Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#301 2006-05-02 22:44:06

Gosia
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Tak, jakos wyszlo. wink
Ale moja tez ma szanse big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#302 2006-05-02 22:45:33

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Nie jakoś tylko sobie ta kwestyjka na wygraną zasłużyła! wink
No faktycznie ma szansÄ™.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#303 2006-05-02 22:45:57

izek
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

moja raczej nie, ale po przeczytaniu wątku nie miałam złudzeń

teraz przynajmniej mniej jest kwestii niedocenionych wink


gg 5425654

Offline

 

#304 2006-05-02 22:48:36

caroline
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

19 zarażonych. Czy nasze świeże ofiary, panny Radzionkowianki już głosowały? Tuż po powrocie do domu z polowania na pastorów i łowców posagów na przykład (Jak już zrobiły Coming home, znaczy się, hmm hmmm) wink

Offline

 

#305 2006-05-02 22:54:00

izek
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Caroline chylę czoła przed twoimi argumentami za ulubioną kwestią
to naprawdÄ™ przemawia
do mnie też przemówiło, tylko że "you're ill" było pierwsze (najzupełniej dosłownie big_smile )


gg 5425654

Offline

 

#306 2006-05-02 22:58:42

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Caroline chylę czoła przed twoimi argumentami za ulubioną kwestią
to naprawdÄ™ przemawia
do mnie też przemówiło, tylko że "you're ill" było pierwsze (najzupełniej dosłownie big_smile )

Izek, "You're ill" jest cudne, jak ostatnio oglądałam drugi odcinek, to sobie w kółko przewijałam te kwestię - jak on na nią patrzy w tej scenie!
Naprawdę ciężko wybrać tę jedną super-kwestię, kiedy taka konkurencja! Wobec większości wypowiedzi Thorntona trudno przejść obojętnie :oops:


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#307 2006-05-02 22:59:26

caroline
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Izku, tak naprawdę najchętniej zaznaczyłabym cały film. 'You're ill' też mi się ogromnie podobało, zwłaszcza to pochylenie głowy...
Lubię też scenki z Higginsem i "Comical animal", no sama widzisz...
Ten lobbing to trochę dla jaj wink Chociaż wszystkie argumenty są jak najbardziej na poważnie! Do urn siostry-pogibanki, do urn!

Offline

 

#308 2006-05-02 23:00:35

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

19 zarażonych. Czy nasze świeże ofiary, panny Radzionkowianki już głosowały? Tuż po powrocie do domu z polowania na pastorów i łowców posagów na przykład (Jak już zrobiły Coming home, znaczy się, hmm hmmm) wink

Caroline, uczciwie, uczciwie! ;-)
No właśnie, ciekawe, czy łowy na Collinsów się udały? Jak nie, to na pocieszenie koniecznie Mr Thornton zostaje (chociaż wiadomo, że z Collinsem w kwestii komplemencików przegra ;-))


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#309 2006-05-02 23:03:03

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Izku, tak naprawdę najchętniej zaznaczyłabym cały film. 'You're ill' też mi się ogromnie podobało, zwłaszcza to pochylenie głowy...
Lubię też scenki z Higginsem i "Comical animal", no sama widzisz...
Ten lobbing to trochę dla jaj wink Chociaż wszystkie argumenty są jak najbardziej na poważnie! Do urn siostry-pogibanki, do urn!

Siostry-pogibanki, o ja nie mogę! Przestańcie, właśnie się lekko spiłam żubrówką z sokiem i głupio rechoczę ;-) "A-ni-mal" jest genialne of course! Zresztą - RA/JT jest bogiem, co tu gadać!


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#310 2006-05-02 23:04:06

izek
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

GosiuJ wdzięczna Ci będe do grobowej deski żeś mnie z Thortonem zapoznała big_smile

nie gniewaj się za pytanie, ale przeczytałam, że stronkę gdzieś szykujesz? jak Ci idzie, może jakiejś pomocy potrzebujesz?


gg 5425654

Offline

 

#311 2006-05-02 23:43:24

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?


nie gniewaj się za pytanie, ale przeczytałam, że stronkę gdzieś szykujesz? jak Ci idzie, może jakiejś pomocy potrzebujesz?

Izku drogi, stronkę "N&S" szykuję, pod koniec tygodnia podrzucę Wam kilka propozycji, jak by to mogło wyglądać, wybierzecie tę, która Wam się najbardziej spodoba.
Już mi się sporo rzeczy wyśniło, bo wciąż o tym myślę :-) Mam nadzieję, że Wam się spodoba :-) Mają tam być wszystkie dzieła dziewczyn, tłumaczenia - a co do reszty, to jeszcze niespodzianka lol Ale mam nadzieję, że wspólnie będziemy tę stronkę współtworzyć. Oczywiście nie może zabraknąć działu poświęconego boskiemu RA/JT :oops:


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#312 2006-05-02 23:44:27

Gosia
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Jestem za i to bardzo big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#313 2006-05-02 23:45:03

izek
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Izku drogi, stronkę "N&S" szykuję, pod koniec tygodnia podrzucę Wam kilka propozycji, jak by to mogło wyglądać, wybierzecie tę, która Wam się najbardziej spodoba.
Już mi się sporo rzeczy wyśniło, bo wciąż o tym myślę :-) Mam nadzieję, że Wam się spodoba :-) Mają tam być wszystkie dzieła dziewczyn, tłumaczenia - a co do reszty, to jeszcze niespodzianka lol Ale mam nadzieję, że wspólnie będziemy tę stronkę współtworzyć. Oczywiście nie może zabraknąć działu poświęconego boskiemu RA/JT :oops:

och, to czekam z niecierpliwością big_smile


gg 5425654

Offline

 

#314 2006-05-02 23:47:04

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Ja równiez nie mogę się doczekać! big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#315 2006-05-02 23:56:05

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Ja równiez nie mogę się doczekać! big_smile

Cichajcie, niewiasty, poczekajcie, aż coś będzie! Bo się boję, że nie spełnię Waszych oczekiwań!
:-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#316 2006-05-02 23:58:10

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Ależ GosiuJ, my w Ciebie wierzymy i wiem że będzie super! big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#317 2006-05-03 00:01:08

izek
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

Cichajcie, niewiasty, poczekajcie, aż coś będzie! Bo się boję, że nie spełnię Waszych oczekiwań!
:-)

ależ już je spełniłaś big_smile


gg 5425654

Offline

 

#318 2006-05-03 09:53:44

Narya
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

GosiuJ masz u nas kredyt zaufania big_smile Czekam z niecierpliwością smile

Offline

 

#319 2006-05-03 11:05:15

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

GosiuJ masz u nas kredyt zaufania big_smile Czekam z niecierpliwością smile

Oj przestańcie! Będę się Was starała nie zawieść :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#320 2006-05-03 11:54:37

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

A ja nie mogłam zdecydować, który z tych fragmentów jest najlepszy. Ale czemu wszystkie kwestie pochodzą od Thorntona? wink Tak tylko pytam... big_smile

Offline

 

#321 2006-05-03 11:56:52

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

A ja nie mogłam zdecydować, który z tych fragmentów jest najlepszy. Ale czemu wszystkie kwestie pochodzą od Thorntona? wink Tak tylko pytam... big_smile

Zanim zdecydowałam, nasze dyskusje trwały dość długo - ciężko zdecydować, rzeczywiście :-) A poza tym nie wszystkie kwestie są Thorntona, jedna należy do Margaret :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#322 2006-05-03 12:08:28

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?


Zanim zdecydowałam, nasze dyskusje trwały dość długo - ciężko zdecydować, rzeczywiście :-) A poza tym nie wszystkie kwestie są Thorntona, jedna należy do Margaret :-)

Taaak... właśnie się zorientowałam i chciałam zmienić posta big_smile ale to i tak mały procent wypowiedzi big_smile
A gdzie "Excuse me..."? Thorntona na przyjęciu, kiedy musi odejść od Margaret, bo jakiś facet go woła??? Jego kwestie są takie ZNACZĄCE, choć w sumie gdyby mówił je kto inny, pewnie nie miałyby w sobie tyle tego... hmm.. tego... czegoś big_smile

Offline

 

#323 2006-05-03 12:46:25

Gosia
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

On to "Excuse me" mowi jeszcze raz przynajmniej, takze w scenie pierwszych oswiadczyn i tez to jest ...no bardzo .. no znaczace .. wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#324 2006-05-03 13:01:55

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

On to "Excuse me" mowi jeszcze raz przynajmniej, takze w scenie pierwszych oswiadczyn i tez to jest ...no bardzo .. no znaczace .. wink

A jego "I don't know"!!! kiedy przychodzi do Margaret i chwali się że zatrudnił Higginsa, a Margaret się go pyta czy to, że ona poradziła Higginsowi przyjść do niego spowodowało, że go zatrudnił. Naprawdę wyraża więcej niż tysiąc słów big_smile

Offline

 

#325 2006-05-03 13:05:44

caroline
U¿ytkownik

Re: Jaka jest Twoja ulubiona kwestia w filmie North&South?

On to "Excuse me" mowi jeszcze raz przynajmniej, takze w scenie pierwszych oswiadczyn i tez to jest ...no bardzo .. no znaczace .. wink

Gosiu! Czy masz na nazwisko Å‚ukaszenko?! wink
Co to za machinacje wyborcze! Skandal. Proszę nie manipulować koleżanką-bezpaznokcianką.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB