Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#176 2006-05-16 12:22:31

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Ja to jakaś ślepa jestem...Nie wyłapuję żadnych podobieństw...A wy cały czas. Ale masz rację Migotko. Coś mają tuatj podobnego.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#177 2006-05-16 14:59:17

Monika24
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Że podobny do Deepa, to tak wink Ale że do Blooma? W żadnym wypadku 8O


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#178 2006-05-16 22:56:53

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Bollywood

WracajÄ…c do tematu... :-)
Dziś na kółku teatralno-filmowym miałam robić teatr oświeceniowy, ale doszłam do wniosku, że nie ma sensu torturować uczestników takim czymś, gdy tak pięknie świeci słońce. Więc opowiedziałam o kinie bollywoodzkim, tematyce, konwencjach itd. - i puściłam "Czasem słońce...". Cóż, siedziałyśmy dodatkową godzinę i ledwie zdążyłam na autobus, bo nie mogłyśmy przestać oglądać :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#179 2006-05-16 23:19:47

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Należy Ci się nagroda Ambasady Indii w Polsce za krzewienie kultury hinduskiej wśród młodzieży.

Offline

 

#180 2006-05-16 23:29:55

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Należy Ci się nagroda Ambasady Indii w Polsce za krzewienie kultury hinduskiej wśród młodzieży.

lol lol
Eeee, ja ich po prostu zamęczam moimi pasjami - np. Jane Austen, N&S czy Bollywoodem właśnie. A oni mnie zarazili Potterem dla odmiany :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#181 2006-05-17 00:14:15

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

No, Gosiu! Moim zdaniem Hritrik powinien zatańczyć solówkę tylko dla Ciebie! Chciałabym miec w czasach szkolnych taką n auczycielkę big_smile. Z ciekawości: w jakim wieku masz te Twoje dzieci? Pewnie pisałaś, ale przeoczyłam. I czy chłopcy też oglądali bez protestów?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB