Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-05-04 16:32:01

Alison
U¿ytkownik

Fajne filmy w gazetach!!!

Hej Dzieweczki!
Założyłam taki temat, żeby się tu informować jak się cóś ładnego ukaże, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przykład, ja dziś przypadeczkiem absolutnem odkryłam, że ze Światem kobiety można kupić moje ukochane "Śniadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dostałam je dopiero w szóstym kiosku, bo wszędzie słyszałam - "już nie ma", więc się spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" tyż świetny film do polecenia, tylko gazety nie pamiętam, ale chyba "Naj".


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#2 2006-05-04 16:39:01

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" tyż świetny film do polecenia, tylko gazety nie pamiętam, ale chyba "Naj".

To chyba "Na żywo" było... A film wart polecenia wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#3 2006-05-04 17:09:52

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Hej Dzieweczki!
Założyłam taki temat, żeby się tu informować jak się cóś ładnego ukaże, a nie wszystko jest odpowiednio rozreklamowane, ot na ten przykład, ja dziś przypadeczkiem absolutnem odkryłam, że ze Światem kobiety można kupić moje ukochane "Śniadanie u Tiffaniego" z Audrey Hepburn. Dostałam je dopiero w szóstym kiosku, bo wszędzie słyszałam - "już nie ma", więc się spieszcie jak kto podziwia Audrey jako i ja. Poza tym dla wielbicielek Johnnego Deppa jest jeszcze - "Co gryzie Gilberta Grape'a" tyż świetny film do polecenia, tylko gazety nie pamiętam, ale chyba "Naj".

Alison,
daruj, że troszkę obok tematu, ale jednak nie do końca smile:

http://tnij.pl/iu7

pozdr.
m.


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#4 2006-05-04 17:23:42

Monika24
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

To ja też trochę obok tematu wink
W Media Markt widziałam ostatnio za 5zł "Pani Dalloway", a już w supermarkecie w koszach kosztowała dwa razy tyle. W ogóle w Media M. można znaleźć sporo ciekawych filmów, o których telewizja dawno zapomniała


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#5 2006-05-04 18:42:22

Diana
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

W piątek wraz z Dziennikiem za 1.50 zł. można nabyć "Kill Bill" cz. II. Krwawe, bo krwawe, ale jakimś trafem robi na mnie duże wrażenie. 8O


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#6 2006-05-04 20:09:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

wpisuje sie zeby być na big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#7 2006-05-04 21:20:06

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Alison, a "Śniadanie u Tiffaniego" (też uwielbiam) to DVD czy VCD?

Offline

 

#8 2006-05-04 21:31:24

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

"Śniadanie..." - cudownie! Piękny film, choć spaścili zakończenie - ten amerykański obowiązkowy happy end. Ale Audrey Hepburn można oglądać bez końca i ciągle od nowa. W życiu nie widziałam piękniejszej kobiety. Wcielony wdzięk, czar, magia wielkich oczu, uśmiechu... Piękna osoba - ciałem i duszą. Kupię ten Świat kobiety - u mnie ZAWSZE są takie rzeczy.

Offline

 

#9 2006-05-04 22:15:07

Alison
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Alison, a "Śniadanie u Tiffaniego" (też uwielbiam) to DVD czy VCD?

VCD Kaziutko. Nie wiem czy stety czy nie-stety. (?)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#10 2006-05-04 22:59:44

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Trochę "niestety" bo na VCD już mam. Chciałam sobie polepszyć.
Trudno. Jak siÄ™ nie ma co siÄ™ lubi, to siÄ™ lubi co siÄ™ ma.

Offline

 

#11 2006-05-05 01:17:35

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

W Glamour jest film "książę i ja" wink

Offline

 

#12 2006-05-05 09:25:07

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Uch! I tego nie lubię! Gazety, których nie znoszę i nie kupowałabym mają najlepsze filmy. No, są wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzyńców, Kumple)

Offline

 

#13 2006-05-05 11:37:51

Alison
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Uch! I tego nie lubię! Gazety, których nie znoszę i nie kupowałabym mają najlepsze filmy. No, są wyjatki (bardzo chwalebny - Olivia, super Kontrolerzy, Inwazja barbarzyńców, Kumple)

No niestety, ja też te gazety najczęściej od razu wywalam, ale co tam, fajny film za dyszkę, można się poświęcić ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#14 2006-05-05 11:44:06

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Można, ale przy Glamour już mi ręka drży.

Offline

 

#15 2006-05-05 11:47:33

Diana
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Jeszcze nigdy nie kupiłam tej gazety na G. Nie warto?
Dziś zrobiłam sobie odciski latając z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty włożyłam, idiotka!


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#16 2006-05-05 11:49:10

Alison
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Można, ale przy Glamour już mi ręka drży.

No mnie też wstyd potem z taka gazetunią paradować, ale na szczęście noszę wielgachne torby, to od razu chowam smile . Kiedyś nawet chciałam pani w kiosku zaproponować żeby mi tylko te filmy dawała, a gazete sobie może drugi raz sprzedać, ale była jakaś niedzisiejszo uczciwa i nie chciała sad


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#17 2006-05-05 11:57:41

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyjaśnienia - jest typową gazetka dla pań, które maja mnóstwo pieniędzy i żadnych zainteresowań poza tym, żeby ładnie się ubierać i pięknie pachnieć. Drogie nic.

Offline

 

#18 2006-05-05 12:39:40

Admete
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

To ja w jakiejś gazecie o modzie za jedyne 4 zł widzialam w wtym tygodniu dziewczynę z Perłą. "Śniadanie..." chyba przegapiłam. :-(


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#19 2006-05-05 14:20:49

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!


Dziś zrobiłam sobie odciski latając z rana po kioskach w poszukiwaniu "Kill Billa". Nowe buty włożyłam, idiotka!

Zdobyłam część drugą. Nawet bez większych problemów wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#20 2006-05-05 14:26:50

Alison
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Hehe, nieuzyta kobieta.
Glamour - gwoli wyjaśnienia - jest typową gazetka dla pań, które maja mnóstwo pieniędzy i żadnych zainteresowań poza tym, żeby ładnie się ubierać i pięknie pachnieć. Drogie nic.

lol lol lol Wiesz co, po tej naszej rozmowie poszłam i kupiłam i przeżyłam, ale to co jest w środku... to przechodzi wszelką imaginację 8O
Najbardziej mi się podoba ostatnia strona jak jakiś przygłupek radzi co wolno a czego nie, jak się człowiek ubiera na biało, i jeszcze gdzieś tam oceniają kto się ładnie ubrał a kto brzydko i jest tam jedna panienka z jakiegoś zespołu co wygląda jak menel spod mostu i dostała TAK, ale fajnie ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#21 2006-05-05 15:03:23

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Nic dodać nic ująć. Nie mogę się przełamać, żeby to kupować, bo nawet tych 10 zł szkoda.

Offline

 

#22 2006-05-05 16:15:30

milosz
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Migotka - sorry na Galę to też mi szkoda. Siano takie a aspiracje mają takie jakby mieliby być periodykiem jakim :evil:

Po filmy chadzam na place - na stoiskach można kupić filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#23 2006-05-05 16:34:24

Narya
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Po filmy chadzam na place - na stoiskach można kupić filmy od 5 zeta bez durnej gazety ...

Robię tak samo big_smile I nawet tygodniowe opóźnienie -z jakim filmy się na placu pojawiają - mi nie przeszkadza. Wychodzi taniej i bez makulatury big_smile

Offline

 

#24 2006-05-05 17:03:46

Narya
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

Rozumiem - sama dopiero od niedawna mam dostęp do takiego placu. Ale już lepiej kupować z gazetą niż na allegeo. Tam więcej zapłaci się za przesyłkę, niż za film sad A tak to jeszcze ma się gazetkę - można na rozpałkę użyć big_smile Jak nie pieca, to chociaż ogniska wink

Offline

 

#25 2006-05-05 17:18:56

Alison
U¿ytkownik

Re: Fajne filmy w gazetach!!!

trzeba miec najpierw "TAKIE PLACE" , czasami nie ma wyjscia lub jest allegro

Na tych placach to się jednak nabija kieszeń piratom. Nie żebym była jakaś do bólu praworządna, ale jakoś tak wolę...legalnie. No chyba, że mi ktoś w prezencie cóś kopnie ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB