Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-05-08 11:59:07

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Ten aktor jest PIĘKNY!!! lol

Offline

 

#52 2006-05-08 12:06:47

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Zaraz nam Alison wygarnie o męskiej urodzie!
big_smile
Mnie się podoba w tych aktorach i aktorkach, że niezależnie od walorów urody, są jeszcze świetnie "utrzymani" - widać, że dbaja o swoje ciała jako o warsztaty pracy. Przekłada sie to potem na efekt końcowy.

Offline

 

#53 2006-05-08 12:09:33

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Muszą o siebie dbać, przecież wystarczy obejrzeć ich taniec... Ach, marzenie. Chciałabym obejrzeć film "Yadein..." z tym aktorem, szkoda że nie ma jak go dostać sad
Mam podobny typ urody. Brunet, jasne oczy... No i u mnie koniecznie długie włosy big_smile

Offline

 

#54 2006-05-08 12:12:00

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Juz to pisałam, ale powtórzę. Panowie-ciasteczka.

Offline

 

#55 2006-05-08 12:16:41

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Oj tak... Mogę mu darować to że nie ma jasnych oczu. Chociaż byłam pewna że ma zielone 8O

Offline

 

#56 2006-05-08 12:21:24

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Ma jasne! Oglądałam wczoraj K3G, więc wiem na pewno: brązowe, ale takie jak orzechy laskowe - jasne i bardzo rozświetlone od środka. Można się w nich zatopić, jak się juz raz zacznie wpatrywać.

Offline

 

#57 2006-05-08 12:23:22

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

No to co, bierzemy siÄ™ za niego? wink

Offline

 

#58 2006-05-08 12:24:16

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Za duża konkurencja! 30.000 walentynek!!

Offline

 

#59 2006-05-08 12:27:08

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

No nie no, nie wierzę! Niech będzie i 100.000, bo przecież nie wątpię że jesteśmy piękniejsze/wspanialsze/mądrzejsze od całej reszty wink

Offline

 

#60 2006-05-08 12:28:11

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Mi SRK jakoÅ› nie za bardzo siÄ™ podoba... Aktorem jest naprawdÄ™ dobrym, ale co do urody... Ma jakoÅ› zbyt grube rysy twarzy 8O

Offline

 

#61 2006-05-08 12:29:51

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

SRK to mój typ.
Może nie taki piękny,ale za to ma taki uśmiech, na który ja się zawsze łapię: taki a la Linda Bogusław, z kącikami ust w dól. Poza tym ma poczucie humoru, na swój temat tez.

Offline

 

#62 2006-05-08 12:41:56

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Bollywood

A ja mam kolegÄ™ bardzo, bardzo do niego podobnego.
Niestety już zajęty, albo stety bo trochę mało komunikatywny.

Offline

 

#63 2006-05-08 12:44:47

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

No więc mówiłam, to tylko w Indiach potrafią to wszystko połaczyc w jedno. Ale mieszanka wyszła piorunująca, uprzedzam!

Offline

 

#64 2006-05-08 12:47:44

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

No faktycznie, mieszanka ciekawa...

Offline

 

#65 2006-05-08 12:52:12

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

A propos konfliktów, to film, który kręcono m.in na Kasprowym, tez o nich mówił. Fanaa oznacza podobno "unicestwienie". nasze Tatry udawały Kaszmir
http://www.filmweb.pl/Film?id=266331

Kajol biedna tańczyła w sari przy tych naszych trzaskających mrozach.

Offline

 

#66 2006-05-08 12:56:33

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Wczoraj w radiu BIS była cała audycja o Bollywood. Ciekawie było jej posłuchać, mówili właśnie o tym filmie "Fanaa", i tych starszych produkcjach. I dodatkowo było oczywiście dużo muzyki smile

Offline

 

#67 2006-05-08 13:12:38

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Nie no Migotka, tyle Hrithik Roshana na jeden raz? Przecie ja tu zaraz z wrażenia padnę wink tongue
Kaziuta, pewnie że to takie ciasteczka, ale jak każde ciasteczko są tacy słodccy... Mniam!!
Musze zobaczyc te dwa filmy: "Jestem przy tobie" i "Gdyby juta nie było". Koniecznie!

Mój pzyjaciel był w Indiach przez prawie rok i "trochę" pozwiedzał ten kraj. Opowiadał że jak do jakiegoś malusieńkiego miasteczka przyjeżdża kino raz na długi czas to przez kilka dni wszystko w okolicy jest zamknięte, ludzie praktycznie nie pracują tylko siedzą w wielkim namiocie i oglądają filmy. Taki kilkudniowy maraton wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#68 2006-05-08 13:13:59

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Tam właśnie podobno kino jest największą rozrywką, a aktorzy traktowani jak bóstwa... smile

Offline

 

#69 2006-05-08 13:39:25

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Bilety sa bardzo tanie, ot i tajemnica sukcesu. Można zapomnieć o nie najweselszej rzeczywistości idąc do kina, a nie kupując puszkę piwa. I to mi się bardzo podoba. No i można popatrzec na piękne kobiety, którym od czasu do czasu moczą sari.
Był kiedys w naszej TV fantastyczny dokument "Kiniarz z Kalkuty" o takim właśnie obazdowym kinie. Oglądałam wtedy po raz pierwszy to, o czym piszecie: Ekran z przescieradła wywieszony pomiędzy drzewami i cała wieś przed tym ekranem, wpatrzona bez tchu. Nie do uwierzenia.

Offline

 

#70 2006-05-08 13:48:12

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

U nas też by cos takiego sie przydało... Bo niestety u nas puszka piwa wygrywa z kinem. Pewnie tak jak piszesz Trzykrotko, duży wpływ na to ma cena. Niestety bilety do kina nie należą u nas do najtańszych sad

Offline

 

#71 2006-05-08 13:52:34

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Podobno swój sukces kino bollywoodzkie zawdzięcza tez temu, że w warunkach hinduskich jest ono niebywale erotyczne. big_smile A my wychwalamy te filmy za to, że obywaja się bez scen łóżkowych i nawet bez pocałunków!
Erotyzm ten manifestuje się w scenach tanecznych, zwłaszcza oczywiście w duetach miłosnych. Substytutem najazdów na kominek są takie obrazki jak ten pod piramidami w Czasem słońce: Kajol w zwiewnym sari, SRK w przezroczystej, rozpiętej koszuli przytulają się, ocieraja o siebie, głaszczą, przeginają, rzucają sobie powłóczyste spojrzenia. Oczywiście dla nas to komicznie wygląda - to wyginanie partnerki w łuk na przykład, ale coś w tym jest, w tych "tematach zastępczych". Pamiętacie scenę z bransoletkami na targu w Czase słońce...? Tę, w której Sharuk, trzymając Kajol za rękę nakłada bransoletki, mówi i uczuciach i pyta po każdym zdaniu - bolało? No, motyle, stado motyli! lol

Offline

 

#72 2006-05-08 13:57:13

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Tak, tu też masz rację smile Mi sie to właśnie bardzo podoba, w produkcjach do których jesteśmy przyzwyczajeni "wszystko jest na wierzchu". Jak wyznają sobie miłość, to od razu zaczynają się całować (a nawet nie muszą być w sobie zakochani żeby się całować), potem obowiązkowo idą do łożka, i tyle wink Zero subtelności.

Offline

 

#73 2006-05-08 14:11:57

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Bollywood

W dodatku na Bollywood zachęcają, żebyśmy głosowali nogami na te filmy - czyli chodzili do kina, bo tylko pod tym warunkiem będą je sprowadzać!

Offline

 

#74 2006-05-08 14:23:30

Admete
U¿ytkownik

Re: Bollywood

Niestety nie ma jak gosować nogami, bo te filmy grają tylko w dużych miastach. U mnie grali tylko Czasem słońce, czasem deszcz....


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#75 2006-05-08 14:26:31

Reghina
U¿ytkownik

Re: Bollywood

W Krakowie "Gdyby jutra nie było" grają tylko w jednym, niedużym kinie. Także z ta promocją to chyba troche nie za bardzo jest...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB