Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-11-05 00:49:52

demi
U¿ytkownik

napisy

W związku z tym, że wiele wersji książek Jane można znaleźć w internecie, ale sa to wersje anglojęzyczne, to mam pytanie czy ktos posiada napisy do tych filmów dopasowane do divixów. Zależy mi zwłaszcza na napisach do "Perswazji " z 1995 roku.

Offline

 

#2 2004-11-09 00:50:03

KatA
U¿ytkownik

Re: napisy

Szukalam i nie znalazlam, wiec przymiezam sie do tlumaczenia. Bardzo by mi sie przydaly napisy angielskie, bo ze sluchu slabo mi idzie. Moze ktos by sie przylaczyl?

Offline

 

#3 2004-11-09 18:57:19

dorotka
U¿ytkownik

Re: napisy

a skąd wziąć napisy angielskie? ja mogę pomóc, ale też nie najlepiej tłumaczę ze słuchu


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#4 2004-11-13 02:16:35

Anonymous
Go¶æ

Re: napisy

Byc moze ktos ma wersje angialska filmu z napisami. Nie wiem czy technicznie jest mozliwe (jesli nie jest to divix) wyciagnac napisy i przeslac mailem. Gdyby stos sie znalazl to prosze o kontakt na forum.
Innym pomyslem jest scenariusz filmu... ale to chyba nie do zdobycia.
Moze ktos ma jeszcze inny pomysl?

 

#5 2004-11-13 10:52:56

demi
U¿ytkownik

Re: napisy

Gdyby tylko znalazły sie angielskie napisy to chętnie pryzłączyłabym sie do tłumaczenia, nie jestem biegła w tym języku ale myśle że przy pomocy książki jakoś bym sobie dała radę.
Tylko problem w tym że nawet andielskich napisów nie ma w sieci, płytka DVD w Anglii wyszła ale skąd ją wziąć :?:

Offline

 

#6 2004-11-16 12:47:37

KatA
U¿ytkownik

Re: napisy

Udalo mi sie cos sciagnac z netu, ale mam problem z otwarciem. Popracuje nad tym i dam znac czy to te napisy o ktore nam chodzi.

Offline

 

#7 2004-11-19 11:10:04

demi
U¿ytkownik

Re: napisy

ja szukam napisów a na razie nie mogę ściąnąć filmu.Która wersja jest dobra, bo ściągnęłam jakąś w której jest tylko dzwięk a nie ma obrazu.Gdzie mam tego szukać??

Offline

 

#8 2004-11-19 11:32:40

dorotka
U¿ytkownik

Re: napisy

może po prostu nie masz odpowiednich kodeków?


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#9 2004-11-22 03:54:41

KatA
U¿ytkownik

Re: napisy

Mam te napisy. Otwieraja sie w notatniku. Są przystosowane do filmu w dwóch częściach, więc czas 2 części trzeba przeliczyć na nowo dla wersji całościowej. W związku z tym proszę o kontakt osoby, które chciały by potłumaczyć kawałki. Czy macie może wersję dwu czesciową filmu? Jestem zaintesowana.

Offline

 

#10 2004-11-22 17:18:28

dorotka
U¿ytkownik

Re: napisy

ja mam wersje jednoczęściową dzięki Monice(DZIĘKI!) ale mogę pomóc w tłumaczeniu i sklecaniu tego w całość. Jak coś to prześlij mi te napisy, adres znasz chyba smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#11 2005-03-12 16:23:12

moniczek
U¿ytkownik

Re: napisy

Czy ktoś może pomóc mi w poszukiwaniu napisów do "Circle of friends"? To jest film z filmografii Colina Firth'a. Ja nie mogę ich nigdzie znaleźć niestety... sad

Offline

 

#12 2005-06-09 01:01:12

demi
U¿ytkownik

Re: napisy

hej
ja mam pytanko, czy zaczęłyście coś tłumaczyć?? jeśli jest jeszcze jakaś częśc to podeślijcie ją do mnie?? a jesli skończyłyście to czy można jakos skorzystac z wyników waszej pracy

Offline

 

#13 2005-06-09 15:40:32

dorotka
U¿ytkownik

Re: napisy

A co tłumaczymy? Bo się chyba pogubiłam big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#14 2005-06-09 15:58:43

demi
U¿ytkownik

Re: napisy

temat rozpoczęłam poszukiewaniami napisów do "Perswazji" więc przynajmniej w mom przypadku chodzi o te właśnie napisy

Offline

 

#15 2005-06-09 18:30:17

dorotka
U¿ytkownik

Re: napisy

A to nie zaczęłam wink
Teraz tłumaczę P&P z 1940 roku, ale kiedy skończę to naprawdę nie wiem.


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB