Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-08-11 17:01:21

Aga85
U¿ytkownik

MogÄ™ przegrac "DumÄ™ i uprzedzenie" lub inne filmy

Mogę przegrac "Dumę i uprzedzenie" z Colinem Firthem lub któryś z poniższych filmów z tym boskim Anglikiem.
"Miasto nadziei"
"Valmont"
"To właśnie miłośc"
"Czego pragnie dziewczyna"
"Trauma".
Przegrywam na DVD-R lub DVD+R, opcjonalnie "Dumę i uprzedzenie" mogę przegrac na 3 płyty CD-R.
Zainteresowanym podaję mój adres: amiga3@o2.pl
Pozdrawiam big_smile

Offline

 

#2 2005-08-11 17:06:02

Aga85
U¿ytkownik

Re: MogÄ™ przegrac "DumÄ™ i uprzedzenie" lub inne filmy

Zapomniałam dodac do powyższej listy jeszcze dwóch rzadkich filmów z Firthem:
"The importance of being Earnest"
"Ostateczne rozwiÄ…zanie" ( "Conspiracy" ).
Jeżeli któregoś nie widzieliście, piszcie śmiało: amiga3@o2.pl
big_smile

Offline

 

#3 2005-08-12 16:35:09

Aga85
U¿ytkownik

Re: MogÄ™ przegrac "DumÄ™ i uprzedzenie" lub inne filmy

Poza powyższymi filmami mogę udostępnic jeszcze:
"Emma" z Kate Beckinsale
"Emma" z Gwyneth Paltrow
"Rozważna i romantyczna"
"Duma i uprzedzenie" ( oczywiście z Firthem big_smile ) - dwudyskowe wydanie specjalne z dodatkami, w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami. Wszystkie powyższe płyty są oryginalne ( łącznie z "D&U" ).
Każdą mogę przegrac. Piszcie na mój adres ( amiga3@o2.pl ), bo np. z Colinem mam jeszcze inne filmy. Na pewno się dogadamy. Nie zapominajcie, że mam tez 'D&U' z polskimi napisami, ale jak każdy wie, taka wersja jest w formacie DivX.
Pozdrawiam :-)

Offline

 

#4 2005-08-26 14:17:54

Aga85
U¿ytkownik

Re: MogÄ™ przegrac "DumÄ™ i uprzedzenie" lub inne filmy

Do listy filmów, które mogę udostępnic, dodaję jeszcze:
"Persuasion" ( "Perswazje" ) 1995 r. ; występują: Amanda Root i Ciaran Hinds
"Jane Eyre" wydanie dwupłytowe z Timothym Daltonem i Zelah Clarke
"Wives and Daughters" ( "Żony i córki" ); wydanie dwupłytowe, są tylko angielskie napisy. Jest to kolejna produkcja BBC w stylu "Dumy i uprzedzenia". Na tej stronie znajdziecie więcej informacji: http://www.pbs.org/wgbh/masterpiece/wives/
"Middlemarch" - wydanie dwupłytowe, angielskie napisy.
big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#5 2005-09-13 18:47:49

Aga85
U¿ytkownik

Re: MogÄ™ przegrac "DumÄ™ i uprzedzenie" lub inne filmy

UWAGA: Przegrywam tylko do końca września!!! Od października zaczynam studia i niestety nie będę miała zbyt dużo wolnego czasu. Ewentualnie w weekendy może będę mogła coś sporadycznie przegrac, ale o to proszę pytac drogą mailową smile
Jednak do końca września są jeszcze dwa tygodnie, więc jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś z powyższych filmów ( są wymienione w poprzednich postach ) lub innymi filmami, to prosze pisac.
Pełną listę filmów mogę wysłac na maila.
Pozdrawiam wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB