Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-03-13 21:08:43

karolcia
U¿ytkownik

Nasza Galeria

Czy ktoras z Was juz wysłała fotki do naszej galerii? Bedzie okolo dziesieciu i dopiero powstanie galeria na stronie. Mam nadzieje ze wszystkie jestesmy odwazne i zadna sie nie wycofa ani nie obleci ja strach.


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#2 2005-03-13 21:12:18

karolcia
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

aaa jeszcze odnosnie spotkania wrzesniowego, czy jest aktualne, czy dalej cos planujecie :?: Ja bym pojechala zchecia,ale mojego Marcina akurat nie bedzie, nie wiem czy zostawiac mojego synka na caly weekend i skad wziac ubrania i kase na podroz :?: :?: A bylo by super :!: :!:


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#3 2005-03-14 10:15:11

Loana
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Mi akurat pasuje termin pierwszy weekend wrzesnia. Ale jak bedzie trzeba to sie dostosuje do innego. Na razie nie mam zadnych propozycji co mozemy robic. Tzn. mam jedna - moglabym poszydelkowac z Wami smile. Pouczyc sie od Was albo pouczyc kogos poczatkujacego tongue. Mysle, ze jesli ktos nie moze to nie musi miec przebrania, to w koncu kosztuje. Sama nie wiem, czy uda mi sie cos zalatwic.
To byl taki duzy oftopik tongue.
Karolcia, do wrzesnia jeszcze duzo czasu, moze cos sie ulozy smile.
A co do zdjec...musze jakies poszukac - takie ladne, zebyscie sie nie przestraszyly ;P. Tak przy okazji, chcialabym wspomniec, ze moj avatar to jest tak naprawde moj autoportret. Co prawda na rysunku wygladam na chudsza niz w rzeczywistosci jestem (bo jestem jak baleronik tongue), ale wygladam dosc podobnie smile. Tylko wlosy mam juz dluzsze, zapuszczam, zeby sie odpowiednio uczesac smile.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#4 2005-03-14 10:16:47

Loana
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Poprawka, w rzeczywistosci nie mam oczywiscie skrzydelek i aureoli tongue. Ale reszta sie zgadza smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2005-03-14 15:14:24

karolcia
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

ja tez jestem tłuściutka. W ciaży tyle przytyłam ze teraz zrzucic tego nie mogę. Lekarz tłumaczy ze zima i organizm trzymał tkanke i jak przyjdzie wiosna to zrzuce.Wiosna idzie,a mi nic nie zleciało sad W dodatku jestem niefotogeniczna i na zdieciach wychodze jak kuleczka,ale mam pare mozliwych to wysle. Te zdięcia mamy wysyłac najpierw do Kazika? Chyba tak bo jako post to chyba format za duży :?: :!:


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#6 2005-03-14 23:48:48

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

No właśne - gdzie mamy wysłać zdjęcia. Któraś juz wysłała? Jeśli tak, to dajcie namiary. No i ile tych zdjęć - chyba jedno, no nie? (bo piszecie cały czas "zdjęcia"...)

Offline

 

#7 2005-03-15 08:45:43

Kazik
(Admin)

Re: Nasza Galeria

Na mój email: kazik@janeausten.pl, podając w treści swój login ze strony, żebym odpowiednio przyporządkował. Co do ilości to na początek umówmy się na jedno. W razie potrzeby będzie można je zmienić.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#8 2005-03-15 13:51:52

karolcia
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Na razie po jedym,a z czasem jak ktos bedzie miał ciekawe to bedzie mogł wysłać? One będą zastępowane starymi czy stare nie będą usuwane i nowe dokładane :?:


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#9 2005-03-15 17:52:06

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

O rety! Co to znaczy "odpowiednio przyporządkować"? Chyba nie będzie "wyskakiwać" to zdjęcie przy naszych wypowiedziach? wink
Bo może jakieś oficjalne wyślę, np. takie do dowodu? Dziewczęta - jakie Wy wysyłacie zdjęcia - takie oficjalne czy "na luzie". Ja mam raczej same zdjęcia z synkiem (no i z mężem oczywiście wink ), więc chyba takie wyślę. Można?

Offline

 

#10 2005-03-15 20:32:15

fringilla
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Heh, ja tez mam w kompie głównie zdjęcia z dzieciakami. Sama raczej aparatu unikam, jak sie gdzieś załapie, to przez przypadek. Ale chyba znajde coś, czego nie będzie wstyd pokazać. Mam nadzieje...


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#11 2005-03-15 23:28:34

Kazik
(Admin)

Re: Nasza Galeria

Zdjęcia będą tylko w galerii, nie będzie ich widać na forum, chyba że same je poustawiacie sobie jako własne ikonki
. A "przyporządkować" znaczyło tyle co odpowiednio podpisać, żebym Was nie pomylił wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#12 2005-03-18 11:00:31

karolcia
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Ja tez mam fotki "luzne" w komputerze. Wysyłajcie takie jakie macie bo wszystkie są mile widziane prawda?


Żyj rozsądnie, a życie będzie piękniejsze.

Offline

 

#13 2005-03-25 12:23:12

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

No i co słychać w sprawie naszej galerii? Czy tylko ja wysłałam swoje zdjęcie? sad

Offline

 

#14 2005-03-26 11:22:46

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Proszę o wyrozumiałość. Na razie znalazłam zdjęcie i jestem na etapie szukania kogoś, kto ma skaner i da się troszkę wykorzystać wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#15 2005-03-27 19:26:08

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

No to ile osób juz wysłało zdjęcia? Ja wysłałam. To znaczy, że na pewno jest juz jedna fotka. Jeszcze tylko 9 i możemy obejrzeć naszą galerię!... wink

Offline

 

#16 2005-03-28 14:46:09

sister
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Ja wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia, jak tylko je dostanę drogą mailową to wyślę Kazikowi smile na razie jedno, mam nadzieję, że starczy. Jak będę miała inne jakieś przyzwoite to wyślę jeszcze smile

Offline

 

#17 2005-03-30 08:58:37

Kazik
(Admin)

Re: Nasza Galeria

Póki co są 2 zdjęcia. Trochę za mało na galerię.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#18 2005-05-10 21:14:22

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Właśnie wysłałam swoje. Przepraszam za zwłokę wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#19 2005-05-12 10:37:50

sister
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

No tak, na śmierć zapomniałam o zdjęciach!

Postaram się wysłać wswoje niebawem smile

Offline

 

#20 2005-05-13 23:52:12

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

No tak, a ja myślę, że nie będzie nam dane obejrzeć swoich zdjęć, jeśli w takim tempie będziemy je wysyłać... wink
Ale od czego jest wyobraźnia smile big_smile lol

Offline

 

#21 2005-05-14 10:23:30

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Oj tam, jak chcecie to możemy sobie potajemnie mailem poprzesyłać. Tak byłoby szybciej i bezpieczniej - może lepiej nie wystawiać mojej buźki na pokaz wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#22 2005-05-23 23:06:11

sister
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Sęk w tym Dorotko, że ja nie mogę tych zdjęć na kompie znaleźć, bo mam ostatnio taaaaki bałagan na dyskach... ale jeśli chcecie, to tak faktycznie będzie szybciej i wygodniej smile

Dorotko, DZIĘKI BARDZO za następne kawałki muzyki z Emmy, Złota Dziewczyna z Ciebie smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

Offline

 

#23 2005-05-25 12:18:44

sister
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Cześć Dziewuszki smilesmilesmile

Wysłałam właśnie Kazikowi swoje zdjęcia, gdyby jednak powstała nasza galeria smile

Wedle Waszego pomysłu prześlę je też Moniczce i Dorotce, oczekuję jednak rewanżu smilesmilesmile

Jeśli któraś z Was chciałaby również dostać moje zdjęcie, to napiszcie tutaj, a chętnie wyślę smile

Offline

 

#24 2005-05-25 15:04:26

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Już ci wysłałam big_smile
Nie ma za co, jeśli chodzi o mp3 - miałam zakodowane, że też szukasz najwyraźniej nie jest aż tak źle z moją pamięcią wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#25 2005-05-25 20:49:55

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nasza Galeria

Do mnie też wysyłajcie swoje zdjęcia! Proszę! Jeśli ktoś chce to się odwdzięczę tym samym smile
Sister - Tobie już wysłałam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB