Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-08-10 20:06:01

Julianna
U¿ytkownik

Colin w "Hope Springs"

Czy ktoś oglądał film "Hope Springs" (polski tytuł: Miasto nadziei) w którym gra Colin? Słyszałam, że to dość dobra romantyczna komedia, gdzie bohater grany przez słodkiego Colina zostaje porzucony przez swoją narzeczoną (ta zdradza go z innym). Chcąc wyleczyć się z tej miłości i uniezależnić emocjonalnie od kobiety, która tak wzgardziła jego uczuciami, wyjeżdża do niewielkiego miasta i tam spotyka kobietę zgoła inną niż ta, którą kochał do tej pory. Taka mniej więcej jest recenzja tego filmu. A jak Wy go oceniacie? Czy warto ten film kupić? A może ktoś go ma i mógłby przegrać? Proszę o opinie i pozdrawiam.


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#2 2005-08-21 07:38:41

Anonymous
Go¶æ

Re: Colin w "Hope Springs"

Czesc - tu kolejna wieloletnia wielbicielka Colina, po raz pierwszy na tym forum. Widzialam "Hope Springs" w orginale i... podobalo mi sie ale na kolana mnie nie powalilo. Nie jest to film do ktorego chcialabym powracac wiele razy, rozkoszowac sie ogladaniem pewnych scen po wielokroc itd. Mysle, ze jesli mozesz to wypozycz go sobie zanim zdecydujesz sie na kupno.
Pozdrawiam

Luisa

 

#3 2005-09-02 21:37:04

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Nie wiedzialam czy zaczynac nowy watek, ale zdecydowalam sie ze temat tak malutki, ze lepiej podczepic pod inny z Colinem
Czy widzial ktoś fragment, albo parodie Benny Hilla (chyba) i programu historycznego, gdzie Colin udajac amerykański (chyba big_smile) akcent udaje Liama Neesona?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#4 2005-09-03 10:27:01

moniczek
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Nie widziałam, ale chętnie bym to zrobiłą. Gdzie to można obejrzeć??

Offline

 

#5 2005-09-03 16:03:09

dorotka
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

"Hope Springs" widziałam, takie sobie, choć każda fanka powinna zobaczyć wink
Co do tego drugiego - też bym obejrzała, jaki tytuł?


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#6 2005-09-03 20:54:03

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Takie cus kiedyś widziałam. Śliczne big_smilebig_smile Nosi tytuł "Saturday Night Live - Colin Firth- Passion of the Christ vs. Benny Hill", ale że nie ma tam ani Hilla, a program jest parodią programu na licencji "Atlantide" - efekt jest naprawdę niezły. Colin z nażelowanymi włosami, zaczesanymi do tyłu (chociaż bez ulizania) sili się na

Ostatnio edytowany przez AineNiRigani (2008-09-30 01:38:46)


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#7 2005-09-04 09:38:54

caroline
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Dla posiadaczek emula i podobnych podaję link, dostępnośc jest tragiczna, ale może wespół wzespół... :-)

ed2k://|file|Saturday%20Night%20Live%20-%20Colin%20Firth-%20Passion%20of%20the%20Christ%20vs.%20Benny%20Hill.avi|23232512|D4EB7C45A18EB98C7AEDD6039E267929|/

Offline

 

#8 2005-09-10 14:45:25

demi
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

podpinam się pod ten temat z pytaniem:czy ktoś z was oglądał film z Colinem w roli głównej pod tytułem"Fever Pitch" polski tytuł to zdaje się "Miłośc kibica". Polecam, nie jest to kino najwyżeszych lotów, nawet dokładnie nie wiem do jakiego gatunku to zaliczyć, chyba dramat, nie wiem co pisze na specjalistycznych stronach, w kazdym razie polecam, rola Colina to nauczyciel angielskiego którego jedynym celem w życiu jest oglądac mecze swojej ukochanej drużyny piłkarskiej jaką jest Arsenal Londyn big_smile
ostrzegam że dla kogoś kto nie lubi piłki nożnej ten film może byc irytujący pomimo boskiego Colina, bo rzeczywiście fanatyzm kibiców piłkarskich jest sam w sobie arcyciekawym zjawiskiem
ale Colin w rozczochranej fryzurce jest słodki jak zawsze

Offline

 

#9 2005-09-12 10:22:42

fringilla
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Ja oglądałam i podobał mi się, na kolana nie powalił, ale był mi bliski. Mój mąz też jest typem fanatyka, może nie piłki i może nie do tego stopnia, ale zdecydowanie rozumiałam co przeżywa bohaterka.
To film na podstawie książki Nicka Hornby'ego, którego ja bardzo lubię, on sam napisał do niego scenariusz i to od razu widać, film jest po prostu w klimacie Hornby'ego..
Wyświetlają go od czasu do czasu na kanale Europa, Europa, był chyba w ostatnim tygodniu, jeśli ktoś chce zobaczyć, musi śledzić program tej stacji.
No a Colin z tÄ… czuprynÄ… jest boski!


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#10 2005-09-12 11:27:57

demi
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

No ja go właśnie na kanale Europa Europa dorwałam, rzeczywiście pokazuje on bardzo dobrze co przyżywa kibic piłkarski, wiem, bo sama nim jestem choć nie w takim stopniu big_smile

Offline

 

#11 2005-09-15 13:25:14

Aga85
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

A czy ktoś nagrał może ten film na kasetę albo ma go na płycie? Mówie tutaj o "Miłości kibica". Ja niestety nie mam programu 'Europa, Europa', więc nawet jeśli ten film jeszcze poleci, to i tak nie będę mogła go obejrzec :cry:
Natomiast jeśli ktoś chce "Miasto nadziei" z Colinem, to mam na DVD i moge przegrac wink

Offline

 

#12 2005-09-15 13:29:50

fringilla
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Jak następnym razem bęzie leciał mogą Ci nagrać. Tylko przeglądaj program TV, bo ja mogę przegapic.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#13 2005-09-15 13:47:45

Aga85
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Dzięki wink Będę przeglądac big_smile

Offline

 

#14 2005-10-03 10:13:00

agnes_13
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Dziewczyny!! A może założymy małe kółko samopomocowe. Może raczej w dziale OGłOSZENIA żeby Książę Regent się nie wkurzył wink

Gdyby ktos miał HBO, HBO@ lub inne kanały z filmami gdzie pokazują naszego CF to mógłby nagrać i przekazać wielbicielkom.....
Co wy na to???

Co do Hope Sprins Wczoraj leciał na HBO. Faktycznie nie był powalający (np jak Dziewczyna z perłą ) ale przyjemny dla oka i CF chodził BEZ BIELIZNY!!! wink :oops:


Agnes

Offline

 

#15 2005-10-03 19:11:18

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Rzeczywiście hope Springs nie powala (jestem na świeżo big_smile), chociaż nie tyle przez braki w scenariuszu. Przyznam, ze ten mi się nawet podobał. Zwłaszcza humor sytuacyjny. Ale brakowało tego napięcia, tego czegoś, że z bijącym sercem czeka się, aż powierdzą te DWA SłOWA big_smile
A tutaj to było takie letniawe. Chociaż sama końcówka strasznie mi się podobała big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#16 2005-10-04 11:01:02

agnes_13
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

fringilla: Jak następnym razem bęzie leciał mogą Ci nagrać. Tylko przeglądaj program TV, bo ja mogę przegapic.

Ja też będę smile
informuję że 07 X o 19.00 w HBO leci kolejny film z CF
Można liczyć na Ciebie???


Agnes

Offline

 

#17 2005-10-04 11:21:08

gotka
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

Pomysł z kółkiem samopomocowym jest bomba :-)
Ja bardzo chetnie sie przyłączę. Mogę nagrywać na VHS lub DVD. Problem jest tylko taki, że nie mam ani HBO ani CYFRY + (tych kanałów dodatkowo płatnych) sad

Offline

 

#18 2005-10-04 14:30:32

fringilla
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

No niestety, jeśli chodzi o C+ i HBO to nie mozna na mnie liczyć sad Nie mam tych programów. Natomiast jesli chodzi o Fever Pitch na kanale Europa Europa to jestem do dyspozycji.


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#19 2005-10-04 23:11:21

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Colin w "Hope Springs"

A ja dodam tylko, że Hope Springs będzie:
6 października, godz. 15:45 HBO
12 października, godz. 13:15 HBO2
15 października, godz. 10:05 HBO
18 października, godz. 10:25 HBO2


A 21 października o 21:40 na CANAL+ FILM będzie "Dziewczyna z perłą"

Niestety nie mam ani jednego ani drugiego. Jak również możliwości nagrania (w jakiejkolwiek fofmie). Wiszę w prózni big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB