Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-04-02 20:40:02

Trzykrotka
U¿ytkownik

Hiacynta

big_smile Moja kochana Hiacynta! Ona namiętnie jeździła na takie wycieczki! Pamiętacie wino lady Ursuli, które kupiła na aukcji? Hiacynta jest w stanie rozproszyć każdy mój smutek.

Offline

 

#2 2006-04-03 13:30:12

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Trzykrotko, ja mam tak samo! smile Pierwszym odcinkiem, jaki obejrzałam, był ten, jak wybierała się z Richardem i sąsiadami na jacht. I ubrała się w ten marynarski kostiumik! Po prostu debeściara! big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#3 2006-04-03 15:06:49

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Trzykrotko, ja mam tak samo! smile Pierwszym odcinkiem, jaki obejrzałam, był ten, jak wybierała się z Richardem i sąsiadami na jacht. I ubrała się w ten marynarski kostiumik! Po prostu debeściara! big_smile

Cudny był ten odcinek!! Uśmiałam się jak głupia!
Hiacynta górą!


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#4 2006-04-03 15:37:24

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Albo kiedy testowała blaty kuchenne próbkami z licznych słoiczków! A jak urządziła piknik z rozrywkami akwaidalnymi, to ja już płakałam ze śmiechu. A przejadżka rolls-roycem? I wiejska rezydencja? Hiacynta jest bardziej królewska niż królowa. big_smile

Offline

 

#5 2006-04-03 16:02:15

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Pamiętam także to, jak Hiacynta pokazywała w "dyskretny" sposób swej sąsiadce foldery biur podróży(tzn. machając papierami na wszystkie strony!), podczas gdy Elizabeth martwiła się tylko, by nie zbić kubka Hiacynty.
lol


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#6 2006-04-03 19:08:34

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Tak, tak!! Foldery z Queen Elizabeth 2!
Biedna Elżbieta z tymi kubkami... I odwieczne telefony od 'mojej siostry Violet, tej co ma mercedesa i miejsce dla kucyka".

Offline

 

#7 2006-04-03 19:24:37

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

A ta siostra miała niezłego mężusia- Bruce właził na drzewa i przebierał się w damskie fatałaszki. Och, Trzykrotko, można by tak wymieniać bez liku! lol


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#8 2006-04-03 21:00:38

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

O, widzę że Kazik zrobił porządek big_smile

Nie można zapomnieć jeszcze o szanownym tatusiu Hiacynty. Weteran, bohater wojenny, ktory gania za kobitkami. Kiedyś nawet za panią z cudnym polskim nazwiskiem, którego Hiacynta wymówic nie mogła... big_smile

http://www.komedia.civ.pl/kua/kuapix/grupa.jpg


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#9 2006-04-03 22:11:04

kabi
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Powolniak to niemal idol mojego męża.Maja do tego wiele wspólnego, no chociazby umiłowanie piwa. A ja , no cóż tez uwielbiam czytac romanse, w łóżku big_smile

Offline

 

#10 2006-04-03 22:20:37

Alraune
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Nie ma co, Hiacynta rządzi... A Powolniak... toż to mój ideał mężczyzny lol
Spłakałam się nie raz ze śmiechu oglądając ten serial. Kiedyś emitowała go dwójka, potem TVP3 - może powtórzą?


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#11 2006-04-03 22:42:20

milosz
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Czasem siÄ™ pojawia na BBC wink

Mój typ to pastor z małżonką wink

I jeszcze taka scenka z gazeciarzem mi się przypomniała - jak Ryszard się pyta: "Hiacynto wpuściłaś gazeciarza do domu? "
a ona (z tym swoim akcentem): "Richard , ofcurse not" mamo jak ona to wszystko zaakcentowała lol

Hiacynta rulezzzzz


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#12 2006-04-03 22:55:55

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Powolniak miał dopiero podejście do życia, tylko pozazdrościć usposobienia. W tym swym uroczym bezrękawniku wyglądał 8) .
Róża też mnie potrafiła rozwalić z tym swoim zacięciem do facetów. A ci jej chłopcy- mój Boże! Angielska fizjognomia może przyprawić o zawrót głowy! roll 8O


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#13 2006-04-04 08:53:15

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

I jeszcze Emmet, na którego Hiacynta śpiewała. I listonosz, który płacił chłopaczkowi, żeby wrzucał Hiacyncie listy do skrzynki big_smile
Pamiętam, że raz sie dopytywała, czy mleko w jej butelkach pochodzi od najlepszych krów i czy prąd, który jej dostarczają jest najlepszej jakości.

Offline

 

#14 2006-04-04 09:37:27

milosz
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Hm a rozmowy z Sheridanem :mrgreen:


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#15 2006-04-04 11:15:48

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Dokładnie, miłosz! Synek to jeden wielki człowiek- widmo! Czy oni go w ogóle kiedykolwiek pokazali? :?:


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#16 2006-04-04 11:46:18

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Raz pokazali córkę Stokroty i Powolniaka, ale Sheridan był do końca postacią wszechobecną i mityczną.

Offline

 

#17 2006-04-04 18:40:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

A ja uwielbiam jak Hiacynta wychodzi przed gazeciarza i przychodzi zmachana. Richard pyta się co sie stało, a ona odpowiada, "czy próbowałeś dogonić kiedyś gazeciarza"?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#18 2006-04-04 20:28:50

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

lol lol lol
Ci gazeciarze, mleczarze i pocztowcy to były prawdziwe ofiary Hiacynty! Nawet policjantowi kazała zdjąć buty i nie ocierac się o ściany lol
Niedawno przyciaągnęła mnie wystawa sklepu z porcelaną, był obłędny, a w środku, w spejalnej gablotce serwis royal dutton (podpisany był!!) Miałam na końcu języka pytanie, czy z podwójnie malowanym obrąbkiem big_smile

Offline

 

#19 2006-04-04 20:43:36

caroline
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Tak, tak zakaz ocierania się o ściany i jeszcze polerowanie słuchawki od telefonu przy każdej okazji big_smile Już zawsze będą mi się koajrzyć z Hiacyntą.

"Ryszardzie, uważaj, pieszy!"
"Halo! Rezydencja państwa Bukee" (Nigdy "Baket"!!) big_smile big_smile

Offline

 

#20 2006-04-05 09:42:43

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

o tak Hiacynta jest niewyjęta smile

Offline

 

#21 2006-04-05 09:54:48

Diana
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Przypomniało mi się, jak kiedyś dał się skusić na wdzięki Hiacynty jakiś były wojskowy i zaprosił ją do swojej oranżerii. Ależ ona stamtąd wybiegła, włosy miała w nieładzie, odechciało jej się "bywania" u podstarzałych playboyów. lol


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#22 2006-04-05 10:36:42

Gosia
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

To byla fajna scena big_smile
Ja tez lubie Hiacynte.


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#23 2006-04-05 10:47:08

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Był u mnie kiedyś moj penfriend z UK. Na sam dźwięk imienia Hiacynty pozieleniał na twarzy i wrzasnął: ta okropna baba! big_smile Coś mi się wydaje, że ona była z życia wzięta.

Offline

 

#24 2006-04-05 11:29:34

Alison
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

A ja uwielbiam ten odcinek jak Richarda wywalają na emeryturę i jak on się bidak opiera, gotów jest zostać stróżem byle tylko nie musieć spędzać z Hiacyntą całego dnia. A ona mu kupuje narty, bo to dystyngowany sport i objeżdżają z tymi nartami na dachu samochodu całą dzielnicę.
I kocham też jak ona wpada w krzaki ze strachu przed psem, który mieszka w samochodzie pod domkiem Stokroty, bo to jej tak demoluje ten jej wypracowany wizerunek "the lady of the house" :-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#25 2006-04-05 11:36:05

Trzykrotka
U¿ytkownik

Re: Hiacynta

Za każdym razem kiedywypada z roli "lady of the house" jest cudna: a bal maskowy i przebranie za królową Bodiceę? Umierałam ze śmiechu na widok zwłaszcza chudych nóżek Richarda odzianego w skóry.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB