Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#151 2006-04-19 20:13:19

izek
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

dokładnie big_smile


gg 5425654

Offline

 

#152 2006-04-19 20:16:58

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

No wiecie co? Jak możecie nie znać najważniejszej sceny w serialu?? big_smile

Offline

 

#153 2006-04-19 20:18:44

Gosia
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Inne sa moimi ulubionymi big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#154 2006-04-19 20:19:49

izek
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

jednej z setek najważniejszych i kilku tysięcy tylko ważnych wink


gg 5425654

Offline

 

#155 2006-04-19 20:41:52

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Ja trochę zbocze z tematu: Izek - piękny avatar

Offline

 

#156 2006-04-19 21:16:56

izek
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

dzięki :oops:
któraś z dziewczyn podawała tu na forum link do super avatarków i stamtąd sobie wzięłam
może ktoś pamięta gdzie link do tego?


gg 5425654

Offline

 

#157 2006-04-20 00:25:27

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

a w ktorej scenie ona to mowi?

odcinek 2 28 minuta 36 sekunda.. ale mi odwala... nie zebym specjalnie sprawdzala.. ale akurat ogladam 2 odcinek big_smile i tak przy okazji

Offline

 

#158 2006-04-20 12:37:51

arydno
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

A teraz ja pozwole sie sobie przedstawic (!)

Mam na imie Ania, od ok. pol roku staram sie wcisnac moje 3 grosze pomiedzy Wasze posty i... wprost przepadam za ta strona i za Wami oczywiscie big_smile Lubie wieczorami usiasc sobie i poczytac posty, czasem moze cos napisac roll

Zaluje ze nie znam tak dobrze angielskiego jak wiekszosc z Was (np. Alison i te jej tlumaczenia, super!); moja fascynacja jest j.wloski, jednak szczerze mowiac nie znalazlam odpowiednika Jane Austen wsrod pisarzy wloskich (i dobrze, bo ona jest jedna jedyna, prawda?)

Tak jak Wy jestem molem ksiazkowym (a raczej czytelniczym) i rowniez interesuje sie sredniowieczem.
Musze sie pochwalic ze od niedawna naleze do bractwa rycerzy Joannitow, ale jestem tylko najemniczka. Uwielbiam machac dwurecznym mieczem, ale czasem niezle obrywam, bo jestem jeszcze strasznie kiepska :?

Jesli chodzi o muzyke to uwielbiam Dead Can Dance i zbieram wszelkie dobra z nimi zwiazane.

Coz jeszcze... Acha, jestem torunianka (z tego co wiem to nie jedyna;) i moim marzeniem jest ukonczenie kursu tapicerskiego (bardzo lubie na wlasna reke odnawiac stare meble)

To tyle. Chyba troche przesadzilam z tymi szczegolami; najwazniejsze ze jestem jak i Wy odrobinke szalona, ale takim dobrym, pozytywnym szalenstwem!!!

p.s. pozdrawiam wszystkich ktorzy sie wczesniej pozdrawiali
tongue

Offline

 

#159 2006-04-20 12:45:39

Alison
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

BARDZO lubimy takie szalone "tylko najemniczki" narazie słabo wywijające obustronnym mieczem ;-)
Szkol się kochana, żeby honor rycerskich kobiet uratować :-)
Duża buźka od Mamuśki Przedłużonej ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#160 2006-04-20 13:59:37

monika_29_09
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

witam CiÄ™ Arydno,

córka Torunianki - monika


czy istnieje piękniejszy uśmiech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

Offline

 

#161 2006-04-20 14:15:41

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

No, no! Miecz dwureczny ciekawa sprawa wink Witamy!


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#162 2006-04-21 16:23:54

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Witam! Ja właściwie witam po długiej przerwie, stęskniłam się za wami bardzo.... wink


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#163 2006-04-22 21:10:38

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Ja też jestem pod wrażeniem portretów Darcy'ego. Tym bardziej że jestem ich właścicielką tongue Wielkie dzięki Bezpaznokcianko!!!

Ty mi nie dziekuj, bo to byl prezent big_smile Jak chcesz sie odwdzieczyc, to je powies na scianach. big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Offline

 

#164 2006-04-22 21:15:15

otherwaymistercollins
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

A ty myślisz że tak łatwo jest wybrać odpowiedni kawałek ściany? Każdy mi się wydaje nieodpowiedni dla tak ważnej persony jak Mr Darcy big_smile

Offline

 

#165 2006-04-22 21:18:07

bezpaznokcianka
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

A ty myślisz że tak łatwo jest wybrać odpowiedni kawałek ściany? Każdy mi się wydaje nieodpowiedni dla tak ważnej persony jak Mr Darcy big_smile

Pewnie dlatego ciagle siedzi na twoim lozku big_smile hehehe
bo powiem Lizzy tongue[/list]

Offline

 

#166 2006-04-24 14:27:02

megg
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Witam,
ja już zostawiłam wyraz swej frustracji w związku z sześciopakiem z epepolu i zostałam jako nowicjusz wysłana tutaj, zatem oto jestem:)
mam na imię Magda, a mówią do mnie Megg. trafiłam tu przypadkiem, szukając posiadaczy filmu "Opactwo Northanger"-filmu nie znalazłam, ale znalazłam Was:)cieszy mnie to...

poza Jane kocham Thomasa Hardy'ego, kino, muzykÄ™ U2 i Simply Red i wiele innych rzeczy:)
ps. lubię czytać to, co piszecie tutaj. naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy i podziwiam pasję, z jaką podchodzicie do tematu. mam nadzieję, że będziecie chciały ze mną czasem pogadać, choć ze względu na znikomą ilość wolnych chwil nie będę mogła spędzać tu tyle czasu, ile bym chciała....
pozdrawim Was wszystkie i cieszę się, że istnieje taka strona:)

Offline

 

#167 2006-04-24 14:45:51

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Witaj Megg big_smile Wspaniały temat magisterki. Tez bym taki kciała...
Ja piszę o wpływie kurkuminy na regulację proliferacji komórek w preimplantacyjnych zarodkach myszy... Trochę nie związany z tematyką forum wink

Offline

 

#168 2006-04-24 15:01:31

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Ja piszę o wpływie kurkuminy na regulację proliferacji komórek w preimplantacyjnych zarodkach myszy...

ŻE CO???

Czy coś jest niezrozumiałe? roll wink

Offline

 

#169 2006-04-24 15:11:05

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

BIOLOGIA big_smile big_smile big_smile Polecam :!: Ciekawe rzeczy siÄ™ tu robi big_smile Bardzo ciekawe...

Offline

 

#170 2006-04-24 15:11:08

izek
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

I pomyśleć że ktoś o takim avatarku jak Narya wie co to jest proliferacja komórek :twisted:

Pozdrawiam Cię Naryo i wszystkich innych też big_smile


gg 5425654

Offline

 

#171 2006-04-24 15:13:21

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

I pomyśleć że ktoś o takim avatarku jak Narya wie co to jest proliferacja komórek :twisted:

Pozdrawiam Cię Naryo i wszystkich innych też big_smile

Dziękuję Ci Izek i rownież Cię pozdrawiam big_smile
A 'proliferacja komórek' to po prostu 'podziały komórek'. Ale wiecie - temat pracy mgr musi brzmieć 'uczenie'.

Offline

 

#172 2006-04-24 15:15:41

izek
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Dziękuję Ci Izek i rownież Cię pozdrawiam big_smile
A 'proliferacja komórek' to po prostu 'podziały komórek'. Ale wiecie - temat pracy mgr musi brzmieć 'uczenie'.

Z całą powagą mogę zapewnić że brzmi bardzo uczenie.
a więc tak jak powinien big_smile


gg 5425654

Offline

 

#173 2006-04-24 15:19:32

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

To dobrze 8).
Migotko - a Ty? Czyżby polonistyka?Historia? Coś innego?

Offline

 

#174 2006-04-24 15:50:34

Narya
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia


ale moje brzmią mało profesjonalnie w porównaniu z twoim:)

Ale przynajmniej nie musisz tłumaczyć co drugiego słowa osobom spoza tematu :? A ten pierwszy temat musi być ciekawy.

Guniu to zależy w jakim zakładzie. Ale jak tu są osoby delikatne, kochające zwierzeta doświadczalne np.myszki, szczurki czy muszki owocowki to może lepiej nie czytaćbig_smile
Można badać ekspresję genów, rolę różnych bialek w różnych procesach, aktywność komórek nerwowych w mózgu szczura, rwpływ czynników na zachowanie myszy, wpływ hormonów na płodność myszy, przyczyny niepłodności samców myszy.... big_smile
I tak można wymieniać bez końca.

Ale twoje zarodki Narya sÄ… jezszce lepsze...

Guniu to naprawdę poważny temat - wiąże się z badaniami nad nowotworami. Wiem, wiem o co Ci chodzi wink

Ale rzeczywiście uwielbiam słuchać, jak znajomi z uczelni technicznych podają swoje tematy. Jak to miło nie rozumieć, jak ktoś mowi do ciebie po polsku :?

Offline

 

#175 2006-04-24 16:08:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Przywitalnia

Dziękuję Ci Izek i rownież Cię pozdrawiam big_smile
A 'proliferacja komórek' to po prostu 'podziały komórek'. Ale wiecie - temat pracy mgr musi brzmieć 'uczenie'.

A mój był całkiem normalny big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB