Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#201 2006-05-16 21:23:58

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Pani Beata ma bardzo szlachetny głos. I dźwięczny niczym dzwoneczek big_smile
Też ją bardzo lubię.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#202 2006-05-16 21:39:27

Agn
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Ja wprost uwielbiam muzykę filmową! (Muszę poszukać odpowiedniego tematu.)
Ale oprócz tego słucham wielu różnych rzeczy. By tak wymienić kilka: Damien Rice (chwała niech będzie reżyserowi Closer, gdyby nie ten film, nigdy bym nie usłyszała o Damienie), silverchair (australijski grunge, chociaż co płytę łagodnieją), ostatnio odkryłam Kanadyjczyków z Our Lady Peace. Uwielbiam słuchać tego, co wokalista czasem wyprawia ze swoim głosem. Mmmm...
Z polskich wykonawców cenię Kasię Kowalską, lubię Kayah, chociaż coraz bardziej głos i teksty, natomiast coraz słabiej warstwę czysto muzyczną. Ogólnie jednak nowinek polskich coś nie mogę słuchać. Drażnią mnie teksty. Wolę sobie posłuchać Niemena.


I'm teething on the answers you're saving
How are you going to make me understand
I'm dreaming while you're stealing babies
How are you going to help me sleep again

Offline

 

#203 2006-05-16 21:40:14

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Dziewczyny, a ja jeszcze dodam Anię Szałapak i Jacka Wójcickiego. Jak słyszę Modlitwę o wschodzie słońca, A my nie chcemy... Oczy tej małej, czy Grajmy panu, to takie mnie ciary idą

"Modlitwa..." i "Grajmy Panu" - obie piosenki są fantastyczne i wspaniałe!


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#204 2006-05-16 23:12:41

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Muzyka

A ja dodam jeszcze "Czas". Piosenkę którą śpiewa B.Rybotycka i G.Turnau. Zawsze mnie wzrusza.

Offline

 

#205 2006-05-16 23:42:42

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Muzyka


Gosiu my to się chyba jakoś telepatycznie porozumiewamy. Skąd ty wiesz, że ja też to lubię i słucham, a o Krakowie wypociłam mały kolaboracik w temacie krakowskim.

Zajrzę :-) A co do Krakowa - z 19 na 20 maja kolejna Noc Muzeów.


Mietek Szczesniak jest świetny i niech sobie mówią co chcą uważam, że jest to jeden z najciekawszcyh polskich wokalistów o pięknym głosie.

Zgadzam się, ma piękny głos, dzięki niemu mogę słuchać nawet "Dumki na dwa serca", chociaż Edyty nie lubię.

Piwnica... kiedyś wydawała mi się taka... monotonna. Ale to kiedyś :-) Nie znam dokładnie całej twórczości, ale są takie utworu Turnaua, Wójcickiego, Anny Szałapak i innych, które mnie powalają. Z piosenek "politycznych" (bo Aine wspominała o Jacku i "Ostatnim dzwonku", przypomniałam go sobie jakiś czas temu w TV i nadal robił wrażenie) - Kaczmarski! Może i "Mury" ograne i politycznie wykorzystane, ale jak oni brzmią w tercecie! A "Modlitwa o wschodzie słońca"? I inne, wiele innych...


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#206 2006-07-17 21:17:39

lady_kasiek
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Polecam zespół SKA-P ta muzyka każdego z dołka wyciągnie ja osobiscie obecnie słucham Urszul obudź we mnie Wenus oraz piosenek z filmu It must have been love(miodzio) i
i kojarzycie piosenkę końcową z Pearl Harbour There you`ll be a i jeszcze Ti amor

Polecam tezmuzyke zespołu happysad


GRITARÄ‚? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

Offline

 

#207 2006-07-19 14:55:31

Gandzia
U¿ytkownik

Re: Muzyka

Sinead O'Connor - nothing compares 2U i James Blunt : ) a ostatnio chodzi za mną piosenka Edyty Górniak - nie proszę o więcej roll


Richard Armitage chodzący ideał.

gg 8006519

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB