Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#101 2006-05-09 15:00:08

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Tak big_smile Zawsze pojawiali się faceci i grali na skrzypcach wink Sympatyczny film, ale oczywiście nie obyło się bez "dramatycznych" momentów, jak odejście z domu.

Offline

 

#102 2006-05-09 15:58:51

aragonte
U¿ytkownik

Re: Bollywood


Caitriono, a "Jestem przy tobie" widziałaś? Albo "Bride and prejudice"? Bo jakby co, to mam 8)

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widziałam, ale "Jestem przy tobie" nie, więc może wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

A ten nowy filmik o jutro coś tam widziałam, ale nie nabyłam jeszcze... Poczekam, aż będzie bliżej pensji chyba wink

Offline

 

#103 2006-05-09 18:36:59

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood

O, jak ja lubie to forum! wink
"Bride..." widziałam, ale "Jestem przy tobie" nie, więc może wymiana maili? big_smile

Jassssne big_smile aragonte@autograf.pl

Juz piszÄ™! wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#104 2006-05-09 19:33:37

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Nie mogę darować temu młodszemu (na L., nie pamiętam imienia) że pod koniec filmu ściął włosy. A tak mu było ładnie sad

Offline

 

#105 2006-05-09 19:59:43

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Migotka, a na tym pierwszym to kto? Hrithik Roshan?


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#106 2006-05-09 20:56:01

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Hritrika można poznać bezbłędnie po przeroście muskulatury. Kiedy zobaczyłam jego fotki z Czasem słońce, skojarzył mi się z Pluszczenką i tym jego popisowym numerem z pokazów.

Offline

 

#107 2006-05-09 21:10:26

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Hritrika można poznać bezbłędnie po przeroście muskulatury. Kiedy zobaczyłam jego fotki z Czasem słońce, skojarzył mi się z Pluszczenką i tym jego popisowym numerem z pokazów.

A tak!! Hehe, dobre lol


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#108 2006-05-09 21:42:01

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Hritrika można poznać bezbłędnie po przeroście muskulatury. Kiedy zobaczyłam jego fotki z Czasem słońce, skojarzył mi się z Pluszczenką i tym jego popisowym numerem z pokazów.

Fakt, przerośniętą ma, to nie moj typ, ale Hrithik jest tak porażająco piękny, że nie dziwię się, że go w Indiach za boga uważają. Taki perfekcyjny nadczłowiek :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#109 2006-05-09 22:11:41

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Miałam takie momenty w K3G, że kiedy H. tańczył, zastanawiałm się tylko ile on ma centymertów nóg. Modelka by się nie powstydziła. Tylko ramiona rozdął sobie przesadnie.

Offline

 

#110 2006-05-09 23:37:43

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Miałam takie momenty w K3G, że kiedy H. tańczył, zastanawiałm się tylko ile on ma centymertów nóg. Modelka by się nie powstydziła. Tylko ramiona rozdął sobie przesadnie.

A tańczy cudnie! Zresztą oni tam wszyscy. A Hrithik to jeszcze śpiewa, na koncerty jeździ do USA i GB, a Hinduski wariują ;-)
Co do rewelacyjnych scen z "Jestem przy tobie", to oprócz sekwencji walki na platformie (jak z jakiejś gry komputerowej, genialnie zrobiona!) uwielbiam scenę na balu, kiedy major Ram Sharma w zwolnionym tempie rzuca się na podłogę, a potem rzuca się i sunie na kolanach (z zakrętem!) przed partnerkę :-) I scenę, w której strzela do terrorysty przez sari dziewczyny (pomiędzy jej nogami - jakie oko, Bond wysiada :-))


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#111 2006-05-10 00:00:33

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Oni tam wszyscy mają takie figury, tak świetnie tańczą, i są tak wyćwiczeni że aż szczęka opada. A co do Hrithika... Cóż, ma te mięśnie, ale akurat u niego jakoś mi to nie przeszkadza smile

Offline

 

#112 2006-05-10 11:23:38

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Ja te mięśnie i te przezroczyste koszule też mogę oglądać ale tylko w indyjskich produkcjach



Wiecie, ja tego u siebie nie mogę pojąć: normalnie mam duże wyczulenie na kicz i obciach, wolę zawsze za mało niż za dużo i zmysł ironii działa u mnie w stopniu wysokim. Tymczasem w bollywood lampka się nie zapala, albo zapala się średnio o 50% rzadziej. Oglądałam wczoraj z zapartym tchem scenę "wet sari" z Kuch Kuch Hota Hai: SRK w przezroczystej i rozpiętej koszuli (ach, jak ja marzę, żeby tylko raz połozyć mu rękę na sercu, tak jak Naina w "Gdyby jutra nie było" wink ), Kajol w przecudnym czerwonym sari, oboje mokrzy, wokół ciemności, seans dotykania się, zaplatania rąk, wpatrywania się w siebie i gładzenia po szyi i twarzy - normalnie nie wyłabym ze śmiechu. Wczoraj przewinęłam sobie ze trzy razy.
No przepraszam, jeszcze w jednym przypadku toleruję: kiedy podobne rzeczy robi Upiór-Gerard (Miłosz, to dla Ciebie lol )

Offline

 

#113 2006-05-10 13:02:50

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

I w ogóle, GosiuJ, stwierdzam jednak, że erotyzm sugerowany, a nie pokazywany jest strrasznie gorący. Scenę, w której Kajol przesuwa palcami po mokrej twarzy Sharuka, coraz niżej, od brwi po brodę, z małym przystankiem na ustach zgłaszam do plebiscytu na najbardziej motylkowy bollywoodzki "moment". Na drugim miejscu: bransoletki z K3G.

Offline

 

#114 2006-05-10 13:41:57

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Bollywood

W majowym numerze "Filmu" jest duży artykuł na temat Bollywood i recenzja filmu "Gdyby jutra nie było", który to film uzyskał wśród dosyć ostrych krytyków tego czasopisma aż 4 gwiazdki na 6 możliwych.

Napisano m.in. "Bollywoodzkie emocje są silniejsze niż europejskie wzruszenia. Na tym polega sukces kina z Indii".

Offline

 

#115 2006-05-10 13:56:00

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Hehe, zgadzam się. Ja też nie lubię kiczu, i takich strasznie "emocjonalnych" sytuacji w filmach. Jednak w tych z Bollywood jakoś one mnie nie rażą. To w końcu wreszcie coś innego po tym do czego przyzwyczaiły nas amerykańskie produkcje.

Offline

 

#116 2006-05-10 14:30:25

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Dzięki Kaziutko za namiar na FILM! Od jakiegoś czasu go przestałam kupować, ale zrobię wyjątek.
Przy okazji: w smile czoraj byłam na Jasminum (polecem!!) - przeor "pachnącego" klasztoru był pasjonatem kina i kładł sie do łóżka z egzemplarzem FILMU (na okładce Lord Vader). Było to przekomiczne.

Offline

 

#117 2006-05-10 14:40:26

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Czytałam wiele dobrego na temat filmu "Jasminum" i mam zamiar sie wybrać, chociaż (o dziwo) dostał od "Filmu" tylko 3 gwiazdki.

Offline

 

#118 2006-05-10 15:43:34

aragonte
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Hrithik? big_smile czy te oooczyyy mooogąąą kłaaaaamaaaać? 8)

Offline

 

#119 2006-05-10 15:47:39

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Chybaaaaa nieeeeeeee

O rany, te oczy są :oops: najpiękniejsze na świecie, w życiu czegoś takiego nie widziałam.
Jasminum ogląda się świetnie, a krytyka niech sobie mówi co chce. Zachęcam naprawdę i szczerze - rzecz jest o miłości, zapachach i świętości, melodie Koniecznego nucone przez małą dziewczynkę ("pim-pim-pim"), trochę śmiesznie, trochę smutno, troche tajemniczo - czegóż chcieć więcej? Do kompletu Gajos, Linda, Ferency, Globisz i mały elf smile

Offline

 

#120 2006-05-10 16:23:40

aragonte
U¿ytkownik

Re: Bollywood


nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi się oczy u facetów

mnie też...a oczy Hrithika...ŚLICZNE!

Sanjana, czy Twoim zdaniem tamte oczęta (oczęta solo) Hrithika były właśnie, czy nie? Bo zdaje mi się, ze tak, ale pewności nie mam...

Offline

 

#121 2006-05-10 17:40:59

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Bollywood

a to jest TEN z motoru (patrz strona wczesniej)
JOHN ABRAHAM
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/12122-2-b.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/10001/26sd8.jpg
http://www.bollywoodworld.ca/bwgallery/albums/userpics/normal_movgal2272.jpg

No i w końcu ktoś w miare strawialny!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#122 2006-05-10 18:50:11

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Bollywood


nie wiem dlaczego zawsze podobaja mi się oczy u facetów, moja kumpela zwraca uwagę na buty (sic) a inna na dłonie

A moim fetyszem są brwi, stopy i dłonie big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#123 2006-05-10 20:11:38

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood


JOHN ABRAHAM

A ten pan to kto? Ale jakoÅ› tak mniej ciekawy jest...

A te oczęta! O mamo! No cudeńko po prostu!
Ja patrzÄ™ na: 1 oczy 2 wzrost wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#124 2006-05-10 20:26:18

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Taram taram, ogłaszam, kupcie FILM!!
W majowym numerze nie tylko fajna recenzja "Gdyby jutra nie była", ale jeszcze artykuł o przyjęciu bollywood w Polsce, namiary na ludzi, strony www, imprezy, troche analizy zjawiska. Polecam, nie jesteśmy same w tym zimnym świecie big_smile

Offline

 

#125 2006-05-10 20:29:16

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Pan od motoru też ma oczy- jak migdały. Ale nie znam człowieka.
Moja część - fetysz na którą zwracam uwagę u każdego mężczyzny to głos. No i te odwieczne oczy, ale w realu niewielu jest takich z pięknymi.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB