Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1301 2006-04-12 21:43:58

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Szykuje dla Was pewna mala niespodzianeczke. Jak Kazik zdazy odebrac dzis poczte ode mnie, to moze jeszcze to sie zdarzy dzisiaj ... wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1302 2006-04-12 21:44:28

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

... w jednej chwili jest poważny, zamyślony taki niedostępny... by po chwili rzucić mnie na kolana tym swoim zawadiackim uśmiechem... :oops:

myślę, że na Margaret musiał działać podobnie.... wink

porównując tłumaczenia Alison z filmem to Armitage stworzył rewelacyjną i jakże wierną książce postać Thorntona...


gg 2775021

Offline

 

#1303 2006-04-12 21:48:12

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

no proszę Małgosiu... wink muszę mężowi pościemniać, że mam ważną pracę na kompku, bo juz mnie goni abym kończyła... 8)

prawdę mówiąc nie dziwi mnie to jego rozdrażnienie.... to co zawsze robiłam w kilka godzin.... robię już drugi dzień wink


gg 2775021

Offline

 

#1304 2006-04-12 21:52:35

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Mam dla Was te niespodzianke, o ktorej wspominalam.
Zrobilam SPECIAL FOR YOU dziewczeta screensaver z Thorntonem.
Jest dostepny pod adresem:
http://www.janeausten.pl/pics/thornton-with-love.scr

Mam nadzieje, ze bedzie sie Wam podobal big_smile
Dziekuje Kazikowi za udostepnienia miejsca na serwerze smile
Uprzedzam: plik ok. 7 MB
Milego ogladania big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1305 2006-04-12 22:05:41

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Może Ci jakiś wirtualny pomniczek wystawimy, co? wink

Nooooo lol lol lol


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1306 2006-04-12 22:08:24

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Małgosiuuuuuuuu.... jeszcze nie mogę dojść do siebie.... SUPERRRRRR po stokroć SUPERRRR... :oops:
taka dawka emocji na świętą noc to zabójstwo....
nie znajdują słów, aby opisać to co stworzyłaś... każde ujęcie ... jakże mi zapadło w sercu... a te oczy.... no nie .... naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem....

nie wiem czy dałaś jakiś podkład muzyczny bo wyłączyłam głos, aby się nikt nie pokapował co ja tutaj robię...... wink :oops: bo mnie z domu wyrzucą...


gg 2775021

Offline

 

#1307 2006-04-12 22:09:32

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

To gra razem z muzyka! Trzeba bylo na sluchawkach. Ja tak zwykle robie wink

Dziekuje big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1308 2006-04-12 22:10:29

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

GosiaJ napisa³:


I to jak powiedziane! Ta pasja w głosie i oczach... Ech :-) Ja mam sporo ulubionych kwestii - w scenie oświadczyn lubię też, kiedy panna Hale zająkuje się, gdy mówi, że nie nauczyła się odmawiać.

Och przepadam za tym , ona ślicznie się jąka, jest taka bezradna i tak jej przykro, jakbym była nim, to bym pieprzyła konwenanse i bym ją porwała w objęcia. Siarczysty całus załatwiłby sprawę, jeno by dwa odcinki filmu siem zjadły ;-)
Aaa niech juz jest tak jak jest :-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1309 2006-04-12 22:12:05

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1310 2006-04-12 22:12:06

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

no niestety nie mam przy kompku słuchawek, a za dużo bym zrobiła zamieszania szukając ich teraz... wink ( przecież cały czas ciężko pracuję)....

zachowam sobie tę przyjemność zmuzyczką na najbliższą okazję.... i będę tęsknić i tęsknić.... :oops: woow


gg 2775021

Offline

 

#1311 2006-04-12 22:15:07

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

A wracając do wątku oświadczyn, czy wam też ciągle po głowie chodzą słowa "I don't want to posses you, I want to marry you"??

...because I love you!!

Och jakim on to dramatycznym głosem wykrzykuje! Też cały czas słyszę to w czaszce. Ale największego dramatyzmu tej scenie dodaje muzyka, która nagle potęguje się po słowach - I understand you, I understand you completely...
Na jej miejscu też bym pobiegła i mu wycięła siarczystego całusa i uwis na szyi wykonała, ale nie byłoby tych dwóch następnych odcinków. Więc niech juz jest tak jak jest ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1312 2006-04-12 22:15:23

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi

pewnikiem.. zamiast siarczystego całusa byłby siarczysty policzek wink
albo i jedno i drugie


gg 2775021

Offline

 

#1313 2006-04-12 22:17:13

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi wink

Na TAKI całus co ja mam na myśli to się nigdy nie jest przygotowanym i na tym polega jego ponadczasowa wartość i uroda ;-)
A ja nie mogę tego cuda co je zamieściłaś obejrzeć i wysłuchać, bo mi padł internet BUUUUUUUU :cry: :cry: :cry:


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1314 2006-04-12 22:18:48

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Internet? To jak do nas piszesz? wink
W razie czego, moge wyslac Ci mailem, o ile skrzynka przepusci big_smile


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1315 2006-04-12 22:19:04

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ali... wierzaj mi ... zrób wszystko aby sobie to ściągnąć z netu.... to co zrobiła Gosia przeszło moje najśmielsze oczekiwania.... big_smile


gg 2775021

Offline

 

#1316 2006-04-12 22:20:06

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Internet? To jak do nas piszesz? wink
W razie czego, moge wyslac Ci mailem, o ile skrzynka przepusci big_smile

Przez modem, ale 7 mega, to bym z torabami poszła :-(
Jutro popróbuję siem zachwycić :-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1317 2006-04-12 22:20:54

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Szkoda, bo to wieczorem najprzyjemniej jest obejrzec, jak sadze wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1318 2006-04-12 22:21:11

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ali... wierzaj mi ... zrób wszystko aby sobie to ściągnąć z netu.... to co zrobiła Gosia przeszło moje najśmielsze oczekiwania.... big_smile

Jezus mnie nie katujcie, bo wsiÄ…dÄ™ w autko i pojadÄ™ do jakiejÅ› kawiarenki internetowej!!!


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1319 2006-04-12 22:23:25

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Nie wiem czy w kafejce internetowej mozna sobie dzwiek puscic, no i sie skupic wink
Ten plik do Kazika poszedl w pare minut, ale prawdopodobnie oboje mamy stale lacza.


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1320 2006-04-12 22:26:58

Alison
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Nie wiem czy w kafejce internetowej mozna sobie dzwiek puscic, no i sie skupic wink
Ten plik do Kazika poszedl w pare minut, ale prawdopodobnie oboje mamy stale lacza.

Trudno darmo. Odpaliłam. Żyje się raz i w dodatku krótko.
Czego się nie robi z miłości.... wink


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#1321 2006-04-12 22:28:42

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

GOSIU :oops: :oops: Dosłownie mnie zamurowało po pierwszych taktach tej cudnej piosenki, już chyba zawsze będę ją kojarzyła z Thorntonem. Nawet nie wiesz jak mi umiliłaś ten wieczór big_smile Naprawdę brak mi słów, piękne .... cudne .... niesamowite ... poprostu jestem zakochana i w tej muzyce i w oczach Johna i w ogóle unoszę się w chmurach :oops: DZIĘKUJĘ ...

Że umiliłaś, to jednak za mało powiedziane. Będę to sobie chyba co wieczór puszczała na piękne sny :oops:


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

#1322 2006-04-12 22:29:35

Kika
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

no niestety przez modem to fakycznie samobójstwo.... szkoda... wielka szkoda...
ale tak na pocieszenie.... jak tak popościsz troszkę, to jutro będziesz miała wspaniałe wrażenia, które ci wszystko zrekompensują..... obiecuję...
Gosia przeszła samą siebie... a może jeszcze nie???

ja nie mogłam sobie odmówić przyjemności i jeszcze raz włączyłam :oops:


gg 2775021

Offline

 

#1323 2006-04-12 22:31:57

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Dziekuje bardzo Moniko big_smile.
Na mnie to tez robi wrazenie, choc sama to wszystko dobralam.
Efekt i mnie zaskakuje. Ale to przeciez nie moja zasluga .... tylko Jego...


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1324 2006-04-12 22:33:04

Gosia
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"


Trudno darmo. Odpaliłam. Żyje się raz i w dodatku krótko.
Czego się nie robi z miłości.... wink

Hehe, Ali, wynagrodze Ci to poswiecenie, bo strasznie jestem ciekawa Twoich wrazen.


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#1325 2006-04-12 22:37:11

Monika24
U¿ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Gosieńko kochana, tylko napisz jeszcze kto śpiewa tą piosenkę. Nigdy jej nie słyszałam dotąd, ale to chyba lepiej, bo już na zawsze będzie przypisana Thorntonowi, słuchając jej będę widziała te oczęta tongue


'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB