Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1951 2006-04-20 13:47:20

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ja nie twierdze że Tracz jest dobry do tej roli tylko że istnieje jakieś podobieństwo. Może dalekie, może tylko mi się tak wydaje ale chciałam się tym spostrzeżeniem podzielić.
PS. A może dawno temu oglądałyście "Plebanie"? Rzućcie okiem.

pewnie masz troszkę racji... ostatnio nie oglądam tele.. w kółko gapię się w ekran kompka.... tak jakaś dziwna choroba mnie dopadła wink


gg 2775021

Offline

 

#1952 2006-04-20 13:56:38

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Migotko wejdź na gg.. porozmawiamy nie zaśmiecając forum...
big_smile


gg 2775021

Offline

 

#1953 2006-04-20 13:57:05

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ogłaszm Wszem i wobec że myślałam tylko i wyłącznie o fizycznym podobieństwie i żadnym innym!!!
To tylko moje odczucie i nikogo nie mam zamiaru do niego przekonywać!
Voila!

Offline

 

#1954 2006-04-20 14:12:50

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Witajcie kochane, jestem chyba ostatnią, która obejrzała N&S.Film zrobił na mnie ogromne wrazenie.
Jego uśmiech eh... Cudny,fantastyczny,boski,zniewalający, słodki etc.etc.
Ze wszystkim sie z Wami zgadzam, pod wszystkim sie podpisujÄ™.

Hihi! Kolejna zarazona! Kaziuta, witamy z otwartymi ramionami w naszym małym 'kołku rozancowym' big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#1955 2006-04-20 14:24:08

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Oj zarażona, zarażona i to jak.
Dobrze,że to się nie objawia wysypką lub innym wypryskiem, bo ładnie byśmy wszystkie wyglądały?
Mam pytanko?
Czy któraś z Was natknęła się w internecie na okładkę z DVD. Lubię mieć wszystko ładnie oprawione i chciałam włożyć film do pudełka i oprawić odpowiednią okładką. Musi być tylko w wysokiej rozdzielczości co by ładnie wyglądało. Ja znalazłam tylko jedną ale do rosyjskiej wersji i te rosyjskie bukwy trochę kiepsko wyglądają szczególnie przy nazwisko Armitag.

Offline

 

#1956 2006-04-20 14:27:07

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ogłaszm Wszem i wobec że myślałam tylko i wyłącznie o fizycznym podobieństwie i żadnym innym!!!
To tylko moje odczucie i nikogo nie mam zamiaru do niego przekonywać!
Voila!

ciiiiiiiiii.... wiemy, wiemy.... nie potrzebne te emocje... przecież jasno określiłaś swój stosunek do naszego N&S... big_smile


gg 2775021

Offline

 

#1957 2006-04-20 14:28:12

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Uff ulżyło mi.

Offline

 

#1958 2006-04-20 14:49:06

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Kaziuta, witaj w kolku rozancowym big_smile
Ciesze sie, ze Ciebie tez wzielo. Zgadzam sie, ze ten nic o tym nie wie i nic nie rozumie, kto nie obejrzal filmu.
Ja po pierwszym odcinku mialam podobna reakcje jak Ty, ale za to pozniej ..
Chyba widzisz, co sie ze mna ostatnio dzieje, sama siebie nie poznaje ...
To jakis amok! I wcale sie nie zmniejsza... znajomi widzac mnie po raz pierwszy w zyciu z angielskojezyczna ksiazka w reku i wiedzac ze raczej nie znam tego jezyka, nie kryja zdumienia ... hehe... a ja sobie podczytuje, usmiecham sie czytajac jakis fragment, ktory zreszta tylko czesciowo rozumiem, ale co tam!
Przypomina mi sie film i rozumiem wiecej big_smile
A wasze tlumaczenia!
Taki film sie zdarza raz na wiele lat, jestem o tym przekonana!

Kaziuta, A jaka jest Twoja ulubiona kwestia w tym filmie?
Bo wiesz, jest taka ankieta... wink

P.s. O Traczu nawet nie wspominaj, bo dostaje wysypki na mysl, ze moglby byc z nim Armitage porownany


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1959 2006-04-20 14:57:54

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Moniko, widze ze w sygnaturce masz ladny obrazek i nieco...hmmmm akcja jest przyspieszona.... lol
Bardziej to namietnie wyglada niz w filmie.... big_smile
Nie zmieniaj przez jakis czas tej sygnaturki, bo chce sobie ten obrazek zapamietac w domu na kompie, ok? big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1960 2006-04-20 15:15:33

Marianna
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Oj zarażona, zarażona i to jak.
Dobrze,że to się nie objawia wysypką lub innym wypryskiem, bo ładnie byśmy wszystkie wyglądały?
Mam pytanko?
Czy któraś z Was natknęła się w internecie na okładkę z DVD. Lubię mieć wszystko ładnie oprawione i chciałam włożyć film do pudełka i oprawić odpowiednią okładką. Musi być tylko w wysokiej rozdzielczości co by ładnie wyglądało. Ja znalazłam tylko jedną ale do rosyjskiej wersji i te rosyjskie bukwy trochę kiepsko wyglądają szczególnie przy nazwisko Armitag.

Ja właśnie też poszukiwałam i nigdzie nie znalazłam sad Ale przerobiłam sobie tę rosyjską i wkleiłam angielski tytuł. Niestety nazwisk nie mogę poprawić, bo nawet nie wiem które jest które (analfabetka ze mnie sad )

Offline

 

#1961 2006-04-20 15:51:16

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Noo Dziewczynki, dziekujÄ™ ale nie tak hop, hop. Ja siÄ™ wcale nie udajÄ™ w stan spoczynku ;-)
Po prostu najbliższych parę kawałków będzie wklejała Karolka, a ja w tym czasie będę dla Was dopieszczać "oświadczyny" big_smile

Dopieszczaj, tym bardziej, że w książce też są elektryzujące, z tego, co zakumałam :-) Chociaż rzeczywiście nie ma tych kwestii, które tak kochamy, kiedy je Richard wypowiada.
Pod koniec powieści jest tez piękna scena Johna i matki, której nie ma w filmie, bardzo poruszająca - mam nadzieję, że dziewczyny nasze kochane tez ją kiedyś przełożą :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1962 2006-04-20 15:58:53

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Taki film sie zdarza raz na wiele lat, jestem o tym przekonana!

Podpisuję się reką, nogą i czym tam jeszcze - tak idealne zgranie aktora z postacią też nie jest częste.


Kaziuta, A jaka jest Twoja ulubiona kwestia w tym filmie?
Bo wiesz, jest taka ankieta... wink

Kaziuta, wiesz, nie spiesz się, my, Gosie, próbujemy się zdecydować na jedną z kwestii już od dłuższego czasu, więc nie czuj się poganiana ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1963 2006-04-20 16:01:14

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Moniko, widze ze w sygnaturce masz ladny obrazek i nieco...hmmmm akcja jest przyspieszona.... lol
Bardziej to namietnie wyglada niz w filmie.... big_smile

Ja też na to zwróciłam uwagę, od tego obrazka to "my heart beat thick" :-) To co, lecim na południowo-wschodni Londyn, Rysia porwać? ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1964 2006-04-20 16:19:25

Margarett
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Ja właśnie też poszukiwałam i nigdzie nie znalazłam sad Ale przerobiłam sobie tę rosyjską i wkleiłam angielski tytuł. Niestety nazwisk nie mogę poprawić, bo nawet nie wiem które jest które (analfabetka ze mnie sad )

podajcie adres tej strony, może trochę sobie pokombinuje


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#1965 2006-04-20 16:34:28

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Ja też na to zwróciłam uwagę, od tego obrazka to "my heart beat thick" :-) To co, lecim na południowo-wschodni Londyn, Rysia porwać?

Hehe, my heart beat thick too... big_smile
Lecim big_smile choc zwazywszy na ten frament wywiadu co to go obecnie tlumacze z pomoca co po niektorych osob wink on niezbyt lubi, zeby go zaczepiac na ulicy, ale jesli nas bedzie wiecej, to nie bedzie w stanie zaprotestowac wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1966 2006-04-20 16:36:17

Gitka
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ja też bym prosiła o ten link.
Kaziutko fajnie, że jesteś z Nami, witamy gorąco!
A jak przeczytałam o Traczu to zrobiłam taką minę:



http://img156.imageshack.us/img156/4124/mina4cj.jpg

Offline

 

#1967 2006-04-20 16:37:20

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Już sobie wyobrażam te piski na widok Armitage'a i tą gonitwę za nim. Swoją drogą ciekawe czy jest dobrym biegaczem lol

Oczywiście, narazie nie pozbawię Was i siebie tego "thick beat" big_smile


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#1968 2006-04-20 16:37:38

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Oto linka do okładki N&S.

http://www.cdcovers.cc/dvd_n.php

Tu musicie na liście znależć tutuł filmu, potem kliknąc na dole na Front i w ramke z napisem Download Cover.
Otworzy się okładka. Zapisać w obrazach i jak ktos chce mieś rosyjską wydrukować.

Offline

 

#1969 2006-04-20 16:39:04

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Lecim big_smile choc zwazywszy na ten frament wywiadu co to go obecnie tlumacze z pomoca co po niektorych osob wink on niezbyt lubi, zeby go zaczepiac na ulicy, ale jesli nas bedzie wiecej, to nie bedzie w stanie zaprotestowac wink

Ależ my go nie mamy zamiaru zaczepiać, porwiemy go szybciutko i z powrotem - nie sądzę, by zdążył zaprotestować :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1970 2006-04-20 16:41:13

Marianna
U¿ytkownik

Offline

 

#1971 2006-04-20 16:41:13

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

[URL=http://img218.imageshack.us/my.php?image=northandsouthrussianfront3wb.jpg]http://img218.imageshack.us/img218/3016/northandsouthrussianfront3wb.th.jpg[/URL]

Hehe, Cebep i Jyg wink
Ale chyba da sie przerobic big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1972 2006-04-20 16:47:01

Marianna
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"



Hehe, Cebep i Jyg wink
Ale chyba da sie przerobic big_smile

Da się, da, zwłaszcza tekst na jednolitym tle, gorzej będzie z tymi napisami ze zdjęciem w tle- tzn przynajmniej ja nie mam takich programów graficznych, ale może się tu znajdzie jakiś spec i nam pomoże

Offline

 

#1973 2006-04-20 16:47:44

Margarett
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

dzięki dziewczynki, ale nie potrafię sobie poradzić
cosik mi tam wyskakuje
Ciemnota jedna...


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#1974 2006-04-20 16:47:48

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Hehe, Cebep i Jyg wink
Ale chyba da sie przerobic big_smile

Znaczy w Rosji to wyszło na dvd, a u nas nie? :-(


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#1975 2006-04-20 16:48:07

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Fajna ta okładka wink

A tu mam linka do wszystkich wyciętych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawdę warto czekać, bo już pierwsza scena jest zaskakująca ... ale nic więcej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma żadnej wyciętej sceny z Thorntonem (oprócz oświadczyn) :cry:


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB