Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-04-14 17:21:55

Alison
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Pytalam (chyba nie zdradzam tajemnicy 8O ), ale powiedzial, zebym nie chciala tego slyszec, co ma do powiedzenia na ten temat wink

Czyżby to samo, co mój mąż? ;-) Ze śmiechem: "Ale wiesz, to trochę dziwne i zabawne, że stado kobiet świruje na punkcie jakiegoś faceta z filmu, jak nastolatki?" ;-)

Z zazdrości tak mówi. Na jego punkcie pewnie nigdy tyle bab nie świrowało (nie ujmując nikomu), jedna ślubna mu pozostała to się wyzłośliwia... Ciekawe, że mój, co by o nim nie mówić, to zawsze popierał te moje filmowe miłości, nawet mi zdjęcia z internetu wyszukiwał. Pewnie bezpiecznie się z tym czuł, bo już takich na jawie adoratorów to nie trawił :-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#27 2006-04-14 18:01:37

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


Z zazdrości tak mówi. Na jego punkcie pewnie nigdy tyle bab nie świrowało (nie ujmując nikomu), jedna ślubna mu pozostała to się wyzłośliwia... Ciekawe, że mój, co by o nim nie mówić, to zawsze popierał te moje filmowe miłości, nawet mi zdjęcia z internetu wyszukiwał. Pewnie bezpiecznie się z tym czuł, bo już takich na jawie adoratorów to nie trawił :-)

Muszę tu stanąć w obronie mojego męża kochanego, bo może i on w tej kwestii trochę złośliwy (że nie widzi atrakcyjności Thorntona, to się mu nie dziwię ;-)), ale tak w ogóle to bardzo otwarty na moje pasje. Ostatnio zrobił mi niespodziankę w postaci zakupu na Allegro "Opactwa Northanger" (jeszcze tylko tego mi brakowało), a teraz zamówił mi angielską wersję "North&South" na Merlinie. Wspaniały jest :-)
A że Twój adoratorów na jawie nie trawił, to się nie dziwię, mój też by pewnie tego nie zniósł :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#28 2006-04-14 19:27:28

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Gdzieś Ty znalazła taki ideał?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#29 2006-04-14 19:33:58

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Gdzieś Ty znalazła taki ideał?

Jak to gdzie? W Internecie of course lol


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#30 2006-04-14 21:33:02

caroline
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Gdzieś Ty znalazła taki ideał?

Jak to gdzie? W Internecie of course lol

big_smile Ależ oczywiscie, pozdrowienia dla męża idealnego.

Offline

 

#31 2006-04-14 21:35:08

caroline
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Mam taką propozycję, żeby już nie tworzyć więcej tematów o N&S, w końcu nie samym Thorntonem Pogaduchownia żyje i choć może ciężko w to uwierzyć wink są zapewne tacy, których ten serial nie interesuje, albo jeszcze go nie widzieli, nie monopolizujmy forum. Oki?

Offline

 

#32 2006-04-14 21:42:07

Kazik
(Admin)

Re: N&S cd.

No właśnie.
Poza tym przypominam, że przy zgodzie napisałem: "w rozsądnych proporcjach z dyskusjami o Jane". smile
Co prawda w przypadku zbiorowej histerii trudno mówić o rozsądku, więc określeniem proporcji zajmę się ja smile


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#33 2006-04-20 20:48:50

caroline
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


A tu mam linka do wszystkich wyciętych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawdę warto czekać, bo już pierwsza scena jest zaskakująca ... ale nic więcej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma żadnej wyciętej sceny z Thorntonem (oprócz oświadczyn) :cry:

Moniczko dzięki, właśnie obejrzałam, zdjęcie w naszym malutkim 85-stronicowym temacie to chyba stąd, prawda?
Powiedz coś tutaj ze swoim gorącym podpisem, może zwabi nasze "siostry" do tego temaciku wink
Co ciekawe, niemal wszystkie wycięte sceny rzucają pozytywne światło na Margaret :twisted:

Offline

 

#34 2006-04-20 21:06:46

Monika24
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


A tu mam linka do wszystkich wyciętych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawdę warto czekać, bo już pierwsza scena jest zaskakująca ... ale nic więcej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma żadnej wyciętej sceny z Thorntonem (oprócz oświadczyn) :cry:

Moniczko dzięki, właśnie obejrzałam, zdjęcie w naszym malutkim 85-stronicowym temacie to chyba stąd, prawda?
Powiedz coś tutaj ze swoim gorącym podpisem, może zwabi nasze "siostry" do tego temaciku wink
Co ciekawe, niemal wszystkie wycięte sceny rzucają pozytywne światło na Margaret :twisted:

Caroline, tak to właśnie z wyciętych scen big_smile
PS/ Mam nadzieję że ten gorący całus coś zdziała z tą 85 stronicową histerią lol


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#35 2006-04-20 21:09:17

Narya
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Mam nadzieję że ten gorący całus coś zdziała z tą 85 stronicową histerią

CoÅ› na pewno - roznieci jÄ… jeszcze bardziej lol
Jeśli się w ogóle bardziej da wink

Offline

 

#36 2006-04-21 01:13:22

Marianna
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Ja myślę, że ta histeria może nie umrze śmiercią naturalną, ale w każdym razie w końcu się trochę uspokoi i przycichnie. Oczywiście nie twierdzę, że przestaniemy nagle kochać Ryśka, ale może odzyskamy trochę rozumu. Przynajmniej mam taką nadzieję. Bo jeśli to zjawisko zacznie się rozlewać po tej uroczej stronce, to Kazik się wkurzy i wprowadzi kary za wymienianie nazwiska na A. (i nie mam tu na myśli AUSTEN). Na razie pozostaje czekać na wygaśnięcie epidemii i liczyć na kazikową pobłażliwość

Offline

 

#37 2006-04-21 18:23:52

caroline
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Już i tak wprowadziłyśmy liczne restrykcje, (dramatycznie zresztą dziś złamane przez wątek o avatarkach) :twisted:
W końcu to Pogaduchownia, może nam wybaczy, inne tematy nie umarły na forum, więc chyba jest oki.

Offline

 

#38 2006-04-21 18:54:16

Marianna
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Też tak myślę, w końcu chyba nie jest aż taki groźny ...

http://republika.pl/blog_oj_1240108/2546919/tr/stephens.jpg
a my aż takie niegrzeczne

Offline

 

#39 2006-04-21 20:38:47

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Kończę pierwszy odcinek N&S. Od pierwszego wejrzenie spodobała mi się postać Margaret. Mamo od tego pierwszego moentu na tej cudnie ukwieconej plebanii, aż do "budzenia się" w smrodliwym i biednym Milton, wśród kłebków bawełny.
Od pierwszego ujęcia wiedziałam, że to balsam dla mej skołatanej duszy, a nie zwykły film..................

I na koniec dodam, że Margaret wygląda mi na kobietę (pardon :oops: )
z jajami wink


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#40 2006-04-21 21:38:53

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#41 2006-04-21 21:47:46

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Kończę pierwszy odcinek N&S. Od pierwszego wejrzenie spodobała mi się postać Margaret. Mamo od tego pierwszego moentu na tej cudnie ukwieconej plebanii, aż do "budzenia się" w smrodliwym i biednym Milton, wśród kłebków bawełny.
Od pierwszego ujęcia wiedziałam, że to balsam dla mej skołatanej duszy, a nie zwykły film..................
I na koniec dodam, że Margaret wygląda mi na kobietę (pardon :oops: )
z jajami wink

Hehe, my, Margaretki, tak mamy :-)
Zazdroszczę Ci, że widzisz po raz pierwszy i dopiero będziesz to wszystko przeżywać po raz pierwszy :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#42 2006-04-21 21:54:54

Kika
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Hehe, my, Margaretki, tak mamy
Zazdroszczę Ci, że widzisz po raz pierwszy i dopiero będziesz to wszystko przeżywać po raz pierwszy

dołączam się Małgosiu jako najprawdziwsza Margaretka.... smile

a tak swoją drogą to na tym forum jest zadziwiająco dużo osób o tym pieknym imieniu... pod różnymi nickami.... big_smile
milosz to toże Margaretka...


gg 2775021

Offline

 

#43 2006-04-21 22:12:49

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Poprostu wszystkie małgośki to fajne dziewczyny wink


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#44 2006-04-21 22:25:57

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Poprostu wszystkie małgośki to fajne dziewczyny wink

N oto rzeczywiście wysyp :-) I mamy fajną bohaterkę literacką o tym imieniu, już nie muszę zazdrościć Elżbietom :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#45 2006-04-21 22:31:59

Alison
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Poprostu wszystkie małgośki to fajne dziewczyny wink

N oto rzeczywiście wysyp :-) I mamy fajną bohaterkę literacką o tym imieniu, już nie muszę zazdrościć Elżbietom :-)

Ja też mam swoja bohaterkę literacką w Konradzie Wallenrodzie i mam nadzieję, że jestem tu jedna jedyna o takim imieniu, bo już się tak przyzwyczaiłam ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#46 2006-04-22 07:16:56

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.


Ja też mam swoja bohaterkę literacką w Konradzie Wallenrodzie i mam nadzieję, że jestem tu jedna jedyna o takim imieniu, bo już się tak przyzwyczaiłam ;-)

Tutaj jesteś jedyna, ale pewna bliska mi osoba ma na imię tak jak Ty - moja teściowa :-) Chociaż nie używa tego imienia, szkoda, bo jest piekne :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#47 2006-04-22 10:02:53

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Cowyście mi zrobiły - cholera na moje utrapienie ten serial.


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#48 2006-04-22 10:42:02

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Cowyście mi zrobiły - cholera na moje utrapienie ten serial.

Który odcinek? Czy już wszystkie zobaczyłaś? ;-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#49 2006-04-22 11:05:15

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Zaczynam czwarty, ale drugi oglądnęłam chyba ze trzy razy ; ech westchnę sobie


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#50 2006-04-22 11:52:36

milosz
U¿ytkownik

Re: N&S cd.

Cholera - czy wy też byście chciały żeby ktoś was tak pochał, tak aż do granic szaleństwa........
Obiadu dziÅ› nie ma :evil:


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB