Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-06-29 12:30:07

gotka
U¿ytkownik

a może by tak...

Słuchajcie...na stronie telewizji Polskiej jest cos ala dział kontaktów, gdzie przez maila można zgłaszac swoje propozycje programowe itp. Może jak by wiele osób napisało maila z prosbą o wyemitowanie DiU (6cio odcinkowej) to może by nas posłuchali...ja juz maila wysłałam. Może zadziała może nie, ale chyba nie zawadzi spróbować :?: big_smile

Offline

 

#2 2005-06-29 18:07:59

dorotka
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Czemu nie, podaj link big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2005-06-29 22:24:17

Kazik
(Admin)

Re: a może by tak...

Warto spróbować. Niektórzy z Was może sobie przypominają jak to ok. 2000/2001 zrobiliśmy już taką akcję i faktycznie po kilku miesiącach (2001) telewizja zrobiła 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w środku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, posłuchali sugestii widzów.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2005-06-30 08:41:17

gotka
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

http://ww2.tvp.pl/mail/kontakt_z_tvp.html

a jesli on nie zadziała to: strona www.tvp.pl, nalezy póżniej wybrać kontakt, i pojawi sie strona z wielkim zdaniem na czele: "Zapraszamy do kontaktu z TP. Wszelkie uwagi, pytania....itp itd...przy pomocy formularza, który znajduje sie tutaj. I nalezy właśnie kliknąć na to "tutaj" big_smile
No to do dzieła big_smile Akurat telewizja ma teraz w niedziele cykl Romantyczna Jedynka czy cos takiego, wiec moze wtedy by ten filmik pokazali. Zreszta możnaby im to napisać, że fajnie by było aby w tym cyklu pojawiła sie DiU big_smile

Offline

 

#5 2005-06-30 09:41:11

dorotka
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Już napisałam do TVP, swoim ugrzecznionym stylem (jakim zwracam się najczęściej do babci big_smile )


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#6 2005-07-01 21:49:36

sister
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Uhhh Dziewczyny, znowu wypadłam z tematów poruszanych na forum.... Musicie mi jednak wybaczyć, ponieważ wielkimi krokami zbliża się moja obrona, mam masę roboty i nauki...

Poza tym mam fantastycznego niusa, pisałam gdzieś na forum o mojej Psince, która miała operację i o oczekiwaniu na wyniki badań... Tak więc wyniki są bardzo dobre, na szczęście to nie był guz złośliwy, a jedynie jakiś niegroźny wytwór tkankowy, którego nazwy teraz nie pamiętam... Z całym szacunkiem, ulżyło mi jak cholera... (wybaczcie to słówko :oops: ) Piesia zdrowa na szczęście a blizny po operacji już niemal nie widać smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

Offline

 

#7 2005-07-20 16:47:36

moniczek
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Ja też strasznie długo nie zaglądałam na forum... Sister - to super, że piesia dochodzi (juz pewnie doszła) do siebie smile
Muszę sobie trochę poczytać nowe tematy, bo za tydzień wyjeżdżam na całe 4 tyg. ... I znów będę nie na bieżąco...

Offline

 

#8 2006-04-22 23:42:16

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Warto spróbować. Niektórzy z Was może sobie przypominają jak to ok. 2000/2001 zrobiliśmy już taką akcję i faktycznie po kilku miesiącach (2001) telewizja zrobiła 2 emisje. Co prawda w lekko beznadziejnych godzinach - w środku tygodnia, pierwsza ok. 10-11, a druga ok. 16 - ale fakt jest faktem, posłuchali sugestii widzów.

Aaa... to wy maczaliscie w tym palce. A ja tu sie zastanawialam. Fakt, ze nie widzialam ani pol minuty z emitowanych wtedy odcinkow, bo albo bylam w szkole (emisja pierwsza), albo trafialabym na koncowke po powrocie (emisja druga) o czym zawsze przypominalam sobie po fakcie wieczorem. Ale czemu nie, ja sie teraz chetnie przylacze do akcji!

Offline

 

#9 2006-06-24 15:18:06

angelo
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

ja dzieki tej emisji w 2001 zobaczylam pierwszy raz DiU big_smile a ze moim pragnieniem byla zawsze powtorka serialu tez dorzucilam glosa w tym celu lol moze poskutkuje i powtorza ... kiedys! big_smile

big_smile big_smile ale dzieki temu odkrylam te strone co mnie bardzo cieszy big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#10 2006-07-01 19:44:26

mara7
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Wysłałam do nich pełno próśb z prosbą o puszczenie P&P wręcz ich błagałam... big_smile Jejć,ma nadzieje że sie uda...

Offline

 

#11 2006-07-01 22:36:06

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

To może jeszcze raz Każdy z nas jutro wyśle po kilka wiadomośći to może nareszcie ich olśni :!:

Offline

 

#12 2006-07-02 15:08:31

mara7
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

No to ja to zrobie i niech jeszcze pare osób-trzeba ich prześladowac z tym pomysłem dopóki nie puszczą 8)

Offline

 

#13 2006-07-04 11:08:14

Dione
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Tylko, czy ta nasza telewizja posłucha :?: Jak ich znam, to o ile wyemitują, to w nieludzkiej porze roll


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#14 2006-07-04 16:53:34

elbereth
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Dołączam się do akcji! Jak zostaną zasypani prośbami, to może dla świętego spokoju puszczą "Dumę...". :-)

Ale tak sobie myślę... może by zamieścić jakieś ogłoszenie o tej akcji na stronie głównej? W końcu nie wszyscy wchodzą na forum... (Sama bym to zrobiła, ale się na tym nie znam za bardzo. :-) )


Żona: Dlaczego zostawiłeś mnie samą? Widać kochasz swojego przyjaciela bardziej ode mnie...
Mąż: Ależ skąd! Gdybyście oboje tonęli w rzece, ratowałbym Ciebie!
Żona: Naprawdę?
Mąż: Oczywiście! Jesteś dwa razy lżejsza! big_smile

Offline

 

#15 2006-07-05 10:12:00

Dione
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

big_smile big_smile big_smile big_smile To może Vasco zamieści jakieś śliczne ogłoszonko lol lol lol


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#16 2006-07-13 12:13:40

Irish
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

To świetny pomysł z tą telewizją. :idea: Oczywiście przyłączyłam sie do akcji. big_smile i niecierpliwie czekam na jej rezultat.

Offline

 

#17 2006-07-14 13:03:37

Vasco
Administrator

Re: a może by tak...

Zanim się za to zabiorę, pozwólcie, że skontaktuje się z kolegą (z telewizji!) i dowiem się, czy oni te prośby biorą poważnie, czy to wielki pic. Bo szkoda się organizować, a potem się okaże, że nikt tego nie przeczyta.

Inna sprawa, że większość ma ten film w jakiejś formie i czy jest sens oglądać to z lektorem i w fullscreenie w tv?

Offline

 

#18 2006-07-14 13:07:08

Dione
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Są przecież tacy, którzy preferują filmy w TV. Np. moja mama, która ma niezwykłą wprost awersję do oglądania filmów na komputerze i do tego jeszcze z płyty roll


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#19 2006-07-14 13:13:46

Vasco
Administrator

Re: a może by tak...

No w sumie tak. Komputer mam podłączony do tv od ładnych paru lat, więc nie pomyślałem (=zapomniałem już), że można oglądać albo na tv albo na kompie.

Offline

 

#20 2006-07-14 13:15:57

Dione
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

No cóż bywają konserwatywni i "konserwatywni inaczej" :twisted:


Mój chłopak się właśnie ożenił....

Offline

 

#21 2006-07-14 19:06:36

Areliee
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

Ja też napisałam big_smile

Ciekawe swojÄ… drogÄ…, czy to coÅ› da...

Offline

 

#22 2006-08-04 23:46:10

lemonick
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

rany. kompletnie nie wiedziałam co napisać. smile czułam się, jakbym zgłaszała conajmniej jakąś propozycję do rządu. na serio. wink ale mam nadzieję, że jeśli zamęczymy TVP wink to puszczą. może jeszcze w wakacje? nie zniosłabym, gdyby DiU puszczali w poniedziałki o 10..... :evil:


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

#23 2006-08-11 15:14:41

lemonick
U¿ytkownik

Re: a może by tak...

czy mi się zdaje, czy TVP nas olało? mają czas do końca wakacji. jeśli nie puszczą DiU to naślę na nich rodzinę mojej koleżanki z Izraela smile


-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jesteÅ›, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB