Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#226 2006-05-13 18:04:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

To chyba nie jest kwestia szczęscia, czy nieszczęścia.
Nie wiedziałam, ze kiedykolwiek będę to mówić: Dla mnie tez big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#227 2006-05-13 19:06:28

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Dla czesci forumowiczek jedyny Darcy to Mateusz big_smile

na cale szczescie nie dla wszystkich big_smile naturalnie dla mnie Darym jest juz na zawsze CF.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Darcy to CF. Mateuszkowi dziękujemy big_smile

Offline

 

#228 2006-05-15 14:04:46

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Oj dziewczyny nie bądźmy takie okrytne. Ja również uważam,że Colina nikt nie pobije,ale Mateusz nie był taki zły.

Offline

 

#229 2006-05-15 19:32:20

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Teledysk z DiU 95 do ściągnięcia (mam nadz., ze jeszcze go tu nie było). Piosenka ta sama, co w teledysku do S&N i DiU05.

Ściąga się dość długo, ale wg mnie warto:

http://www.stykera.com/wallpapers/music … scvids.htm

pozdr. monika

ps. trzeba kilknąć na zdjęcie (ostatnie na dole) i potem już wiadomo.

m.


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#230 2006-05-16 13:37:56

Kika
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

dzięki Moniko.... właśnie ściągam...


gg 2775021

Offline

 

#231 2006-05-16 14:02:05

Kika
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

bardzo fajny teledysk.... tym bardziej że jestem na świeżo po kolejnym seansie z P&P A.D. 1995....

mógłby być tylko inny podkład, bo ta muzyka była już chyba w teledysku N&S - P&P i z nim mi się kojarzy.... no ale cóż...


gg 2775021

Offline

 

#232 2006-05-16 21:12:53

Narya
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Moniczko świetna rzecz big_smile Tylko trochę słaba ostrość u mnie :? Ale poza tym miodzio. Polubiłam ten kawałek z wcześniejszego klipu i tu też bardzo pasuje.

Offline

 

#233 2006-05-16 21:31:21

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

ja tez właśnie ściągam.Dziękuję Moniczko wink

Offline

 

#234 2006-06-19 16:12:09

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Hej już od najmłodszych lat lubiłam filmy na podstawie książek Jane Austen jako mała dziewczynka zakradałam się do pokoju gdzie był telewizor i nie słuchając mamy ogląałam DiU.Ale dopiero od pół roku jestem jej prawdziwą fanką. Oglądałam nową Dume ale niestety nie pamiętam tej z 1995 dopiero jutro kupię ją sobie z gazetą. Czy możecie mi coś opowiedzieć bo już nie mogę się doczekać, o co chodzi z tą mokrą koszulą i czy jest finałowy pocałunek?

Offline

 

#235 2006-06-19 19:03:08

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

jest, w finale big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#236 2006-06-19 20:45:17

caroline
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Czy możecie mi coś opowiedzieć bo już nie mogę się doczekać, o co chodzi z tą mokrą koszulą i czy jest finałowy pocałunek?

Z koszulą to jest tak, że nie wszyscy się tą sceną tak szaleńczo zachwycają big_smile Najlepiej dać się zaskoczyć wink

Offline

 

#237 2006-06-19 23:28:51

angelo
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

nieee no scena jest slodka ... lol

Offline

 

#238 2006-06-26 16:20:03

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Już jutro 4i5 część Dumy i Uprzedzenia. Nareszcie dowiem się o co chodzi z mokra koszulą. Tzn. dlaczego ma mokrą koszulę to już wiem. Tak strasznie nie mogłam się tego doczekać, że poszperałam trochę i już wiem. Na jednej stronie jest krótki filmik który pokazyje że Colin skacze do jeziora albo do stawu mniejsza z tym. I teraz nareszcie wiem czemu jest mokry, ale pojawia się następne pytanie po co tam skacze.

Offline

 

#239 2006-06-27 11:24:56

beju
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

ja też się nareszcie dowiem big_smile miałam wcześniej problem bo oglądałam wersję z 95 roku ale niestety bez odcinka w którym Colin pojawia się w mokrej koszuli big_smile tak więc jutro robie wcześnie pobudkę i biegnę do kiosku (tylko najpierw jakieś pieniądze trzeba skołować)

Offline

 

#240 2006-06-27 12:01:26

erka44
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Na oryginalnym dvd z tym filme jest pokazane kręcenie tej słynnej sceny,wygląda to baaardzo mało seksownie , ale zabawnie,pan Darcy się nic nie umoczył,niestety

Offline

 

#241 2006-06-27 13:55:11

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Niestety właśnie się dowiedziałam, że DiU będzie dopiero w czwartek. To straszne czekać jeszcze tyle czasu. Błagam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

Offline

 

#242 2006-06-27 14:36:29

Monika24
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Niestety właśnie się dowiedziałam, że DiU będzie dopiero w czwartek. To straszne czekać jeszcze tyle czasu. Błagam niech mi ktos napisze czemu Colin skacze do wody!?

Dla ochłody? big_smile A tak poważnie mówiąc Darcy wracał z podróży i chciał się odświeżyć kąpielą w stawie (tak sądzę). Swoją drogą bardzo elektryzująca scena, ale same zobaczycie wink


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#243 2006-06-27 15:06:22

Katarzyna
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

A więc chodzi tylko o to, chce się poprostu odświeżyć. sad Widziałam podobnie jak erka44 kręcenie tej sceny na jakiejs stronie z DiU. I po obejrzeniu tego materiału nie spodziewałam się że np. będzie skakał bo Lizzy się topi. Ale myślałam, że chociaż powód tego skoku jest trochę bardziej romantycznty. Niech mi chociaż ktoś powie czy ten skok widzi Elizabeth czy jest to scena zrobiona wyłącznie dla fanek Colina?

Offline

 

#244 2006-06-27 21:16:32

angelo
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

obawiam się że dla fanek Colina lol

Offline

 

#245 2006-06-27 21:30:41

angelo
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

a tak na poważnie zobaczysz całość i sama ocenisz, ja osobiście jak zobaczyłam 4 odcinek (w telewizji) to poprostu zwariowałam do 3 odcinka jakoś się trzymałam ale czwarty - ze słynną sceną to było szaleństwo do godz. 4 rano siedziałam i patrzyłam i już było po mnie

big_smile zresztą to jest nadal mój NAJ odcinek> ta przemiana uczuć P. Darcy i Lizzy i te sceny w Pemberley - Uwielbiam tongue tongue

Offline

 

#246 2006-06-27 21:54:09

erka44
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Dla mnie ta scena zawsze pozostawała w ścisłym w związku ze sceną,gdzie pan Darcy usiłuje zwalczyc swoje uczucie do Elżbiety m.in. intensywnie ćwicząc szermierkę,krzycząc "I`ll fight this feeling",i ta kąpiel ma ostudzić jego rozpalone zmysły,zresztą obydwie sceny następują chyba po sobie

Offline

 

#247 2006-06-28 14:21:24

Beata
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Darcy skacze do wody wyłącznie dla ochłody, a Elizabeth nie widzi tego(szkoda!). Natomiast widzi go w mokrej koszuli po wyjściu z wody nad stawem w Pemberley ( bardzo sexy).


Beata

Offline

 

#248 2006-06-28 20:50:18

agnes
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

Hej.
Witam wszystkich po raz pierwszy. Właśnie stałam się fanką P&P. Oglądałam ten serial o ile pamiętam 10 lat temu, kiedy był emitowany w polskiej jedynce. Potem miałam tylko raz styczność z niektórymi scenami z tego filmu. Przełączając bezmyślnie kanały, trafiłam na bodajże trzeci odcinek tego serialu, emitowanej w telewizji DUNA. Do tej pory nie wiem czy jest to węgierska, czy duńska telewizja czy jakaś inna. Nie zrażajac się, że nic nie rozumiem, oglądałam dalej serial. Oczywiście kupiłam ten film z Przyjaciółka, oglądnęłam go chyba z 10 razy, a przynajmniej niektóre ulubione sceny. Oczywiście głównie z panem Darcy. Nie widziałam filmu z 2005 roku, ale jak dla mnie Colin w tej roli jest jak najbardziej rewelacyjny. Jestem ciekawa, czy w może ktoś wie czy były w polskiej telewizji od tego pierwszego razu powtórki tego serialu, czy może ja nie zauważyłam tego.

Offline

 

#249 2006-06-28 21:32:41

beju
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

jesli bylo to jaa tez nie zauwazylam...

Offline

 

#250 2006-06-28 21:33:30

beju
U¿ytkownik

Re: Ekranizacja z Colinem Firthem i Jennifer Ehle

no a teraz czesc oficjalna ktora powinna sie znalesc w powitalni:
WItaJ!!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB