Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-07-12 15:18:14

gotka
U¿ytkownik

książka "the making of P&P"

czy ktoś z was posiada książkę "the making of Pride & Prejudice" by Sue Birtwistle & Susie Conklin?? Jaka ona jest?? Wczoraj ją zamówiłam i powinnam ją mieć za 3-4 tygodnie. Już się nie mogę doczekać.

Offline

 

#2 2005-08-07 01:56:55

Anonymous
Go¶æ

Re: książka "the making of P&P"

Mam takie skromne pytanie..Czy Byłaby możliwosc odbicia sobie od ciebie na ksero-oczywiscie zapłace smile
justi

 

#3 2005-08-07 16:08:33

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

ale jeszcze nie mam tej ksiazki. wracam jutro po urlopie do pracy to podskocze do ksiegarni i zapytam co i jak z ta ksiazka. ale mysle ze nie byloby problemu z kserem smile

Offline

 

#4 2005-08-08 14:01:19

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

wlasnie odebralam ksiazke. zaplacilam niecale 54 zlote i na szczescie ominelo mnie zamawianie przez internet i placenie karta kredytowa :-) ufff :-) ksiazeczka jest fajna...moze zdjec nie ma az tak bardzo duzo, ale na pewno wiele sie z niej dowiem...ciekawe tylko kiedy bede miala czas aby ja przeczytac :-)

Offline

 

#5 2005-08-21 07:42:39

Anonymous
Go¶æ

Re: książka "the making of P&P"

To jedna z moich ulubionych ksiazek smile Pozycja obowiazkowa dla wszystki milosnikow ekranizacji "Dumy i uprzedzenia". Czy zdobylas te ksiazke w polskim tlumaczeniu?

Luisa

 

#6 2005-08-21 13:14:24

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Ksiązka jest niestety po angielsku - ale może to i dobrze, bo bede miala okazje podszlifowac moj angielski. Ostatnio kupilam takze DiU w wersji oryginalnej - wiec mam nadzieje ze przypomne sobie troche jezyka smile

Offline

 

#7 2005-09-10 23:30:10

Admete
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

W jaki sposób i gdzie można zamówić tę książkę za tak niewielkie pieniądze?


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#8 2005-09-11 08:21:36

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Ja poszłam do księgarni językowej Omnibusa. Oni sprzedają książki po angielsku więc i tą mi sprowadzili - to bylo na zamowienie. Moze inne ksiegarnie jezykowe, ktore w swojej ofercie maja ksiazki Pinguina tez moga ta ksiazke sprawadzic. Ja probowalam tylko w Omnibusie i od razu sie udalo.
Pozdrawiam.

Offline

 

#9 2005-09-11 21:19:12

Admete
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

U mnie takiej księgarni nie ma, ale chyba warto popytać. Może przez Empik by się udało. Dzięki za informację. smile


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#10 2005-09-13 11:04:56

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

nie ma sprawy :-) mam nadzieje ze uda Ci sie ja dostac. spisz sobie jej numer ISBN - wtedy latwiej jest ja zamowic i sprowadzic. pozdr.

Offline

 

#11 2007-01-27 10:58:47

Asia Katastrofa
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Noszę się z zamiarem kupienia tej książki przez internet, wiec nie mam jak jej obejrzeć. Czy jest tam dużo zdjęć i jaka jest ich jakość?

Offline

 

#12 2007-03-19 16:08:51

abigail
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Asia Katastrofa napisa³:

Noszę się z zamiarem kupienia tej książki przez internet, wiec nie mam jak jej obejrzeć. Czy jest tam dużo zdjęć i jaka jest ich jakość?

Przyłączam się do pytania. smile

Offline

 

#13 2007-03-29 14:48:57

gotka
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Zdjęć jest nawet sporo...moim zdaniem książka jest ok

Offline

 

#14 2007-03-30 10:48:24

abigail
U¿ytkownik

Re: książka "the making of P&P"

Gotka, to ja mam jeszcze pytanie - wiem, że jet tam wywiad z Firthem, a czy także z innymi aktorami? Wiem, że nie ma z Ehle - wielka szkoda. sad
Czy są tam też jakieś ciekawostki odnośnie kręcenia filmu? Czy raczej tylko informacje - co, gdzie, jak, za ile wink, itd.
Będę wdzięczna za info smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB