 21:13:33

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo


Gdybyś widziała jakich kandydatów mi mój własny brat podtyka!!!Koszmar!!

8O 8O 8O 8O Czemu ja nic nie wiem o tym??? Jakich ci podtyka?
Mojego kleryka - niedoszlego ksiedza nic nie pobije tongue ale on nie byl ze mna swatany...
I cale szczescie, ze moi "kochani bracia" nikogo mi nie "podtykaja". Tego by brakowalo.

Offline

 

#232 2006-07-17 21:03:51

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Hej zrobiłam sobie ten uroczy test wyszło mi że jestem Jane a mój wymarzony partner to Bingley ktov by pomyslał???


Ale ja i tak będę tara panna hmmhmm


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#233 2006-07-17 21:04:17

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Hej zrobiłam sobie ten uroczy test wyszło mi że jestem Jane a mój wymarzony partner to Bingley ktov by pomyslał???


Ale ja i tak będę tara panna hmmhmm


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#234 2006-07-17 21:05:22

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Hej zrobiłam sobie ten uroczy test wyszło mi że jestem Jane a mój wymarzony partner to Bingley ktov by pomyslał???


Ale ja i tak będę tara panna hmmhmm


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#235 2006-07-27 03:50:05

Marianna
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Właśnie tu wpadłam i przeraziło mnie ogromne zainteresowanie tym tematem. Czekanie na księcia z bajki prowadzi niestety do staropanieństwa. Ja mam tylko dwie opcje przyszłości: albo wytrwam w oczekiwaniu i zostanę starą panną, albo nie wytrwam i wyjdę za pana Collinsa. Obie wersje przedstawiają się żałośnie. Czytanie powieści i oglądanie komedii romantycznych prowadzi do tego, że kobieta jest całe życie nieszczęśliwa sad sad :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: skończę żałośnie, po co ja czytałam tę Austen hlip hlip :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Offline

 

#236 2006-07-27 13:10:18

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Fakt to jest ból bo niestety mało facet wytrzyma porównanie chocby z Panem Darcym


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#237 2006-07-27 13:12:30

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Fakt to jest ból bo niestety mało facet wytrzyma porównanie chocby z Panem Darcym


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#238 2006-07-27 13:14:48

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: grożące staropanieństwo

Fakt to jest ból bo niestety mało facet wytrzyma porównanie chocby z Panem Darcym


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB